Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence minunate (89)


Recommended Posts

Na merg la culcare dar nu inainte sa va spun ce am gasit ieri la Teba. Dupa ce mi-am inceput ziua cu nervi,la Bioclinica era o coada si m-au pus sa-mi platesc urocultura pt ca nu mai e gratuit pt gravide [toanerele],am mers la magazinul de langa Coandi sa-mi caut pantaloni.Bineinteles ca era un XS ,in viata mea cat era de mic,nici in liceu nu-mi era bun ,si un XXXS ,in rest nimic.Mi-am incercat norocul la Gia Moretti pt ceva ramasite de pantofi din toamana la reducere,dar [bang] pe usa era un :vin imediat si nu stiu cand a mai venit ca mie mi-a trecut jumatea de ora de la parcare.Asa ca am plecat la Teba pt ca trebuia sa cumpar ceva [:D].Deci ,am gasit 3 geci de iarna la 10 RON bucata, 2pt Mel si una pt Timeea cu urmtoarele defecte :una dintre ele avea o capsa scoasa din material dar avea de rezerva cu duiumul si cealalata avea pe interior descusuta captuseala iar manecile se dau jos cu fermuare ramanand vesta.Ambele cu gluga .Asa bafta mai zic si eu,nu? merg la culcare,noapte buna Carmen[gravi](19+) si [hippi] Melania Ioana(14.01.2005) [url="http://dexonline.ro/corect.php"][cit] ASA DA-ASA NU ![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[cafea][pup] Am vrut sa pun ceva poze, dar nu mai stiu parola[:D], si mi-e lene sa imi fac alt cont. EU sunt racita.Maia e bine, sper sa nu raceasca si ea.Ieri m-am simtit ca o leguma, dar astazi parca sunt ceva mai bine, desi am o voce... Flavia [pup]-am pe Bogdi. Poate e totusi de la dinti febra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce scumpe sunt fetitele Maia si mara. Ce faina e poza in care e la tine in brate Nico si isi arata dintisorii. Cristina Rubi ce face de nu mai da pe aici? Mi-e mi-a venit CM ieri si azi nu mai sunt buna de nimic. As dormi dar nu pot.[bang] Si am de lucru, si in loc sa imi fac treaba stau pe LR[bang]Sa se termine odata reducerile sa scap de o grija. Carmen, buna afacere ai facut la Teba. Diana mai un pic si plecati. Ce fain! Vi-am zis? Nu cred. Pe 1 martie plecam si noi la schi in Austria. Fara copii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Niko, ioi ce scumpica e Maia si ce par frumos are! [il] M-a mirat ca Dragos a cunoscut-o cand a vazut prima poza. Imi pare rau ca Mara-i bolnavioara, le doresc multa sanatate![pup] Aseara am fost la ziua lui Alex a lui Miha, a fost si Gabi cu Tudor si Ioana. Intamplator fetelor au fost imbracate la fel...doua (sau trei?) persoane au zis ca-s gemene si cand le-am zis ca nu-s nu le-a venit sa creada.[:D] Ne-au mai intrebat daca-s gemene si cand am fost la Arieseni.[;)] Miha, ceva poze de la ziua lui Alex nu pui?[^] Gabi, ce mai cauti pe LR, nu te-ai potolit?[:D] Carmen, ce fain ca ai gasit gecile asa ieftine.[bis] Eu n-am fost demult la Teba ca in ultimul timp nu mai gasisem nimic interesant, dar cred ca merg saptamana viitoare.[^] alina.a , Elisa ta cred ca bate recordul la greutate, cel putin la fete, la baieti cred ca Matia.[cool] Diana, Timeea nu sta f rau cu greutatea, oricum important e ca-s sanatosi.[^] Flavia, cum e Bogdi? Multa sanatate![pup] Tot am uitat sa-ti zic ca ati uitat lingurita cand ati fost la noi(una mov). Monica, sa te pui si tu pe condus, mai ales ca ai permis de 7 ani.[:)] Clau, abia astept sa te inscrii si tu la scoala de soferi, iti fac galerie.[bis] Pe mine ma doare gatul de azi dimineata, sper sa nu se agraveze, n-am nici un chef si sunt tare molesita.
[vampa]Alina cu [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653339.png"] Adelina[/url][pis] (31.08.2006) & [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653351.png"]Dragos[/url] [bonjovi](11.04.2002) [url="http://community.webshots.com/user/alinamorostes"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da mai Alina, gemene fusara fetele aseara, si noi ca o famile , vorba lui Cami[:D] Da mai stii cand am fost la dr. Petrica, fetele aveau 6 luni si ne-au intrebat doua babe daca sunt gemene? Nico, imi pare rau de Mara saracuta.Of, iar la spital... Miha, asteptam poze de la ziua lui Alex. Alina.a da zi-ne cate kg are bubulina ta, nu ne mai tine in suspans. Cum stati cu diversificarea? Flavia tu nu te lauzi ce bine iti mananca bobocelul? [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...