Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (43)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata!! Allexa,matinala ca de obicei [flo]Iti da Razvan trezirea? Carmen te iertam [:D][flo] Nush ce sa zic de intalneala,eu sigur nu am cum iesi.Propun sa stabilim o data,adica cu cateva zile inainte,nu asa cu una... Lady,fain ca va si plimbati[;)],zi-ne te rog datele voastre(numai daca vrei)ca sa va trec la listuta.De multe ori am patit si eu faza cu marketul,intr-adevar cand ii zice cineva strain ca nu,vad ca nu mai cere(si cand zic asta ma refer la ce mica). Hai ca ma duc sa-mi fac cafeaua caci sunt cam pe fuga,mai am treburi O zi buna!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata si de la noi. A nins un pic iar afara...sa ne mai aduca aminte ca e iarna totusi... Allexa ce baiat mtinal ai...Am patit-o si eu de vreo cateva ori sa se trezeasza la 6 sau 6,30. In rest pe la 7-8 se trezeste cea mare. Adriana imp e ca totul e bine si ca sunteti sanatosi. ladyin red imi place cum suna imbinarea voastra a utilului cu placutul. Mai astept si eu vreo 2-3 ani si dupa asta ma mobilizez sa mergem si noi mai desprin excursii prn tara, la un muzeu, la o expozitie. Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bai fratilor,v-am cules de pe pag 2 [V] Vad ca n-aveti chef de scris,am vazut fete care au intrat dar le e lene sa zica ceva [V],nici Marani nu vrea sa mai scrie la noi,din prostie am vazut nu ca ma duc pe la alte subiecte [B)] Si eu sunt intoarsa pe dos,nu ma intrebati de ce,o zi buna in continuare!! Editai sa-i spun Lorei petrecere frumoasa azi [flo]!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Am prins si eu loc la calculator - e sotul de schimb la joaca; de dim. am fost vreo 2 ore jumate in parc de degerasem de-abinelea - pe Lara abia reusesti s-o imbraci sa iesi din casa si apoi nu vrea sa mai intre[bang] Si eu am vazut-o pe Marani mai demult la un alt subiect, parca "regasiri", insa n-am avut timp sa bag un ochi, sa vad cu ce "se mananca". Dana, daca faci pe suparata, nu mai primesti nici un cadou frumos Ladyinred, cum te cheama, poti sa ne spui! Ai dreptate cu ce-ai scris si e imp. ca tu esti multumita de educatia data copiilor tai. Generatiile din ziua de azi se dezvolta asa repede - uneori ma gandesc cu groaza la varsta pubertatii (sa n-o ia pe cai gresite, sa se inhaiteze cu cine stie cine, sa nu ia droguri, sa nu fuga de-acasa, sa stea pe strazi, beata, sau mai stiu eu cum) - STOP!!! deviez, insa vad atatea lucruri la TV si vorba aia "copii mici, griji mici, copii mari, griji MARI". o sambata frumoasa Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana las' mai,ca nu sunt eu pretentioasa la cadouri,oricum de la sot am primit aseara cand a venit de la serv,n-a avut rabdare pana maine.Eram nervoasa ca de dimineata ma tot chinui sa-mi termin treaba(sotul la serv [bang]) si parca nu mai reuseam,trebuia sa ajung si jos,dar n-am mai apucat cu Ana,asa ca dupa ce-am bagat-o la culcare am fugit repede pana la piata,numai bine,dupa ce-am ajuns acasa,la 5 min vine din camera ei si am vazut ca de fapt nu dormea.Asa ca n-am mai insistat,bine ca fusesem jos sa-mi mai iau ce aveam nevoie.Astept sa-mi vina parintii,socrii si nasii Anei pe la noi,in principiu mi-am terminat treaba,mai am doar maruntisuri. In legatura cu grijile,ai f mare dreptate,si parca nu-mi vine sa cred zicala,"copii mici,griji mici,copii mari,griji mari",dar sa stii ca asa e!Dar ma consolez singura,ca pana la pubertate mai e oleaca ...[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!pai ha sa scriu si eu ceva ca sa nu fiu incadarata la categoria fetelor care nu mai scriu[:D] Dana,LA MULTI ANI!!SA FII SANATOASA,FERCITA,SA-TI TRAIASCA COPII SI SOTIORUL SI SA TE BUCURI MEREU DE VIATA CHIAR DC NU E INTODEAUNA CUM AI VREA!! PETRECERE FRUMOASA! Deci..noi suntem bine..eu relativ odihnita. Toni creste,vinera viitoare facem 2 luni,vine vaccinul..de-abia asteapt sa merg la cantar sa vedem cat a crescut.Incepe sa interactioneze mai mult cu noi,dc ne aude razand rade si el..e un scump.[bibe] Cristian deja a inceput sa-si faca bagajele sa vina acasa,nu prea mai are rabdare si sincer nici noi..ne e fff dor de el,desi mi-e prins bine vacanta asta a lui. Referitor la educatia copiilor,cred intr-adevar in puterea exemplului si in multa rabdare in a da explicatii legat de ce e bine si ce e rau.Bunicii si toate celelalte rude care ii alinta isi au rolul lor viata celor mici si eu ma bucur de ei.. Ex..asta ca sa ma laud putin:i-am explicat la cel mare ca bomboanele si acadelele in exces strica dintii,el acum le arunca pe toate la cos si vine si-mi spune mandru ca el nu vrea sa strice dintii[:D] va pupik si va doresc weeeknd placut in continuare![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...