Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ingineri fosti, viitori...(19)


Recommended Posts

salutare kati multam de cafea. din pacate eu nu apuc sa mai imi fac. si am terminat si sticla de cola. alta nu mai cumpar ca daca nu am nu beau; daca este nu ma controlez si o beau eu toata. am trecut pe sirop de capsuni (macar nu acre conservanti ca e facut de mine). deci tu cu dorina ati pus de o intalneala? si cum a fost? ramona bine ai venit! sa ne dai mai multe date despre tine acum ma gandeam la viitori ingineri. oare ce face annamaria ca sesiunea s-a terminat si ea inca nu da nici un semn/ eu sunt happy ca mi-am schimbat calculatorul. aveam un monitor de 15 iar acum e de 19, deci sa tot proiectez. [pup] tuturos si o saptaman cat mai usoara nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor! Aici ploua de rupe pamantul asa ca este super adevarata vremea! [:-(] Sambata am avut o fata din Romania care sta in Belfast, Belfast pe la mine si ne-am simtit minunat. Ieri am venit o fuguta pana la laborator sa ajut o colega la o chestie si apoi am lenevit in fata calculatorului pe la filme. Azi am trimis niste probe in Anglia la analizat si am facut hartogaraie. Kati cum stai cu spatele? Eu sa stii ca urasc spitalul. La mine de aia si mai trag de belele ca nu-mi place sa ma duc si prefer sa o tarai asa pe picoare sau ma duc cand imi ajunge cutitul la os! Ioana si eu plec la ski in doua saptamani in Franta si abia astept! Vad ca v-ati distrat pe cinste! Ramona bine ai venit printre noi si bine inteles ca portile clubului sunt deschise pentru toata lumea! Nico sa nu-ti fie frica de zborul cu avionul ca nu prea are legatura cu raul de inaltime pentru ca nu o sa stai cu ochii pe fereastra sa vezi unde esti daca nu-ti place si este exact ca in autobuz. Plus ca avionul este cel mai safe mijloc de transport deci nu ai de ce sa-ti fie frica. Anca esti bine? Otilia, Claudia, Pisi ce mai e nou? Va pup fetelor si ne mai auzim!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, buna seara! Am avut un weekend incarcat ar fi putin spus! Vineri seara m-am vazut cu o prietena (inginer si ea), am iesit pe la magazine, papica...apoi am aterizat la nasi si am dormit la ei, m-am jucat cu fata...bine, dormit e mult spus, ca am dormit vreo 4 ore ca la 6.30 draga de Sabinuca a dat trezirea ca ii era fomita si neam nu a putut sa mai doarma. Asa ca m-am dus in treaba mea sa plotez niste planuri si dupa ce am stat o ora la coada cand mi-a zis aia pretul era sa lesin (12 milioane [:D]) si am dat in "stiti, sa ma mai uit, poate nu tb sa le scot pe toate" la care una din spatele meu a inceput sa faca urat ca, vezi Doamne, mai dureaza si ea, buricul pamantului, a asteptat destul (era ultima la rand, venise de 10 minute)...la care m-am enervat si nu am mai plotat nimic. Apoi am fost cu o prietena la o pizza, la Ikea si apoi la aeroport sa imi culeg sotul, ca a fost plecat....iar duminica...am bagat ceva treaba prin casa, vizite pe la parinti....si s-a dus ziua. Acuma tocmai am pliat planurile alea muuuuuuuuulte (le-am scos in alta parte) si in sfarsit ajung si eu sa stau nitel pana se termina rufele de spalat. Cam cu asta ma laud.......DAR sunt super incantata de vremea de afara, ma simt in sfarsit in elementul meu!!!!!!! Iar azi cand am plecat de la servici la ora obisnuita nu-mi venea sa cred ca ajung si eu acasa pe lumina!!!!!! Nu mi s-a mai intamplat chestia asta de 6 luni de zile!!!!!! A fost ciudat! Gata, m-am intins o gramada dar voiam sa stiti ce mai fac. Ramona, bine ai venit si felicitari pt absolvire! Unde ai terminat? katik, sper ca ti-a mai trecut durerea de spate. Pup pe toata lumeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Iepumic [iepu] [url="http://good-times.webshots.com/album/561858199FIToTi"]Noi pozici cu Iepi-Mici[/url] [url="http://family.webshots.com/album/560575706QeorwD"]CONCEDIU 2007[/url] All's Well That Ends Well.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetele, ce faceti? sper ca sunteti bine, sanatoase, multumesc ca ati intrebat de mine...noi suntem bine, mami pleaca joi, azi am fost cu ea si copii la sala de distractii si nu mai pot de obosita, imediat plec la culcarica...Luca s-a culcat dupa 6 ca a fost rupt de oboseala, Marc tocmai s-a trezit dar sper sa adoarma iar rapid. va pup si revin zilele urmatoare ca acum imi cad ochii pe tastatura! Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cristina daca este exact ca in autobuz inseamna ca zborul cu avionul nu e de mine. nu am mai mers cu autobuzul de cativa ani. ultina data am mers 5 ore cu autocar etajat, eu sus, si a fost groaznic. in masina stau doar in fata si urmaresc drumul. de obicei imi e rau. sa mai spun ca las copiii singuri in spate cand plecam la drum si eu stau in fata? pt mine a pleca la drum lung e o mare problema. claudia ce pacat ca pleac mama ta. daca merge in ro poate vine si pe la mine [:D]. eu nu mai renunt la bona. chiar i-am prelungit programul. na gandeam sa o schimb pana la urna dar uite ca nu mai am timp. anca tare scumpe sunt desenele. si la mine sunt o problema plansele mari, mai ales ca e orasul mai mic si sunt putini cei care au instalat autocad. merg si eu la culcare ca maine nu stiu cum o sa ma descurc. se anunta o zi super aglomerata. pe la ora 17 sa-mi tineti pumnii ca vreau sa ma intalnesc cu proful sa discutam despre lucrare. pana acum nu a vrut sa ne intalnim. va pup nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003 vad ca am multe greseli dar nu mai stau sa corectez
