Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (43)


Recommended Posts

sara buna fetele!!![bum] ce faceti???ce fac copilasiii???? laura ,ce fac strumfii??[bum]ce nazdravanii au mai facut sau ce au mai invatat nou??? dana,beeeem pe 10[bis][bis]!!![alcool]esti nascuta de ziua mame mele!! adriana cum a fost la viena???cum te simti??[gravi] carmen,terminasi masina de spalat[spala]??adica reparasi??te invit pe la mine atunci??[spala] cristinaaa,ce mai faci?cum a fost in micul concediu???ce face stefanel???[pup][pup] ianusca vrem poze cu iani???sa vedem bolfutele mai bine!![dual] carmen stefi[disco]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna seara fetelor! Multumesc pt. urari, am ajuns cu bine, e totul bine. Laura, merci! esti o draguta! am ras, nu gluma, cand am citit ce la obiect aidescris situatia[:D] Eu nu-mi faceam griji pt control, ca e un control de rutina si mai mult de cum o sa treaca ziua ca am avut o gramada de facut: mers ginecolog, apoi politie (declarat numar masina pierdut), apoi la eliberari nr. noi - noroc ca aici merge totul repede si am primit toul pe loc (numar, certificat inmatriculare), n-am fost trimisa de la birou la birou ca la Buc., apoi du-te la medicul de fam. fa rost de scutire pe "caz de boala" - ca maine trebuie sa merg la Oficiul Fortelor de Munca si-mi trebuie scutire ca nu m-am prezentat la ultima programare; tot maine de facut in zori analizele ... ce mai, o gramada de drumuri si bine-nteles ca nu m-am putut abtine sa dau si-o raita prin magazinele de haine - da, uite ca am ajuns acasa la 7 seara si nu sunt asa obosita cum credeam; sper sa mearga totul maine la fel de bine, ca la 5 seara trebuie sa plec la aeroport si ma intorc la prichi a mea - mama mea m-a asigurat ca e totul bine, ca a fost cuminte si a adormit fara probleme, ca numai la ea ma gandesc sa nu planga innebunita dupa mine - ce sa-mi fac? asta-s eu... Dana, speram noi intr-o transformare miraculoasa, da se pare ca-i tot fetita va pup pe toate si o noapte linistita Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen nope.Masina vine abia maine sa o ia [bang].Pana o repara, da Doamne sa nu se strice masina mamei, ca atunci sunt nevoita sa va vizitez pe rand [:D] Laura si eu ma inscriu in clubul microbistelor, dar recunosc ca eram mult mai fanatica inainte sa-mi cunosc sotul.Fiind o admiratoare a echipei Italiei, am avut cea mai mare satisfactie acum 2ani, mai ales ca eram chiar acolo, la ei acasa[cool].Dar nu cred ca vom mai avea satisfactii ca in 1994 cand alergam pe strazile Bucurestiului, dupa meciul de infarct cu Argentina....[bis] M-as bucura ca echipa noastra sa faca performanta anul acesta, dar grupa noastra e ceva de groaza si...ma [ruga] sa le dea Dumnezeu noroc, ca doar cu talent si vointa nu vor face fata. SCUZE CA AM FOST OFF TOPIC, DAR SIMTEAM NEVOIA SA DEZVOLT SUBIECTUL [:D] Ana [cool] pozicile.Acolo pe un perete am vazut si cateva tentative de afirmare ale micutei Picasso [cool].Si Edi mai incearca uneori si apoi mami trebuie sa rezolve situatia [mariaj] Dana cu mici cu mari fugim dupa copii, important e sa o facem impreuna [^] [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[/url] Carmen E. si [copil]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ana,am vazut pozicile,ce mai??ti-am scris ca ai niste fete.....mai mai,ce o sa le mai pazesca tata lor[:D][:D]!!!iar cu bratara lu stefi,sa stii ca i-am pus de pe la 7-8 luni,a fost de argint si am zis sa vad si eu cat o tine dar cred ca ma va mosteni pe mine[cool][disco],imi plac la nebunie bratarile si mai ales argintul si ea are de pe acu 4 bratari dar ile asez cu randul,cred ca s-a obisnuit si ii place, si inelele am vazut ca ii plac dar nu le tine mult.