Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ingineri fosti, viitori...(19)


Recommended Posts

'Neata, inginerele! Mai "puneti jos" o leaca si hai la o cafa! [cafea][cafea][cafea]. Otilia, ma bucur ca sunteti ok si ca doar lipsa de timp te-a facut sa nu mai reusesti sa ne postezi cate un mesaj. Ancuta, cum mai esti??? Sotului i-a trecut raceala, sau ii dai "aspirina saracului" la greu ca sa-si revina?!?! [;)]Sper ca saptamana asta sa fie mai lejera pentru tine si sa reusesti sa iesi din starea de "biro-pat" Te pupic si te astept cu vesti-povesti! Tuinea, astazi la ce ora ti-a reusit trezirea??? Ma distreaza intotdeauna mesajele tale de disperare, cand nu reusesti sa iesi din starea de somnolenta, caci parca ma vad pe mine de fiecare data! [loveyou] Katik, tu cu ce te mai lauzi azi??? Ce-ti mai fac puiutii??? Robi ce mai face, ca deja mi-e dor de rasul lui si de manuta-i calda![olala][8**] Va [pup] pe toate! [grup] Pisicuta, mamica de Vladut [bonjovi] (17.10.2003) si Raducu [auto](15.10.2005)! Orice sut in fund este un pas inainte! http://community.webshots.com/user/Dorina_71
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineataaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!! Azi sunt fresh din fericire ca ieri m-am culcat devreme si am avut o gramada de timp la dispozitie sa ma odihnesc. Sper sa ma iubesti in continuare Pisi, chiar si nesomnoroasa![:D] Otilia ne pare bine sa auzim vesti de la tine. Ne-am dat noi seama ca esti in mare actiuneeeeeeeeee ......... dar noi tot insistam pe aici sa vedem daca ne mai si citesti din cand in cand .... Anca cand am auzit ca de la OCHI eu am cascat ochii ca am crezut ca de la burta cu ochi[bis] asa eram dar citind mai departe tare dezamagita am fost ....[ups] Sper sa aud de o burtica cu ochi cat mai curand la tine ca parca asta iti doreai nu? Eu trebuie sa fug ca azi e miercuri incepe saptamana lucrativa si pentru mine ... [fuga] Pup fetele! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare si de la noi repede-repejor! si o cafelutza rapida [cafea] pt cine mai vrea! am facut si noi prima tura prin oras, sper ca am scapat definitiv de upc, am predat decodorul si gata! acum robi doarme, cind se trezeste, pe la 3 papa si fugim dupa krisztina, o luam de la gradi si o ducem la fastrackids, ca tata e tare ocupat astazi (are scoala, ceva gramezi de protocoale de facut etc.etc.), asa ca trebuie sa ne descurcam noi intre noi azi[bang] fug sa fac mincarea lui robi sa fie gata ca vom fi contra cronometru. va pup, sa aveti o zi buna! la noi e tare frumos afara, e soare, e cald, primavara ce mai!12 grade!!!!![cool] Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buuuuuuuuuuunnnnnnaaaaaaa! Traim![:D] Sunt in priza. Am fost la schii in Austria. O sa va povestesc. A fost superb. Suntem bine, Vla se lupta cu maselele. Eu am descoperit CRED de ce imi e rau. Tb sa scot colecistul. Si nu stiu cum si cand o voi face. Kati nasol cu Robi. Va doresc sanatate. Intru maine sa va pov mai multe! Va pupam!!!!!! Ioana si bebe [url="http://s223.photobucket.com/albums/dd149/ioanapaicu/"]Vladimir[/url] "Copilaria este perioada a vietii umane, intermediara intre puritatea prunciei si nebunia tineretii - la doi pasi de pacatele maturitatii si la trei de regretele batranetii." DAR NU O DAU PENTRU NIMIC IN LUME!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[purple] Buna seara. Eu acum am ajuns acasa si mi-am luat ceva de mancare in fata monitorului, asa mai apuc si eu sa intru pe DC. Si eu am reusit aseara sa ma culc devreme (adica pe la 10) dar dimineata m-am trezit la fel de obosita ca in alte zile. Ioana mare nevoie am si eu de aer curat.....cred ca mai mare decat de orice altceva in momentul de fata....imi doresc cu disperare sa vina primavara dar pe de alta stiu ca imi va fi mult mai greu sa lucrez daca afara e frumos si te imbie la plimbare.... [/purple] Iepumic [iepu] [url="http://good-times.webshots.com/album/561858199FIToTi"]Noi pozici cu Iepi-Mici[/url] [url="http://family.webshots.com/album/560575706QeorwD"]CONCEDIU 2007[/url] All's Well That Ends Well.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineta asi de la mine! Si eu cu ceaiul .... La noi ploua fetelor, e o vreme ca in Bacovia ... si culmea nu sunt somnoroasa! Am facut ochi de dimineata si asa cu ei mari am ramas. Poate ca ma odihnesc mai mult seara. In rest munca si la mine multa, multa dar asta este cine nu munceste nu are nici pap si nici la shopping nu se duce [;)]... Si cum shoppingul e viata mea vorba cantecului ... trebuie sa muncesc mult sa acopar pasiunea.[:)] Si maine este final de saptamana si mai am 3 SAPTAMANI si ma duc acasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!! va pup fetelor! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare la noi e asa de frumos afara iar eu imi fac de lucru in casa [V]. ma bucur totusi ca vine primavara. copiii stau mai mult afara si azi i-am lasat cu gecutele de primavara asa ca s-au miscat mai bine. m-am uitat si eu putin de la geam. in rest muncesc cu drag si spor. ieri am avut o tentativa de sport dar a cam esuat. obosesc foarte repede. ioana astept povesti despre vacanta. noi nu stiu daca mai mergeu caci suntem cam prinsi cu lucrarile. nici la praid nu stiu daca mai ajund. operatia de colecist nu e grea, se face laparoscopic, iar recuperarea e rapida. nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza fetele inginerele! poftiti la cafelutza![cafea][cafea][cafea] io nu mai pot: ieri m-am intepenit de spate, la prinz si pina seara de-abia am putut sa ma indrept, pe linga durerile de rigoare. acum nu ma doare asa tare dar parca as fi amortita[bang]. evident, sunt singura cu robi iar pe el trebuie sa-l tot manevrez (ridicat 13 kg cam greu[:D]). si iarasi evident, dupa-masa sotul are program de scoala, de la 4 pina nu se stie la ce ora(poate fi cindva in noapte, un proiect f mare si important).deci, imi fac masaj teroristii[:D] plus ca azi este intilneala cu fetele de la timisoara, impreuna si nu cred ca ajung[bang], daca nu ajunge bogdan acasa la timp[bang] na, imi cer scuze, am desertat sacul [:D][:D][:D], dar s-a cerut afara[bang][bang][bang][bang] o zi buna va doresc, voi reveni(daca mai pot sta pe scaun[:D]) Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...