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza inginerele! poftiti la cafea![cafea][cafea] si dezmortirea[aerob][aerob][aerob] nico, tinem pumnii pt marea intilnire!!!! trebuie sa fie bine! anca, mi-a mai trecut spatele, doar seara ma mai doare, dupa o zi de fuga dupa robi[:D][:D] claudia, te mai asteptam sa mai scri despre voi! va pup pe toate, trebuie sa fug ca robi e fresh [:D][:D][:D] Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineta si de la mine! Ceaiul e gata - de tei ca sa ne mai linistim un picut ca toate suntem ca la concurs - care mai decare mai busy si mai in viteza! Eu mi-am facut trezirea la 6.30 din cauza vantului de afara... Parca uitasem cate de tare poate sa bata ... Iuf ce urat este ... Nico cu statul in fata in avion este cam problema ca nu poti![:D]Sunt sigura ca iti va fi bine. In avion nu exista nici gropi, nici balans, nici frana sa o simti asa ca nu ai de ce sa fi speriata! Este mult o data ca apoi vrei mereu! Eu zbor cam in fiecare luna de 2-4 ori! Niciodata impar![:D] Kati ne bucuram ca spatele tau este mai bine. Trebuie insa sa te protejezi un picut! Claudia imi pare rau ca pleaca mama ta si odata cu dansa si ajutorul dar asta este revii la normal repede ca asa cum ne invatam cu binele si usorul ne invatam la loc si cu greul. Anca vad ca ai avut o saptamana mai 'normala' cel putin nu cu atatia nervi la serviciu. Ma bucur sa aud asta! Gata am fugit la treaba ca ma dau astia afara [:-)]. Pupici fetelor! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, poftiti la [cafea] sa ne trezim mai bine [:D]! Eu acasa ca sunt virusata, ma simt mai bine decat ieri dar tot nu imi este suficient de bine incat sa pot munci. Anca, deci experimentezi cum este sa fii mamica? Nico, din pacate pentru mine imi este frica dar nu am de ales. Am avut zboruri foarte usoare dar si unele mai nasoale. Daca zbori 2 ore este lejer, cel putin la KLM nu simti cum trece timpul, ba decoleaza, ba sevesc mancarea, ba ridica ambalajele, ba vin cu duty-free, ba anunta conditiile la aterizare si gata timpul. Eu sunt si mai fricoasa cand circul cu copilul. Si cel mai urat moment mi se pare la coborare cand trece prin nori si se simte dintr-odata efectul gravitatiei de zici ca gata se prabuseste. In rest imi face placere sa ma uit pe geam si sa ghicesc zona deasupra careia este avionul. Uneori insa am dormit de-a binelea ca eram obosita si cred ca asa este cel mai bine. Katik, mersi de pupici si ca nu ne uiti [;)]. Ramona, bine ai venit! Cristina, eu nu mai descriu vremea de aici ca este idem ca la tine. [url="http://community.webshots.com/user/otiliav78"]Pozele noastre[/url] si [url="http://www.dropshots.com/otiliav"]Filmulete Ana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza inginerele! oti, sar'na de cafea! mai dau si eu una:[cafea][cafea] multa sanatate, sa te devirusezi repede! mai este al tau sotz acolo? la noi e f frumos afara, deja de citeva zile, parca a venit primavara! acum sunt deja 10 grade si este soare, fara pic de nor! cristina, cum este azi? noi azi la 4 avem ora deschisa la gradi, sa vedem ce fac ai nostri copii acolo.pina atunci trebuie sa ma fugaresc cu robi, trebuie inca sa-l pazesc ca el nu stie sa mearga ci numai sa fuga si cade mereu, mi-e frica sa nu mai cada cumva pe vreo mina, ca numai ce i-am scos aseara ghipsul de pe minutza! va pup, sa aveti o zi buna! ma duc ca e fresh baiatul![:D] Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Si ceaiul a sosit! Aici azi multumesc lui dumnezeu este mai bine ca ieri am zis ca ne zboara cu insula cu tot .... Este soare si vantul a incetat. Chiar margand de dimineata prin campus ma uiatam la narcisele galbene cum se rasfataul la soare. Erau asa de multe deschise azi dimineata! Cand m-am uitat la ele azi mi-am adus aminte de gradina mamei mele de la tara ... Pe doi martie este ziua de nastere a mamei mele si este al doilea an cand nu o sa fiu acolo ... Asta este!Azi sunt un pic melancolica dar ce sa fac imi trece ... AMR-ul este 16 zile! Otilia imi dause seama ca si la voi este tot cam ca pe la noi ... Poate nu asa de puternic vantul ca la astia parca le-au adunat pe toate! Imi pare rau sa aud ca esti bolnava. Bea ceiut sa te faci bine! Cum se descurca sotul? Kati ce mai face spatele? E bine ca esti acolo sa vezi ce fac bebicii eu mi-as dori dar asta este, raman cu dorinta. fiica-mea se duce joi la gradi sa le faca poze pentru 8 martie! Abia astept! Va fi prima ei poza speciala. Va pup si spor la treaba sau la odihna - fiecare cu ce se indeletniceste! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...