[hippi][olala] carmen si stefi[flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen eu cred ca Stefi ma mosteneste pe mine[:D]Ca am muuult argint si nu-l mai pun la socoteala pe ala care l-am pierdut sau rupt sau donat[il]Pacat ca n-am o fetita sa-l mosteneasca, da' cu siguranta o sa am o nora "argintata"[:D] [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[/url] Carmen E. si [copil]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BUNA DIMINEATA ! Am revenit si eu...dar sa stiti ca mi-ati lipsit[;)][;)].Am avut o saptamana groaznica[bang][bang],nici o data nu am patit ...ca acum,toate sau tinut lant[bang]:am avut probleme cu o teava care s-a fisurat(dintre etaje)si a curs apa de la et 3 la 1,noi suntem la 2!pe noi nu ne-a afectat prea tare apa,ca teava noastra din baie era acoperita de o ghena cu faianta si apa curgea pe sub ea,dar la vecinii de sub noi[bang]problem!!!!In final am ajuns sa spargem ghena, am dat toata faianta jos sa vedem de unde curge apa(et1-curge apa!!!,vin la mine...eu atunci am observat ca intradevar asa e dar la mine putina apa iesea pe jos de la ghena,dar am vazut apoi ca de fapt apa venea de sus,adica se auzea cum curge,mergem la et 3,acolo uscat!Venim iar la mine,spargem faianta sa vedem de unde curge...curgea de sus!!!!TEAVA FISURATA INTRE ETAJE!!!![bang] Noroc ca sotul se pricepe si in acea seara s-a rezolvat,s-au schimbat tevi,nu m-am putu duce la buda jum.de zi ca era o gaura in tavan ca la reclama cu Prigat!!!!In fine s-a terminat totul...a doua zi curgea apa incontinuuuu la buda,nu mergea centrala pe apa calda,robinetul la baie tisnea aiurea,nu aveam presiune la apa si nu puteam pune masina sa spele ,colac peste pupaza eu am inceput si scoala si trebuia sa plec la legislatie,azi dim l-am dus pe Razvan la cresa si am uitat avizul!!!!Si cam asa ne-a mers noua toate zilele astea...vai ce-am mai scris!!!LAURA-am voie? Sau am mai facut o prostie si pe aici? allexa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Am avut o noapte super. De-am tin-o tot asa. Doar cu 2 treziri de papa si adormire imediat la loc. Super. Ana frumoase pozele si copiii. Ai fetita mare de acum. Sta in fundulet? Ai inceput sa ii dai sa manance si altceva in afara de lapte? CarmenE am inteles ca ai fost in Italia. Ai folosit acolo internetul de acasa? Stii cumva daca au cartele sau ceva de genul asta pt internet? Adica sa nu iti faci abonament, sa iti traga fire, etc. Laura am un aparat Kodak. Unde e Torr? Mai ai dvd-urile cu aerobic sau nu mai stiu ce aveai tu dar era de miscare oricum? Vreau si eu ca poate, poate mai dau din burtica jos in 3 saptamani. Criss [mamica] de [bebic] Alessia si [zana] Andrada
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata! Eu sunt virusata de cateva zile, dar azi mi-e chiar rau. Ma doare capul si imi curge nasul si am o stare generala de-mi vine sa ma duc sa ma culc. Allexa imi pare rau ca ai avut asa o saptamana![floare3] Poti sa scrii ce vrei, atata timp cat nu injuri (prea tare [:D]), nu te certi la un mod vulgar si cu atac la persoana cu vreouna din fete si nu faci reclama [pup]. Asa ca ia si te vaita in continuare, ca noi suntem aici sa te ascultam. Ana nu am apucat sa vad pozele, dar la cat le-au laudat fetele, sigur o sa ma uit si eu azi intr-o pauza. Chiar a fost frumos ieri si e super ca reusiti sa profitati de vreme si sa iesiti cu copii in parc. Si mie mi-e dor de o joaca in parc [:(], daramite copiilor. Ieri cand am venit de la cresa am stat cam jumate de ora in fata blocului, dar in afara de fugareli si urcat/cobotrat trepte nu au avut ce face. Oricum, s-au bucurat ca i-am lasat afara un pic. Adriana, chiar ca ai avut o zi incarcata, plus mersul cu avionul. Bine ca esti bine. Lara e invatata cu mama ta, nu cred ca sunt probleme. E normal sa te gandesti la ea, dar e fata mare si se descurca de acum [pup]. Drum bun inapoi. Carmen E ai vazut meciul de aseara?[bang] Eu nu, ca era ora de spalat/culcat copii. Eu oricum nu prea am sperante pt Campionatul asta. Nu imi place deloc stilul lui Pitzi de a face echipa. Insista sa ia niste jucatori slabi, care nu fac nimic nici la echipa de club. Ce cauta Ovidiu Petre aseara in echipa? Ce joaca asta? Ca fotbal nu stie ...[alcool] Carmen atata vorbesti de baute si atatea invitatii ne faci, ca ma simt prost de acum. Imi vine sa plec de la servici sa vin la tine in vizita. [:D] Ma primesti? Ce ai bun azi? Vad ca LedyInred ne-a provocat la discutii si a disparut, nu mai da pe la noi. Laura [mamica] de shtrumphi gemeni, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://laurasn.shutterfly.com/action"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url], [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=114871"]Cugetari gemene[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...