Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Minunatele Scorpiute (52)


Recommended Posts

[pup]Buna dimineata, minunatele mele! Dolce-mami, [asia][asia][asia] multumesc pentru dedicatie, mi-a umplut sufletelul de nostalgie si placute amintiri! [hippi]. Chiar asa, pacat ca nu am la dispozitie nici o poza din perioada aia, ca va umpleam de ras: ce freza, ce haine, ce atitudineeee... vai si-amar! Traiasca emanciparea! [berica] Dodolica, tu ce mai faci??? Bogdanici [auto] ce minuni a mai facut, ca nu ne-ai mai spus nik??? Sa nu uit sa-ti multumesc si tie [asia] pentru minunatul horoscop dedicat minunatelor de pe acest topic si sa-ti spun ca faci o cafea de exceptie, caci imi merge la sufletel de fiecare data! [flo][flo][flo] Mona, se pare ca vacanta voastra este super-speciala si cred ca va ramane "de palmares" in amintirile voastre. In orice caz, de cate ori citesc mesajele tale ma intreb cu naduf de ce nu stau in Bucuresti, sau de ce nu stai tu in Timisoara, ca poate reuseam sa ma lipesc si eu, cu cipandeii mei, macar o data de voi![;)] Loryk, felicitari amorezului tau de 4 anisori, care a reusit sa se hotarasca la o singura fetita pe care s-o indrageasca, fiindca al meu inca mai penduleaza intre 3: una blonda, una bruneta si-una satena, bineinteles, care de care mai frumoasa! Sper sa nu sufere prea mult micutul tau, caci stiu (din proprie experienta[:D]) ca pasiunile de gradinita sunt cat se poate de adanci, sincere si de durata! No, cam asta ar fi deocamdata! Pup [pup] toate minunatele! [olala] Pisicuta, mamica de Vladut [bonjovi] (17.10.2003) si Raducu [auto](15.10.2005)! Orice sut in fund este un pas inainte! http://community.webshots.com/user/Dorina_71
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna scorpiutelor, noi astazi suntem in casa astreptam instalatorul, piticii s-au trezit pe la 8 cu noaptea-n cap si chef de duca si plimbare [:D] sa speram ca vine nea' instalatorul si vom putea pleca la plimbarica Lory, ce povestesti tu de fetitza lui alin [pup] de la gradi [olala] ce fain... asa am patit si noi [bang] nu-ti zic biletele(cu desene inca de acum 2 ani ca nus tia fetita sa acrie [:D] anul asta in schimb i-a scris si mureai de inima [:D] dupa 1 an tot asa a trebuit sa se mute la alta gradi...alex suferea pe o aprte sofia(caci asa o chema pe alta) nu s-a putut adapta ea la noua gradi si parintii au adus-o inapoi...final fericit nu-ti spun ce fericit a fost alex...dar acum...fiecare o sa mearga la alta scoala... va [pup] pe toate sa aveti o zi buna monica mami de alex [bonjovi] si ruxi [zana] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/PapaDePost"]Papa de Post[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca v-am trezit nostalgii[:D] Teo nu este bine[bang] de aseara am inceput sa ii dau antibiotic pt ca are rosu-n git IAAAAR[bang] Yo nu stiu ce sa ma mai fac cu copilu' asta, credeti-ma! Sunt atenta cum o imbrac, o schimb cum transpira un picnu am tinut-o in ger sau vint, nush ce sa mai zic ca nu mai pot, nu trece luna sa nu raceasca[batcap][batcap] cred ca sunt o mama denaturata! dedicatia de azi pt voi! http://www.youtube.com/watch?v=J_pHQekIZxU&feature=related cu toata dragostea!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura [pup], offfff....nu mai stiu ce sa mai zic si cu Teolica ta!!!Am avut si eu o perioada d-asta cu Alinul meu...Super dedicatia, super personajul[olala]! Insanatosire grabnica la puiutza Teolica![pup]
Pisicuta[pup], nici Alinul meu nu e prea hotarat...mai are inca vreo 4 fetitze pe langa el, din pacate toate brunete, dar se pare ca ea e favorita...nu-ti mai zic, cand intra in gradinitza il striga si fetitzele de la grupele mai mici[bang]! Ca l-ar striga doar nu ar fi o problema, vin si ma iau si pe mine de mana...sa stam de vorba...[bang] Cam atat de la noi!
