Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ingineri fosti, viitori...(19)


Recommended Posts

ziua buna inginerele! o primavara frumoasa sa aveti toate! si o cafelutza si un ceai negru pt fiecare![cafea][cafea][cafea] la noi iures, ce mai! robi are o energie care nu se mai termina ever, fata la fel, vrea toata ziua sa facem lectii, invatam sa scriem cifrele(stim deja pina la 3, f frumos, ordonat si aceeasi marime), numaram, facem multimi, ordonam, etc,etc. spatele se prezinta bine, mai doare putin seara, la oboseala, in rest e ok, nimeni nu e racit, toata lumea e fresh. la noi a fost o furtuna de vara alaltaieri, cu grindina, asa ceva n-am vazut inca in februarie-martie. sa aveti o saptamina faina si usoara! Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hia] o primavara frumoasa si de la noi si [flo]. nu am gasit un martisor. anca nu merg la targ caci e despre "echipamente de incalzire, racire si de conditionare a aerului" iar eu sunt cu electricele. daca era foarte important imi faceam timp. oricum de azi i-am prelungit programul la bona. acum stau bine la capitolul proiecte. imi trebuie doar chef de munca. si mi-am gasit un baiat care ma ajuta cu desenele sau proiectele mai usoare. si eu am monitor nou (cel vechi era prea mic). asteptam poze cu sabina. cred ca e dulce foc. si tinem pumnii sa fie vremea buna. adica de ce se sa se mire ca esti inginer??? pt ca 90% dintre colegi au terminat facultatea la ei. brancoveanu e ceva gen ASE. deci nu prea gasesti ingineri pe acolo. otilia ma bucur ca ai primit martisor si acolo. din pacate la noi traditia se cam pierde. eu prefer martisorul nu florile sau mai stiu eu ce cadou. imi plac mult martisoarele. kati e bine ca ai cu cine sa lucrezi. eu pe alex il las in pace ca nu ii place sa scrie. invata doar ce vrea el. acum incearca sa scrie 3 felicitari. mai are putin si termina (lucreaza de vineri la ele). o face caci stie ca sa bucura destinatarii plus ca pt el e super sa pui scrisori la posta. nu stiu daca o sa inteleaga cineva textul, dar gestul conteaza. scrie foarte urat. claudia te asteptam mai des legat de martisoare, eu vineri m-am enervat ca majoritatea parintilor au dus martisoare la gradi desi era inca luna februarie. eu stiu ca martisoarele se dau intre 1 si 8 martie, deci chiar daca 1 e sambata pana in 8 ai timp destul. alex azi a dus la gradi si am cumparat doar trifoi, potcoave, cosari si ghiocei. stiu ca sunt multe persoane care se uita la valoarea martisoarului dar chiar nu ma intereseaza. si ca sa ma laud am primit si eu cadou de martisor de la serv. imi place sa cred ca e cadou de 8 martie i nu de 1. cred ca se asteapta sa ma intorc mai repede. gata ma intorc la lucru. va pup nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetele! Nico, ce mare a crescut domnisoara...amandoi sunt tare dulci, m-am uitat la toate. Kati, ce bine ca vrea Krisztinuza sa invete...al meu Marc e tare puturos, nu vrea sa-l invat nimica....saptamana trecuta am avut intalnire in particular cu educatoarea si l-a laudat, dar eu i-am spus ca incerc sa-l invat literele si nu prea se prinde de el...m-a intrebat daca el a vrut, am zis ca nu, eu vreau sa-l invat sa-si scrie numele, si cand a auzit mi-a zis sa-l las in pace...a zis ca are timp cand e la scoala, mie insa mi-e cam rusine cand vad ca alti copii de varsta lui stiu atatea si el nu! Noi ne invartim pe aici, eu arbitrez intre ei, azi dimineata am fost cu Luca la vaccin, ROR-ul l-am repetat si am avut consultatia ce se face la 2 ani, acum vad ca are putin mucisori sper sa nu ne prinda vreo