Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (43)


Recommended Posts

Dana cred ca te-am pierdut de tot printre oale si alte cele....[alcool][:D] Laura tinem pumnii...inceputul e mai greu...la dat jos. Sanatate multa si un [pup] sa-ti treaca repede raceala Eu tocmai acu' 0 min am iesit din bucatarie....m-am saturat.M-am harnicit, da' pana luni fac pauza. Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Laura, ginec. la care merg are un ecograf cam prost - nu stiu cum de l-am nimerit - nu sunt prea multumita de doctor, in fine, mai am doar un control la el pana la nastere. A intrebat mai intai ce mi-au zis la spital ca o sa fie si apoi a zis ca si el crede ca e fetita. Ai fost la Dodo? Pe cand deschidera locului de joaca Laura & Strumphii? Ana, am vazut si pozele voastre - ce fam., de ochi albastrii - f . frumosi si Ecaterina pare o papusica intr-o poza[pup] Carmen, am vazut-o si pe Stefi bine-nteles si haioasa caciula[pup] si voua Dana, cred ca ti-e frica cu urechea - ulei in ureche si mie mi-ar fi frica, insa cred ca-ti face bine - du-te si la doct. daca nu te lasa, sa nu apara complicatii. 30 de ani cred ca e totusi o varsta frumoasa - bine, nu se compara cu 20 sau 25, dar ... suntem inca tinere, gandeste-te ca ai 2 copii la vasrta asta si ca ai realizat o gramada. Lora, nu ma omor cu gatitul - am facut niste cartofi fierti cu dovlecel si ceapa la tigaie si amestecati cu feta; ceva rapid si simplu; mama ramane bucatareasa sefa. Si eu regret ca nu ne putem vizita - ca nu e Piatra mai apropae de Buc. Cristina, voi v-ati intors din vacanta? cum a fost? Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

