Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicute sexy (160)


Recommended Posts

LA MULT ANI STEFANIA!!!!! Sa cresti mare, sa le aduci parintiilor numai bucurii!!!! Miha, nu ma mai mira nimic pe lumea asta....sa nu le pese de tine?de nepoti?ce suflet au oare?sau mai bine zis :nu au!!!!Stai cat poti de linistita sa nu pierzi laptele.O sa vina vremea cand o sa regrete fiecare suparare care ti-au facut-o!!!! Dar sunt chiar parinti??? Fetelor, multumesc !!!mai are fata examene de dat, sa speram ca le ia pe toate, cu note mari.Dumnezeu are grija si o iubeste!!!! Liana ce faci?de ce stai dupa canapea??? Monica , toata ziua faci bunatati? Eu am avut multe de spalat caci a venit fata cu un geamantan mareeeeeeee, e bine ca nu a mai fost si azi ceata sa stea umezeala in rufe... Bianca ce mai faci???[pup][pup][pup][pup]Am incercat de mmulte ori sa te sun dar nu ai raspuns. Alinutaaaaaaaaaaaaaa!!!!! Doina Bita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

DOINA[pup],multumim ,speram sa fie totul bine!...felicitari Danei,bravo![pup]...fata desteapta ai mai,ce frumos,copii tai sunt minunati!...sa va traiasca![flo] MIHA[pup],offffffff,mama lor de parinti[:(!]...sper sa reusesti sa te muti cat mai repede!...aveti grija de voi![pup] GABI[pup],multumim ! MONICA[pup],DANELUTZA[pup],LIANA[pup],SLIMATEI[pup](sanatate puiutei!),BIANCA[pup] LA MULTI ANI STEFANIA![pup][pup][pup][flo]...sa fii fericita si mereu iubita, frumoasa domnisoara!...sa va traiasca papusica GEORGI![pup] MIKI[pup] si multumim!...tie ce sa zic,iti urez sa ai nervi de otel...multi nebuni pe lumea asta...nu te intrista si sper sa reusesti sa pleci sa nu mai ai probleme,desii vorba Monicai,de ce nu pleaca el?!...de ce nu-i faci reclamatie ca te hartuieste?!...bafta si sa auzim numai de bine![pup] [pup] la toata gasca,pe mai tarziu!! Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004) Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi suntem pe-aici, n-am mai iesit afara ca mi se pare frig voi ce faceti? monica mami de alex [bonjovi] si ruxi [zana] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/PapaDePost"]Papa de Post[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela, toti copii sunt buni!!!!dar fata mai are cateva examene incepand de luni,sper sa fie bine, ca invata si ii si place. Monica si la noi e frig, fata invata, Dan se uita la tenis la tv., barbatul a plecat sa joace un tenis la sala, eu citesc pe aici.In seara asta nu mai fac nimic, o baita mai tarziu si relaxare.Maine de la capat.[pk][pk][pk][pk] Doina Bita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miki, ce faci bun de papa? [pup] noi cred ca o sa comandam o pizza [pofta] monica mami de alex [bonjovi] si ruxi [zana] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/PapaDePost"]Papa de Post[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, cred ca sunt impreuna, ca al meu nu a venit nici pana acum... Eu ziceam ca nu mai fac nimic....am vorbit prostii...mi-a zis Dan ca ar manca niste paste, am vorbit cu Soni, i-am zis ce am prin frigider , mi-a dat o reteta si am costruit la urgenta pastele.Am mancat cu Dan si fata de suntem cam asa: [grasa][grasa] Da ce liniste e pe aici...unde sunteti???Miha , ce ai facut bun??? Monica, parca vad ca mai tarziu ne arati ca ai facut ceva bunatati... presimt eu... Doina Bita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni nu mai fac nimic de mancare. soatza mi-a zis ca e satul, a mancat bine azi, ajunge tarziu acasa. asa ca eu am mancat o salata de fructe si i-am pregatit misterului carnitza de pui cu orez ( e la regim acum [:D]) Miha nu pot sa zic nimic, decat multa putere si DD ajuta sa va mutati in curand Moni , Mirela nu-l dau pe el afara. S-a vandut tipul bine de a ajuns din prima sef. In fine, nu-mi mai fac probleme pt. ca-mi apar riduri [:D]. Am incercat sa-mi sun colegutza dar degeaba ca are tel. inchis. Mai sunt prin zona astept sa ma mai fraierasca cineva [:-)))] Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by doinabita
Monica, cred ca sunt impreuna, ca al meu nu a venit nici pana acum... Eu ziceam ca nu mai fac nimic....am vorbit prostii...mi-a zis Dan ca ar manca niste paste, am vorbit cu Soni, i-am zis ce am prin frigider , mi-a dat o reteta si am costruit la urgenta pastele.Am mancat cu Dan si fata de suntem cam asa: [grasa][grasa] Da ce liniste e pe aici...unde sunteti???Miha , ce ai facut bun??? Monica, parca vad ca mai tarziu ne arati ca ai facut ceva bunatati... presimt eu... Doina Bita
Sa va fie de bine. Paste vroiam sa gatesc si eu [hot]..dar nu-mi place sa mananc singura Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...