Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence minunate (89)


Recommended Posts

Gabi mi-am amintit de motivul amniocentezei.Dar din triplu test eu nu am dedus care e alfafetoproteina?!In fine Vroiam sa te intreb ce laptop are Tudor si daca il foloseste?e valabila intrebarea si pt Miha. Alina esti perfect normala!ai zile si zile.Mie-mi spunea instructorul ca sofez mai bine cand sunt nervoasa [:D] Miha La multi ani lui Alex !!sa creasca mare si sa fiti mandri de el! Carmen[gravi](19+) si [hippi] Melania Ioana(14.01.2005) [url="http://dexonline.ro/corect.php"][cit] ASA DA-ASA NU ![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by Melania 14
Alina esti perfect normala!ai zile si zile.Mie-mi spunea instructorul ca sofez mai bine cand sunt nervoasa [:D] Carmen[gravi](19+) si [hippi] Melania Ioana(14.01.2005) [url="http://dexonline.ro/corect.php"][cit] ASA DA-ASA NU ![/url]
Carmen, mersi.[:D] Poate ar trebui sa ma enervez si eu pe ceva sau cineva...[:D] inainte de-a merge la condus, poate functioneaza si la mine.[:D]
[vampa]Alina cu [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653339.png"] Adelina[/url][pis] (31.08.2006) & [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653351.png"]Dragos[/url] [bonjovi](11.04.2002) [url="http://community.webshots.com/user/alinamorostes"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani alex!sa va traiasca miha!ouau ce putin mai e pana vine fratiorul... carmen ce dragalasha e mel... alina nu dispera,nu ai cum sa sti sa conduci din cateva ore.eu nu am stiut luni bune nici dupa ce am luat permisul[:D].tin minte ca in anul 5 de faculta la firma la care lucram mi-au dat masina un matiz nou noutz.umblam cu cif crema in portbagaj ca tot la 2 zile o frecam de ceva[:D] elisa incearca sa se ridice in patru labe dar fundul ala e atat de greu[bang].... alina mamica bulinei Elisa [zana](20 iunie 2007) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?member=31403"]povestea noastra... [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Carmen, ce scumpa a fost Mel [pup] Si eu am dormit azi noapte cu Raul in pat, de fpat nu toata noaptea ci doar cateva ore (cred) ca a visat urat si ma tot striga (cand pe mine, cand pe mami meu). Probabil a visat urat, ca dupa ce m-am pus langa el a dormit ca un puiut. Gabi, felicitari prietenei tale [flo] Alina, nu ma descuraja [:D] Sper sa-mi fac putin timp saptamana viitoare sa ma inscriu si eu la scoala. Tot timpu gasesc cate un motiv numai sa nu fac pasul asta, dar acum e musai sa ma insciu, inainte de a se dubla pretul (asa am auzit ca se dubleaza taxa la scoala de soferi [bang]) Miha, vezi numai sa nu nasti si tu pe 1 aprilie [:D] SI eu am avut DPN undeva intre 15-20 martie si n-a vrut sa iasa decat fortat pe 1 aprilie [:D] Diana, intrebai care mai avem poze la concurs. Am trimis si eu 2 poze dar vad ca inca nu le-au pus [alcool] Oricum ale tale sunt superbe! Va pup [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina,si eu am primit ieri coletul din 17. Mare dezamagire prosoapele alea. Cate poti sa le numesti prosoape de acolo? Restu sunt batiste si manusi[:D]Nici al meu nu a fost mare coletul. Carmen,petru mine triplu test=afp. Tu ti l-ai facut? Ai acolo niste valori in functie de saptamana in care esti. Ei, acolo nu ii dadea bine. Era valoare mai mare decat ar fi trebuit pentru perioada respectiva a sarcinii. Tudor are laptop de la Selgros. Erau 2 variante. L-am luat pe cel mai scump. A fost 160 si ceva ron. Il foloseste la greu. A invatat sa numere de cand cu el. Are tot felul de joculete de logica , are si microfon pt karaoke, dar asta nu il pasioneaza, ii placea sa faca microfonie la inceput. Va ziceam saptamana trecuta ca mi-a picat fata cand am vazut nota de plata a notarului, asa ca m-am pus sa iau la purecat tot , sa ma documentez, asa ca am descoperit o chestie care nu era tocmai dupa litera legii. Cand i-am zis, a fost un moment de pauza la telefon, eu ii dadeam cu articolul meu de lege, asa ca m-a chemat frumusel la birou. In urma recalcularii am castigat 650 ron. [bis] va ziceam eu mai deunazi ca mi-am gresit vocatia.