Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (43)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neataaaaa Lora pai cu mare placere ne intalnim. Oriunde....la mine, la tine, in parc.[pup]Iustinei de la Casandra. Dana da' deja te preg de ziua ta?[:D] Dai bairam?[:D] Ianusca mai traiesti? Ce mai face Ian cel nazdravan? Laura strumfii ce mai fac? Carmen E noi eram pe acasa, dar n-am mai ajuns si la calc. Allexa multam' pt cafea. Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

saluti fetele!!!!![bum] oooo dar se vede ca e o perioada incarcata[:D],cum zicea lora,la ora asta si cu vremea asta nu prea iti vine sa faci nimic[box][yami][cri][harp]!!!!!e cea mai urata vreme daaaaar sa fim optimisste si sa ne gandim la numai bine,la ce frumoase suntem[8**][hippi] si ce copii superbi avem si bineinteles sa nu uitam si de soti[jamaica],asa caaaaa nu stiu cat v-am inveselit [flo]dar am incercat si trb sa ne gand. si la daaanaaaaa care va sarb. niste ani frumosi acusica.[flo][pup][s] va pupacim noi fetele [pup][pup][roker] carmen si stefi[hia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma pregatesc deja de mancat si de baut...tocmai am bagat o pizza, ca sa mi se largeasca stomacul sa pot manca mai mult la Dana..[:D] Chiar, unde umbli? Dupa cumparaturi? Esti nascuta in aceeasi zi cu nashul nostru - maine tre' sa mergem la el si n-am idee ce cadou sa-i iau...[alcool] Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Am ajuns si eu aseara la 10 acasa in Buc. Eram rupta de oboseala, ca ieri dim. am fost la analize la laborator si de 4 ori mi-a luat sange (1 data deget, 3 ori vena), ca acum e moda sa se faca femeilor insarcinata un test de sange pt. depistarea diabetului; si-a trebuit sa stau 2 ore si ceva la lab. ca in fiecare ora iti iau sange din vena si iti mai dau si-un pahar mare cu apa cu zahar sau ceva asemanator, ingrozitor de dulce beahhhh... Apoi am fost prin oras sa rezolv diverse lucruri, si la 3 dupa-amiaza dupa ce m-am indopat cu pizza eram terminata, abia mai puteam face un pas. Da, a trecut si azi am dormit mai mult - noroc cu mama. CarmenE, n-am mai auzit asemenea poveste - sa ai 85kg si sa nasti cu 87; bine ca a fost totul in regula la nastere. merg sa fac mancarica pe mai tarziu Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, ma bucur ca esti bine. Mai poti sa faci mancare? Ce a facut Lara in lipsa ta? Stii...zilele trecute s-a intalnit Iustina in parc cu Casandra si s-au jucat impreuna...seara am intrebat-o unde a fost, mi-a zis, dar apoi a completat - Lala nu a venit...pe un ton trist...inca o mai asteapta, nu intelege care-i treaba cu Bucurestiul asta...mi s-a facut si mie dor de Lara...[:)] Dana, fata, te-ai apucat de facut tort/prajituri/cozonaci...ce faci??!!! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Sunt si eu prin aici. Tot singura in birou, dar fara nici un chef. [:(] Tot ma mai doare capul si mi se mai infunda nasul, dar parca e mai bine ca ieri. Copii sunt bine. I-am dus la Dodo aseara si am stat 2 ore. S-au jucat frumos, Rares a intretinut atmosfera atragand in joc toti copii de pe acolo, mai ales 2 fetite care i-au fost lui dragi. Binenteles ca au facut mamicile ochi mari cand am zis ca's gemeni, convinse fiind ca Bianca e mai mica[:D]. In we ce faceti? Mi-e dor de voi, mai ales ca eu am ratat ultima intalneala. Nu incercam sa ne vedem? Ce ziceti? Adriana ma bucur ca ai ajuns cu bine acasa. Bebele a ramas fetitza? Sau nu ti-a mai spus sexul? Cred ca la toate ne lipseste Lara, cu veselia si entuziasmul ei.[il] O pupam dulce si asteptam sa veniti in vizita. Lora [mariaj] mi-ai facut pofta de pizza! Eu am mancat un piept de pui la gratar cu o rosie si un ardei. Am refuzat azi clatitele [cool] Laura [mamica] de shtrumphi gemeni, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://laurasn.shutterfly.com/action"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url], [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=114871"]Cugetari gemene[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmeeen cica ani frumosi [q],sa va spun ceva...,de ex cand aveam vreo 20 de ani,chiar ma gandeam ca ce urat e sa ai 30,deja mi se parea ca cine are 30 e deja dus...[ups],nu mai zic de 40 [:D] De ieri ma mai supara si-o ureche(cred ca am un dop[:D])sa fie oare semn de batranete [alcool]?? Lora fac si eu ce pot[:D],deja m-am saturat de bucatarie [xx(],am fost de am tuns-o un pic pe Ana,f putin,asta dupa muuulte tratative,mai stau un pic si ma duc iar la bucatarie [bang]dar mai revin!Fato,tu poti sa vii la mine,da' daca nu bei 3 paharele de palinca ai incurcat-o [:D][:D][}:)]!! Adriana bine c-ai ajuns cu bine!! Acuma pe bune,sunt stresata cu urechea asta,treb sa-mi pun diseara barbatu' sa-mi toarne niste ulei cald in [q][q] si mi-e fricaaa!!ca nu vreau sa ajung la dr [bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...