Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Minunatele Scorpiute (52)


Recommended Posts

am uitat sa va zic ca noi astazi tot insistam la telefon sa prind la casierie sa fac rezervari pentru we la teatru si dintr-o data am vazut ca astazi la 10 era capra cu 3 iezi asa ca am dat fugutza si am vazut spectacolul de azi si asa am prins si bilete pentru sambata la tom degetel [:D] astia mici au fost super incantati... [bis] monica mami de alex [bonjovi] si ruxi [zana] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/PapaDePost"]Papa de Post[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

`Neata fetelor!!!
Ana, sa-ti traiasca Alexbaiat destept! Sa dea D-zeu. sa aiba mult noroc in viata si voi sa fiti sanatosi sa va bucurati de el!Va pup pe toti![pup]
Laura, saru'mana pt. dedicatie!!!Sa stii ca m-ai facut sa-mi aduc aminte de tinereti! Poze de pe vremea aia nu am aici dar daca eram acasa sigur ma uitam in album!Aici nu am decat de la 30 in sus...[:I]...Teolica ce mai face?Va pup pe amandoua![pup]
Revin la Ana[pup], am uitat sa-ti spun ce le-am luat baietilor mei de Valentine's Day!Pai lu' al mare i-am luat un parfum si un gel de dush Beckham si pt. ca mi-au placut mult mirosurile mi-am luat si mie un parfum si o lotiune de corp tot Beckham.Ciocolata nu a vrut ca nu se omoara si nici eu nu m-am agitat prea tare sa-i cumpar pt. ca stiam ca vine cu traista plina de la servici! Avantaj eu si Alin ca ne place!La baiatul cel mic nici nu mai stiu ce i-am luat pt. ca-i iau in fiecare zi...cand il luam de la gradinitza trebuie neaparat sa gaseasca ceva pt. el in spate in scaunul lui de masina!In cazul in care se intampla cine stie cum sa nu gaseasca...mergem impreuna si cumparam![bang]Si de data asta dupa cum e traditia aici, Alinul meu a primit o ciocolata de la o fetitza!Nu este prima oara cand ii face cadou si mai ales cu ocazia asta...l-a dat pe spate pe baiatul meu! Se plac reciproc [ups]!!!Luna viitoare va trebui sa se prezinte si el cu ceva, ca deh, ziua fetelor!Partea trista este ca din aprilie fetitza va pleca in alt oras si nu va mai continua aici gradinitza...i-a murit bunicul din partea tatalui si va trebui sa plece acolo cu familia! Imi pare tare rau dar ce sa-i faci...asta-i viatza! Alin nu realizeaza deocamdata ca nu or sa se mai vada...ramane sa ne luam adio pe 23 martie la petrecerea de sfarsit de an.Hai ca m-am intins la povesti!Te pup![pup]
Celelalte fete, ce mai faceti? Copilashii sunt bine?
Noi suntem bine, am inceput de ieri cu alergatura...am fost si la sedintza la gradinitza...m-a luat durerea de cap la cate pretentii sunt pt. un copil de 4 ani...va povestesc data viitoare...
Pana atunci, va doresc o zi frumoasa, aveti grija de voi si sa auzim numai de bine!!!
Va pup pe toate!!![pup][pup][pup]
Florentina & Alin Cristian (3.10.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata minunatelor poftiti la o [cafea] Nu este problema pe care sa nu o poti rezolva cu succes, controleaza-ti insa tendinta de a-ti inventa vesnic ceva nou de facut: esti destul de vulnerabila la stres, iar sanatatea ta depinde in mare masura de starile sufletesti. Mentine-ti un echilibru spiritual si vei reusi sa ai o stare a sanatatii buna. Banii sunt din ce in ce mai putin, incearca sa limitezi cheltuielile care nu sunt necesare. Viata amoroasa nu sufera nicio modificare si vei avea usor senzatia unei monotonii. Norocul este de partea ta daca te lasi pe mana intuitiei. In weekend vei avea parte de o distractie pe cinste care te va relaxa si te va elibera de stresul acumulat de-a lungul saptamanii. Va doresc o zi cat mai buna. [ruga] Doamne ajuta! Acesta este blogul puiului meu [url="http://bogdan-andrei.blogspot.com/"]Bogdan-Andrei [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...