greu greu pe aici,munciti nu gluma????[flo] dana draguta,dupa cum am cercetat eu listuta ,eu,ianusca si inca o pers parca geba2001,suntem cele mai in varsta,adica mai babute[:0](sa nu se supere celel. fete)asa ca mai aveti pana ne ajungeti si oricum ne ajungeti,oricum sa fiii sanatoasa si iubita ca la orice varsta e frumos......voi nu ati observat ca parintii nostrii si poate alte pers.mai in varsta se distreaza de minune acu??[roker][roker]?de multe ori ma mir si eu,bine nu ca in tinerete dar poate ca nu mai au copii mici si griji prea mari dar se distreaza de minune,asa ca mai bagam mare acu [ispita][hippi][disco]cat putem ca cine stie ce vremuri vin. v-am innebunit [drac]un pic,cred ca de la foame,ma duc sa pap ceva. laura sanatate multa si [pup][pup] la strumfi carmen si stefi.[bis][bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen eu n-am vrut mey sa supar pe nimeni(poate s-a suparat careva [neand])eu doar v-am spus cum gandeam cand aveam 20,si ce departe mi se parea 30 si acum na,ca am ajuns si la varsta asta ,acus ajungem si la 40...50 ...Drept sa-ti spun nici nu m-am uitat in lista,stiu doar ca Lora are vreo 31 [:D] si mai stiu ca Ana e mai tinerica,asa...[flo],in rest nu stiu,trebuie sa ma uit [:D] Adriana poate aveti la nastere o surpriza,sa fie baietel,daca zici ca nu te bazezi pe ecograful lu' nenea.In legatura cu ureachea,nu ma doare,doar nu mai aud un pic cu ea [:D],mi-e groaza de dr,asa ca nu ma duc degraba acolo decat in caz de urgenta.Imi aduc aminte ca at cand eram copii mai primeam ulei in urechi,at cand ne durea [:D][bang] Ana nu m-ati pierdut,sunt pe baricade,la datorie,acuma cica-s intr-o pauza...[alcool] Laura cred ca e si de la vreme starea asta de kk [bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, sa nu zici ca implinesc acusi 32, ca te fugaresc...[:D] Glumesc, io n-am nimic cu varsta mea, chiar imi place, numa' ca parca nu-i a mea...cum adica sa am 32, daca io ma simt de 22??? Serios acu'...pot sa am si 42, ce conteaza daca io ma simt de 22? [:D] Da' pe tine tot te fugaresc, sa stii! [:D][poc][neand][zz][zz][zz] Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oooo danuta,stai linistita ca nu ai suparat pe nimeni,si sper ca nici eu la randul meu,a venit vb de anisori si am vb un pic de ei,dar cietz pe lora,chiar ma simt si eu ca la 16 ani hihihihihihi no hai pe la 22 ca ea,serios facem glume si vreau sa ne simtim bine la varsta pe care o avem,nu ma vedeti in poze cum arat ????sa vedeti vara cum ma mai imbrac cateodata de zici ca am scapat de la......[alcool][alcool][:X] lora,cum a fost la munci???cum a fost pizzaaaa[pofta][pofta]????? adriana bine ai sosit acasa!!![pup][pup]pt tine si lora. chiar ,cristina ce mai faci?????nu stim nimic de tine?? allexa,carmen ce faceti???? canmd facem o intalnire cu bebeii[:)][grup] carmen si stefi[i][i]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey, eu tot stau si citesc de pe aici iar Casandra ma tot intreaba ce inseamna diferite figuri puse pe aici. Acum tot baga la cap si ma trezesc cu ea ca imita pe [zz]asta. M-am distrat cum se chinuia sa-si controleze mainile.[:D] Facem si intalneala, dar cine vine? Si cand? Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))][:-)))][:-)))][pup][zz][zz][zz][zz] Un pupic pentru Casandra, generatia de maine a forumului! [pup][pk] Carmen, f.f.f. buna pizza! [:D] Io plec mai repede azi, asa ca va doresc week-end placut! Dana, nu-ti zic la multi ani de azi, vorbim noi...[zz][zz][zz][:D] Criss, ai gasit cablu? Laura, multa sanatate! CarmenE, azi ai absent nemotivat! [:D] Tre' sa vii cu avizu-n dinti de la medic...[:D] Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna am lipsit cateva zile...e adevarat. Am fost cu copii in Bucuresti, pentru ca sunt in vacanta si am imbinat businessul cu utilul. Suntem de multe ori plecati in tara si nu putem sa-i luam, ca sunt l scoala si camin. Am fost la teatru Ion Creanga si la minunatul Muzeu Antipa. Baiatul de 8 ani e super incantat de expozitia Uriasii Patagoniei=dinozauri, si de tot de fapt. Sambata am fost in Bacau la Vivariu, observatorul astronomic si sera. Si acolo a fost superb. Sa mergeti si voi...da cand aveti copii mai marisori ..peste 5, 6 ani. Cu educatia ... intr-adevar tu ii ca chipsurile si sucurile nu sunt bune...da la scoala vin altii si impart intre ei...ori al meu a facut o intoxicatie..a sta cu perfuzii o noapte ...si cam intelege de ce anumite alimente noi nu le consumam. Adica mai luam si noi o data pe luna, insa sa-i invatam ce e bun si ce nu. Lansez aceasta discutie ca fiecare dintre noi sa ia atitudine acolo unde vede excese- la scoala, camin, la cumparaturi chiar: intr-o zi la market cand fetita mi-a cerut o punga cu de astea, o doamna mai in varsta a inceput ea sa-i spuna ca nu sunt bune....inainte ca eu sa zic ceva. Nu m-am suparat..si am observat ca fetita cand a auzit ceea ce stia ca zic si eu...n-a mai scos o vorba. Sau mai avem de educat copii cu desenele...ca ei vorbesc la scoala de nu stiu ce episoade de seriale...si-mi vine cu texte ca vrea sa vada nu stiu ce uratenii ca X a vazut. Si stau si ii explic sa-mi spuna cu ce ii foloseste ceea ce vede acolo. E de munca sa lamuresti un copil de ce altul are voie si el nu...DAR ASTA E MESERIA DE PARINTE..E CEA MAI GREA DIN LUME..si credetima ca se vede efortul...e o investitie pe termen lung...si fara a fi modesta am primit felicitari de la educatoare. Atat acum..mai vorbim
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...