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor, imi pica ochii in ceasca cu cafea, m-a trezit David pe la sase si ceva si s-a tot foit mult si bine, apoi la opt a sunat telefonul, nu mi-am facut somnul de frumusete de dimineata. Azi o sa plecam la tara, ca am ceva probleme de rezolvat pe care le-a lasat al meu sotz incalcite, iar el iar nu e, sper sa ajunga acasa in WE. GABITZICA, sa traiasca fetita prietenei tale, bine ca s-a terminat totul cu bine, sa fie cuminte si papacioasa! MIHA, La Multi Ani lui Alex [s] si felicitari pentru a-l ajunge la performante pe Mos Craciun [bis][bis]! ALINA, unul dintre cele mai mari secrete ale conducerii e sa "simti" dimeniunile masinii, si tu asta inveti acum, stai linistita, in curand o sa-ti dai seama din spatele volanului unde se termina botul si cat e de lata. Eu folosesc mult oglinzile laterale, altii nici nu se uita mai ales la cea din dreapta, pe mine asa m-a invatat instructorul. E o chestiune de timp, nu te descuraja iar sfatul meu e ca dupa ce iei carnetul sa nu il pui in portofel si sa-l uiti, ci sa sofezi zilnic. Practic, atunci inveti cel mai mult. cristina mamica de [copil]David (21.12.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am uitat gabi sa o felicit pe prietena ta sa le traiasca micutza au ales un nume reusit[:D].esti tare !auzi tu sa te iei custudiul legilor...eu si al meu sot(mai ales el,eu ma mai destept cateodata) suntem tare usor de fraierit... alina mamica bulinei Elisa [zana](20 iunie 2007) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?member=31403"]povestea noastra... [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi afp avea valori pe saptamani cand am facut testul cu Mel.Acum am o singura valoare1:461 calculata in functie de varsta si analizele biochimice.De asta eram contrariata pt ca nu gasesc valoarea clara a afp asa ca data trecuta.Oricum s-a uitat si Budau si a zis ca e ok si pe rezultat zice ca sunt in afara riscului de trisomie.Ce firma e laptopul si pt ce varsta? Bravo tie,eu habar nu am de facuri daramite de chestii mai complicate. Miha pe profa de franceza [:D] am tot vazut-o prin statia de tramvai,pe la alimentara si prin zona.Mai sti ca si eu stau aproape de gelaterie. Clau vad ca ti-a revenit cheful,foarte bine.Sper sa nu-i ramana obicei pt ca si azi dimineata a vrut sa vina in patul nostru si dupa aceea m-a tinut de mana,mi-a tot cerut sa stau mai aproape de ea,cine zicea ca fii-mea nu e iubareata? [:-)))][:-)))][:-)))] Oricum vorbeste destul de mult in somn,asta e o chestie noua. Alina stai linistita.Cand se intampla sa nu pun mana pe masina cate 1 saptamana imi trebuie 1 zi ca sa ma reobisnuiesc,apoi e ok.Muuuuuulte lucruri le prinzi dupa ce iei carnetul.Acum inveti mecanic niste manevre si asa cum zicea si Cristina simti masina mai tarziu din experienta proprie,adica atunci cand vei conduce singura fara Calin si ai sa te descurci singura.Tu invata sa iei sala si apoi condusul e mai simplu.Inca ceva ,ma bucur ca nu s-a bagat Ovi cu indicatiile in timp ce am facut scoala,desi atunci nu l-am inteles. Iooooooooooooooooooi cat am scris!!!!!!!! Carmen[gravi](19+) si [hippi] Melania Ioana(14.01.2005) [url="http://dexonline.ro/corect.php"][cit] ASA DA-ASA NU ![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Gabi, cred ca e 32/a. Felicitari prietenei tale pentru bebica mica! Si tie pentru 650 ron pe care i-ai recuperat.[:D] Alina m, sa stii ca toate am trecut prin zile de-astea de disperare. Vorba fetelor: invata sa iei sala, cu condusul abia mai tarziu te prinzi cum e faza, asa, mai bine. Oricum, nu ai ce sa patesti cu instructorul in masina, nici tu nici masina.[:D] Ti-am zis, eu vreo doua luni tot cu emotii in stomac m-am urcat la volan. Miha, La multi ani lui Alex! Sa creasca mare si sa fie sanatos! Petrecere frumoasa! Carmen, si Vladut e piscat, asa vine el de obicei de la Alba, cu piscaturi, ca e tot calare pe caine. Si s-a tot scarpinat... Ioana!!!!?????? Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...