Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ingineri fosti, viitori...(19)


Recommended Posts

LA MULTI ANI ANCAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!! Sa fi sanatoasa si toate dorintele sa ti se implineasca fara prea mari eforturi! Fetelor am scos-o la capat pana la urma! Nici nu-mi mai amintesc daca v-am spus sau nu ca am rezolvat-o. parca da! Aici ploua neancetat ca in Bacovia. sper sa se mai imbunatateasca pana duminica cand zbor. In rest azi am un pic de lucru[;)], am incaput in valiza cu toate acareturile - nu ca de incaput era problema - mai mult de greutate. Sper ca toate sunteti bine! Ne mai auzim inca vreo doua zile ca dupa aceea dispar pana pe 28. Va pup! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[s] LA MULTI ANI ANCA! [s] Sa fi sanatoasa si frumoasa si iubita si cat de curand mamica. Si Doamne ajuta sa mearga firma bine bine si fara prea mult stres. Nu pot sa scriu ca am una bucata copil marait rau dar o bucatica de tort tot pap si eu macar asa virtual. Va pup nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

kati azi a fost relativ ok. a venit bona unei prietene sa ma ajute. vine si maine dar de luni gata. deci trebuie sa gasesc rap[id pe cineva. mai rau e ca nu am lucrat nimic la proiect. cristna ce frumuseti ne-ai pus tu acolo! sunt superbe. sunt curioasa ce aparat ai. am uitat sa va spun ca andra acum ca are dintisor nu mai sta cu nimeni. cum ies din camera plange. vrea doar la mine in brate [V] nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Poftiti la o cafea irlandeza si la un ceia romanesc![:)] Cine vrea reteta la cafeau irlandeza o pot posta special pentru voi! La noi e soare azi chiar daca aerul e rece ca nopatea trecuta a fost un pic de furtuna aici. Azi este ultima mea zi lucracioasa, lucarcioasa asa ca ma simt un pic cu mineta in vacanta. Am o multime de chestii de rezolvat si sper sa o fac ca de nu ... nu stiu cum o scot la capat. Nico multumesc frumos pentru apreciere! Aparatul este un Nikon. Va pup fetelor si daca nu ne mai auzim pana la sfarsitul lunii sa stiti ca sunt in VACANTAAAAAAAAAAA!!!!!! Va doresc o zi a mamicilor si a femeilor frumoasa iar floricelele din poza toate pentru voi! Va pupic! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cristina, vacanta placuta sai, sa te bucuri de ea din plin!!!!cum e cafeaua irlandeza?[pofta] nico, greu cu ei amindoi acasa, plus casa, plus lucrul. acum sunt si eu acasa cu amindoi ca krisztina e un pik racita, e ragusita si tuseste, febra nu are (inca).deci, ma astept sa o ia si robi cu spor, ca sigur nu are cum sa scape, nu pot sa-i izolez[bang] Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kati imi pare rau ca e bolnavioara cea mica. Ia-o din timp cu dadaceala ca sa nu evolueze ... Te cred ca este greu cu amandoi acasa ... Cafeluta irlandeza este asa: o ceasca de cafea tare bine filtrata se toarna peste 20 ml irish whiskey (sau de care ai) iar deasupra se toarna frisca lichida sau putin batuta (cat sa stea deasupra cafelutei!) este un deliciu! Eu nu sunt bautoare de cafea si irlandezii nu sunt recunoscuti in ale bucatariei dar cu sta m-au dat gata! va pup fetelor! PS Iata un link mai jos ca sa vezi ce bine arata! http://en.wikipedia.org/wiki/Irish_coffee
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cristina vacanta placuta si multumim pt flori. mi-ar placea sa fiu in mijlocul lor macar pt o ora. kati sanatate multa kristinei. poate de data aceasta nu o sa fie prea darnica cu raceala. maine imi vine o posibila bona sa vada copiii. eu am fost la ea si parea ok. sta si foarte aproape de noi. azi toata ziua am dat telefoane sa rezolv problema asta eu mi-am primit cadoul pt 8 martie de azi: alex mi-a pictat un peisaj, a facut si o felicirare la gradi, plus una casa si si-a cerut iertare ca nu a apucat sa invete prea bine poezia si cantecul. s-a scuzat ca nu e el de vina ci ziua asta ca a venit prea repede [:D]. nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...