Dodo[pup], merci pt. horoscop! Super sa-l citesc zilnic si aici! Bogdanel ce mai face?
Ma opresc deocamdata aici si revin!
Va pup pe toate![pup]
Florentina & Alin Cristian (3.10.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fete si va multumesc mult la toate,inca o data,pentru urarile de ziua lui Alexandru![asia] A fost dragut aseara,am mers impreuna cu Luana si am cumparat un tortulet,care ar fi trebuit sa fie surpriza.N-a mai fost,ca Luana,cum l-a vazut pe Alex intrand pe usa a inceput sa urle ca avem tort ca sa ii cantam la multi ani...Am facut si ceva poze,o sa le pun cum le descarca Marius.A primit destule cadouri:de la unchiul lui volanul,pedalele si schimbatorul mult visate pentru computer,de la altii carti,dulciuri,CD-uri cu jocuri si bani.Noi nu am mai cumparat nimic,am vrut sa luam blugi,dar baiatu' n-a avut chef de shopping.Asa ca...de la noi a primit treptat cate ceva:o pilota faina,tortul,banii pentru destrabalat la cofetarie cu gashca lui...Cam asta. Laura,sanatate maxima la Teo! Lory,cand Alex era in grupa mijlocie,l-am prins alergand pe holul gradinitei o fetita...drept e ca era frumoasa de pica,o brunetica creata si asa de dulce,Roberta,pentru care Alex avea o simpatie deosebita.Si o tot alerga pe copiluta si pana la urma,ca s-o prinda,a deschis usa la un dulapior si a inghesuit-o acolo,ca s-o pupe...si ea era ca in bancul ala:"daca stau,sunt...;daca fug sunt proasta,asa ca mai bine ma impiedic".De mici se invata baietii cu "greutatile" prinsului. Monica,pai poate faceti cumva si dati copiii la aceeasi scoala. Adriana,sar'na!Si voua la fel,sa aveti parte numai de bine! Dodo si Dorina...si voua numai de bine! Ninocika pe unde o fi? Mira si Esme,pupicei! No,o zi excelenta fetelor! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laurici [pup] Teolina sa treaca repede "buba"din gat.Nu e la tine problema si tu stii asta[flo] asta"materialul clientului"la puiutza ta.Va trece si perioada aceasta[pup], Lory_k [asia] de intrebare.Bodoganici a repetat ieri dupa mine prima propozitie:"Dodo ale masina."Asa ca eu sunt in extaz.El spune fara predicat"Dodo masina."daca o spune din proprie initiativa. Azi a stranutat dar nu-mi fac griji caci e diferenta de temperatura si cu lamaie si echinaceea nici n-am ce trata. Monica [pup] distractie cat mai placuta si in aceste ultime zile de co in Ro[flo]; Nina [pup]ce mai faci ,dar Kiki? Pisicuta [pup] esti o draguta ca intrebi de Bodoganiciul mamii[:D].Mai nou vreu sa-il invat o poezie cat de mica;reactii Eu:Bodo haide sa invatam poezia! Bodo:Nu,nu naine[:D]. De regula asta era raspunsul meu cand statea prea mult la tv si daca el tot cerea dessene asa-i rasundeam[:D]. Ana [pup] cum ati petrecut? Adriana [pup] pe tine si Razvanelul. [pup] intregul [grup] al minunatelor. [ruga] Doamne ajuta! Acesta este blogul puiului meu [url="http://bogdan-andrei.blogspot.com/"]Bogdan-Andrei [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helou gagici Mey...io ca mama de fetita ma ingrozesc de ceea ce povestiti voi mamele de baieti [:D].Adica asa o sa se indragosteasca si fi-mea si o sa o alerge si o sa o inghesuie baietii prin dulapuri? [alcool] [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Laura [pup] galusca.Nu esti tu de vina.Dodo a zis f bine.Asta e materialul. Dodo felicitari puiului pt performanta si la cat mai multe Anaaaaa [iartama] urez si io acum LA MULTI ANI ALEXULUI TAU!!!Chiar zilele trecute ma gandeam la voi caci am vazut la TV o stire despre Centrul de excelenta la care merge si Alex acolo la Timisoara.