raceala. Vreme turbata si aici, a fost vant, acum e frig, se anunta si ninsoare. Gabizele, voi ce mai faceti? pup toate fetele, am pus si eu cateva poze aici: http://community.webshots.com/user/hcclara Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[wow][wow][wow]Clara, ce minunatie de familie ai!La asa mamica mirobolanta,[8**][8**], asa familion superb![olala][olala][olala]Mi-au placut la nebunie [foto] si astept cu nerabdare si altele! Dragele mele, imi cer scuze ca n-am mai intrat la povesti cu voi, dar la noi este nebunia in trei acte la serviciu: se schiba sefi, auditu-i pe noi cat casa... vai si-amar! Imediat ce scap de "paduchii" astia, o sa mai postez cate ceva pe aici! Va [pup] pe toate, fara exceptie! Pisicuta, mamica de Vladut [bonjovi] (17.10.2003) si Raducu [auto](15.10.2005)! Orice sut in fund este un pas inainte! http://community.webshots.com/user/Dorina_71
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza! poftiti de va dezomortiti cu o cafelutza sau ceai, cine ce doreste![cafea][cafea][cafea][cafea] claudia, nas curgator/picurator poate fi si de la vaccin. asa a patit si robi dar intr-o saptamina i-a trecut. lasa ca invata baiatul cind vrea el, a mea fata ma tot bate la cap, aseara am invatat A si B. stie sa-si scrie numele, mama, tata, robi. in rest, invatam. ea vrea sa faca totul singura dar nu intotdeauna se poate, iar eu incerc sa ma educ, sa-mi educ rabdarea, ca am mari pb cu ea[q] nico, sa-ti traiasca puisorii, atre dulci sunt ei! si ce mult a crescut printesa! anca, spatele mi-a trecut, acum mi s-a blocat unul din genunchi, ma doare de numa, de abia il indoi. am mai avut pb cu el la munte, de atunci, din cind in cind, il apuca[bang][bang] va pup, sa aveti o zi buna! la mine timpul petrecut la calculator s-a redus simtitor, robi nu are stare peste zi, seara are sotul de lucru(referate, colocvii cu studentii, cursuri, tot tacimul), asa ca... Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Kati, buna cafea faci, multam! Sanatate tie sa-ti treaca genunchiul repede! poate vine de la pantofi...(imi dau si eu cu parerea)... ia ceva, aici exista niste pastilutze pt dureri de genunchi, adica articulatii, al meu are probleme cu genunchiul cand fuge, dar el e prea greu, la tine nu se pune problema!!! cat despre rabdare, si eu am probleme cu ea!!! Pisi, multumesc frumos! si te asteptam la povesti! Eu sunt grasa cat o purcica, n-am fost atata in viata mea, am pus 2 kile jumate cat a stat mami, mi-am facut-o cu mana mea, asa ca n-are rost sa ma plang! dar de azi sunt pedepsita, mancare cu portia si cu masura!!! va pup fetelor si va doresc o zi buna! Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

claudia, ce soi de pastile sunt alea pt articulatii? aici exista artrostop, sau asa ceva, si ceva cartilaj de rechin. va trebui sa iau ceva ca prea ma dor toate oasele(se blocheaza din cind in cind[bang]). cit despre kilograme, lasa ca le dai tu jos, incet, incet! eu am ajuns la 59.5, dar am avut si 58.5. cam pe aici ma invirt, si asta fara eforturi: nu maninc nimik seara, dupa 6, nu maninc dulciuri si piine f putina, nici grasimi. in rest, de toate, evident, nu in cantitati industriale[:D] Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kati,ce are barbatu-meu le zice gelenk-kapseln, contin glucosaminsulfat si chondroitinsulfat...na, intelegi tu ca doar esti inginer chimist [;)]...el mai inghite cate una cand il doare genunchiul!!! pai esti slaba rau, bravo tie! trebuie neaparat sa iau si eu exemplu ca nu se mai poate altfel! Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...