Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (43)


Recommended Posts

neata fetelor!!!!!![bum][:D] noi facusi ochi![baie]!!papam si apoi vedem ce facem,cred ca merem pana la k. sa luam cate ceva si mai vedem noi.[cool] carmen ,cine stie poate iti face o vizita stefi sa faceti schimb de argint......sau sa-l cunoasca pe edi???glumesc dar oricum sper sa ne cunoastem si sa vb despre zestrea argintataa,mie imi plce si mai veche sa fie. criss,trb sa ajungem pe la tine si iti aduc eu ceva de slabit pe dvd,am sii pilates si aerobic,ce zici??[ispita][ispita]asa ca preg sufleteste!!![dual] laura va astept oricand,azi ma preg iar sa vad ce sa fac papa[yami],inca nu m=am trezit si nu am inspiratie dar va anunt pe mai tarziu. carmenn si stefi...da mai intaiimi trb. acu[cafea][cafea][cafea] pup si mai vb
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Criss, Torr-ul e la intersesctia de la spital, aproape de pasaj, pe partea dreapta cum mergi de la Muzeul de istorie spre intersectia aia. E fata in fata cu magazinul Leonardo de la Pietricica.
Nu mai este acolo, s-a mutat mai sus un pic spre BCR. Este pe partea cu BCR, mai spre oras cun 1-2 blocuri.Se vede de la strada, scrie TOR. Acolo unde zice Laura a mai ramas doar DIODA - magazin cu acelasi profil. Vedeti cum am ajuns? De stiu mag astea [:D]....am sot care mai cumpara una alta de la ele, asa ca...le stiu. Si eu mai vreau nopti cand se trezea doar o data sa suga...[q] Ecaterinei i-am inceput diversificarea la 5 luni. Am inceput cu suc de morcov, apoi am adaugat putin mar. Dar a deranjat-o la stomacel, asa ca acum ii fac supica numai din legume si ii pasez morcov, la care ii mai adaug telina,patrunjel sau pastarnac. Tocmai am cumparat o conopida sa-i introduc si din asta. [il]Multumim de aprecieri[8D] Allexa da' v-ati distrat nu gluma....nasol, stiu cum e ca anul trecut in vara am patit-o si noi sa fim inundati bine de cei de deasupra si tot asa, teava sparta intre etaje, dar au rezolvat cei de sus. Azi se pare ca stam in casa.... Laura e bine ca inca pot sa profit de vremea frumoasa. Dar cand voi termina si eu cu concediu...gata. Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata! va salut rapid ca sunt bagata toata in bucatarie,fac o ciorba de perisoare si niste parjolute. Lora [pup] sa treaca capul,am detectivat si eu prin zona [detectiv] Alexa imi pare rau ca ai trecut prin atatea necazuri,spor la invatat!! Criss am si eu niste pilates(filmulete) cred ca sunt alea de la Laura,am sa incerc sa ti le trimit pe email,mai trz cand am timp.Eu zic totusi,ca te agiti degeaba,e normal ca dupa o sarcina sa ai burtica si niste kg in plus,las mai ca vei rezolva mai incolo!! Adriana bine ca totul e ok,nu mai conteaza ce va fi,parerea mea,ca la cate vezi in ziua de azi....drum bun inapoi in RO!! Carmen,mami de Stefi,vreau sa-ti spun ca am pus-o cu fica-mea[bang],m-am apucat ieri sa ciripesc ca mergem in vizita la Carment,asa ca azi nu scapi [:D]....de dimineata ma omoara,nu alta [cusca] Laura ehee,vad ca ti-ai gasit partener de vorba la fotbal [:D] Asa as vrea sa ajung sa ma tund cumva,vreau o schimbare [;)]si pe Ana trebuie sa o tund...inca ducem tratative,ca data trecuta n-a vrut sa stea [:D][bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LAURA,LUNNA -[flo][flo]multumex CRISS - DA' m-am distrat super....mai ales atunci cand aveam gaura'n tavan si nu puteam merge la buda!!!Am vazut site-ul care l-ai facut pt Andrada,e super!Cu cate kg te-ai ingrasat in perioada sarcinii?Eu am luat aproape 30 kg!!!!si am slabit incet,treptat dar sanatos,acum am 58 kg si cand am ramas insarcinata aveam 54.Eu zic sa nu te stresezi prea tare, ca vei slabi...rabdare allexa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am luat 18 kg si m-am intors din spital cu 4 in plus. Si de 2 ani ma chinui sa scap de ele. De fapt mint, nu ma chinui prea tare [:D]. Ieri am mancat 3(!!!) clatite cu ciocolata[bang]. Laura [mamica] de shtrumphi gemeni, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://laurasn.shutterfly.com/action"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url], [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=114871"]Cugetari gemene[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Criss mey, dar tu chiar vrei sa ai silueta asa repede? Eu nu ma stresez.Inca sunt maaareee, dar sigur voi da jos cand va fi sa mearga Ecaterina, adica mai la vara...si pana atunci imi fac program de mancat sanatos si mai putin. Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Am ajuns si eu acasa - si-am mancat o pizza mare, de acum imi plesneste burtoiul - apropo kg, eu nu stiu ce am, ca desi am o burta uriasa (mai mare decat la, Lara) am luat abia 5 kg (si mananc, nu tin post); am 55 kg de-abia, parca vad ca mai aduc vreo aschiuta pe lume (ca Lara a avut 2960kg). Cand ajung in Buc. ma voi uita si eu la poze - acum trebuie sa mai merg jos la magazin sa mai iau una alta si apoi plec la aeroport. ne auzim curand Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]Salutare! Sa o luam pe rand. Criss nu am folosit internetul in Italia si deci nu te pot ajuta.Sorry!Da' mi-a lipsit teribil [dc] Carmen e zestre destula si daca mai scap la bani, scap si la bijouri [cool].Cand ne intalnim vin cu ele la purtator[pk] Laura un meci in care Israel conduce cu 1-0 nici nu merita urmarit(da' popcornu si berea tot le-am consumat) Sotul a schimbat pe Italia-Portugalia si eu am renuntat in favoarea "Mariei Antoaneta"[cool] Allexa imi pare rau de patania ta si wellcome in grupul inundatelor.Acum ceva timp in urma s-a spart si la noi la baie o teava si era chiar cu o zi inainte de sf.Nicolae si dupa ce noi zugravisem [:p] Anul asta am comis-o si mai tare, ca s-a spart fluviala chiar in perioada aia cu ploi multe si cum vecinul de la 2 avea zidita ghena de pe hol, am fost nevoiti sa lucram pe la noi si pe la et3 [bang]Si ghici unde se scurgea mizeria si apa[?][poc] Lora la munci? Si apropo de kg, ma laud si eu si cititi bine ca e de record.Am intrat in sarcina cu 85kg, am slabit si m-am ingrasat, dar am nascut la 87kg.Dupa nastere aveam 79 [olala]Ajung acasa si incet-incet recuperez kg-le pana la 104kg [:0].Cu multe ganduri si probleme ajung la 95kg si apoi ma decid ca e timpul sa slabesc [cool] si face mama dieta si se cunoaste pana la 79kg.Dar, am plecat din tara, am renuntat la acest site care m-a ajutat foarte mult si iata-ma cu 90kg la loc si cu putina vointa de a slabi.Nu stiu de ce nu ma pot mobiliza, dar voi ajunge si eu o [zana] intr-o zi[zz] [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[/url] Carmen E. si [copil]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...