[pup] la voi Cuscra ce ma enervezi cu teatrul tau [bang] La mine in oras nu exista asa ceva [bang].Daca va zic ca nici macar cinematograf nu mai avem...ma credeti? [alcool] Lory [pup].Cum se acomodeaza Alin la gradi?Ati inceput la cea noua, nu? Pisicutza [pup] si la voi.Cand vii pe la Slatina? Nina [pup] si la voi. De fapt va [pup] pe toate ca e vremea sa ma pregatesc de scoli. Noi nu avem noutati.Suntem bine slava Domnului. [pup] [recevere] Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))][:-)))][:-)))] Ana, mama, m-ai dat pe spate cu Alex al tau! Si eu care ma vaitam de Vladi al meu ca le pitziga de obrajori si le trage de codite cand nu mai stie cum sa-si exprime sentimentele... [amoras] Dodolica, felicitari Bogdanelului [bis][bis][bis] si la multe realizari de aici inainte[il][flo]! Ma bucur enorm, atat pentru el, cat si pentru tine![pup][pup][pup] Georgi, la Slatina cred ca abia la vara vom ajunge. Sigur vara asta, dar nu stiu exact in care luna. Pana atunci mai "vorbim". O sa te anunt din timp, ca sa poti sa-mi pregatesti torta! [;)] Dolce, nu te mai necaji din cauza Teutzei tale, caci toate aceste viroze sunt un "rau necesar" in laboriosul proces de imunizare a organismului. Stiu ca este extrem de frustrant, de neplacut si de epuizant sa tot doftoricesti pe copchil si, cand zici c-ai rezolvat problema, nebunia se repeta, dar asa am patit cu totii si-n calitate de copii si-n calitate de parinti. Si-ai sa vezi ca va fi din ce in ce mai usor cu fiecare iarna care trece, pana-ti vei da seama ca anii au trecut, si Teo-i domnisoara-n toata legea si ea nu mai are probleme, dar incepi tu sa racesti mai des ca de obicei[;)]! Ei, nici chiar asa! Stai linistita, ca mai este pana atunci! [;)][:D] Lory, [pup] craisorul tau, ca-mi este din ce in ce mai drag [olala] cand vad cat este el de atasat de fetitele din gradinita, fie ele mari sau mici! Este si pacat, doar sunt acolo pe alese- pe culese! Apropos: voi ati vazut ce fete frumoase "se fabrica" [;)] acuma??? Oare ce-or manca oamenii astia de au asa o imaginatie bogata????[:D] Moni [pup] trupa ta de "ciresari" si pe tine, seful lor! [:p] Si, daca tot sunt la capitolul asta [pup] toate minunatele! Pisicuta, mamica de Vladut [bonjovi] (17.10.2003) si Raducu [auto](15.10.2005)! Orice sut in fund este un pas inainte! http://community.webshots.com/user/Dorina_71
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce m-ati facut sa rad...cuscra saraca s-a cam speriat [:D] noi am fost in parc astia mici au alergat pe-acolo de-au zapacit si nu mai vroiau sa plecam acasa, abia i-am adus pe sus [:D] laurici, sanatate multa teolinei, [pup] of asa am fost noi anul trecut numai cu raceli si otite [bang] sper sa nu se mai repete niciodata monica mami de alex [bonjovi] si ruxi [zana] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/PapaDePost"]Papa de Post[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...