Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Minunatele Scorpiute (52)


Recommended Posts

Nina, draga mea, toicmai "m-am intors" de la petrecerea ta, si taaare incantata sunt! Asa m-am distrat, ca si cum as fi fost intr-adevar acolo. Daca tortul 'cela a fost la fel de bun pe cat de frumoooos, rau in pare ca n-am prins si eu o feliuta.[pofta] Si cati copii frumosi si pusi pe distractie s-au adunat!! Super-party! [flo][flo][flo] Sa-ti traiasca sarbatorita, sa fie sanatoasa si sa aiba parte de tot ce este mai bun in viata! [flo][flo][flo] P.S. Am vazut ca deja a trecut "Zana Maseluta" pe la printesa ta ... Sper sa-i aduca cei mai frumosi si rezistenti dintisori "de fier"! Pisicuta, mamica de Vladut [bonjovi] (17.10.2003) si Raducu [auto](15.10.2005)! Orice sut in fund este un pas inainte! http://community.webshots.com/user/Dorina_71
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare fetelor!
Am fost toata ziua pe alergatura...sunt rupta de oboseala si abia astept sa ma bag la culcus!
Revin maine cu amanunte dar nu inainte sa-ti spun Dodo[pup], referitor la horoscopul de azi, la mine a fost valabila doar chestia cu succesul financiar si bineinteles oboseala...
Va pup pe toate si va doresc o zi frumoasa in continuare![pup][pup][pup]
Florentina & Alin Cristian (3.10.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saluti dragutelor, Ninocika,saru-mana de urarile asa frumoase si le intorc inmiit pentru Medeeea!La multi ani fetei frumoase si sa fie sanatoasa![pup]Am vazut pozele si vorba Dorinei,parca as fi fost si eu in plin chef cu copiii....foarte frumos![pup] Lory,odihneste-te ca o iei da cappo maine...[pup] Adriana,pai argintul viu de Razvi e total...ba cumintel,ba o ia in freza...tzuca-l-as de flacau drag![pup]Aveti pisicuta? Monica,ai reusit cu CI-ul?Tot asa cozi interminabile la buletine?[pup] Laura,cum mai este Teolina?[pup] Dodo,Bogdanelu' e bine?Cum merge cu vorbitul?Am citit ca faceti progrese grozave si deosbite.Doamne ajuta![pup] Esme,la matale ce mai face samburica?Creste?Cum te simti?[pup] Mira,voi cum sunteti?Sper ca copilasii sunt bine...[pup] Fetelor,va pup [pup]si sa aveti o zi excelenta.Eu mi-s rupta-n freza de oboseala,ma'c acasa si ma apuc sa construiesc niste Bonduelle cu carnita de porc....dar asa as dormi macar o oraaaaa....[bang] Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana cam asta mai "zice"Bodoganici: Ce-ai facut Bodo azi la gradi? Bodo:-Lai-lai cu Doana(au cantat) eu:Si? Bodo: Vuuuu(au vorbit si cantat despre vapoare) eu:Si? Bodo:Dessene degeene[:D](desenat cu degetele). [ruga]Doamne ajuta! Acesta este blogul puiului meu [url="http://bogdan-andrei.blogspot.com/"]Bogdan-Andrei [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...