Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ingineri fosti, viitori...(19)


Recommended Posts

nico, bafta miine la intilnirea cu bona! ce dragut alex! bravo lui! la noi nu a fost cu mare tam-tam, am primit o felicitare facuta de fata la gradi, dar a uitat-o acolo[:D], mi-a cintat, mi-a spus poezii, toate ragusita fiind[:D] dar tare draguta a fost!offf, si zilele astea, ce repede trec, ca doar asa a zis si alex[:D] multumesc fetele de urarile de sanatate, fata e fresh, nu are mare lucru doar e ragusita putin si tuseste, in rest are o energie.... nu a facut febra, nu e molesita, am fost afara la alergat, nu a fost frig, vint sau alte fenomene. nici macar nu a tusit dupa efort. la dr nu am fost, i-am dat eu ce ii dau de obicei, vedem zilele urmatoare daca o ia sau nu robi[:D] claudia, asa scrut?[:D] cristina, mi-ai facut o pofta de cafea irlandeza![pofta][pofta]eu sunt mare fan cafea, indiferent ce natie este! cafea sa fie, dar cu whisky....[pofta][pofta][pofta](ca pe el saracu', singur nu-l beau de nici o culoare, e prea tare pt mine). Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

LA MULTI ANI! [s] Azi trebuie sa sarbatorim, dar eu an ramas doar cu Andra acasa.Baietii au plecat sa imparta flori la prietene si o sa dureze ca sunt fara maasina. De dimineata a vandut masina.Mie imi parea rau ca imi placea. acum sa vedem ce o sa luam ca fara nu putea sa staum. Sotul umbla foarte mult. M_am inteles cu bona si vine de luni, dar sincer nu e ce mi-asi fi dorit. Era mirata ca Andra nu mananca orice, ca nu avem premergator, etc. O sa vedem noi cum va fi. Andra a inceput sa doarma mai bine, adica se culca la 21.30, trezeste la 23 sa vada daca sunt cu ea in camera, apoi pe la 3-4 sa pape titi. Pe la 5 mai vrea iar papa si la 7 e fresh. E un progres. Si e tare cumintica. Uite ca m-a lasat sa scri8u si nu a facut scandal. Kati si eu vreu sa incer reteta Cristinei de cafea desi nu beau whisky dar prea arata bine in poza. O zi frumoasa tuturor! nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, dragele mele! Va zic si eu (cu intarziere, ce-i drept) [s][s][s][s] tuturor doamnelor si domnisoarelor! [s][s][s][s] Si-o dedicatie ptentru voi: http://www.youtube.com/watch?v=S7mZ5Y6OuH0&feature=related V-am pupat pe toate! [pup] P.S. Revin, cand o sa am un pik de timp, sa va povestesc 8 martie-le meu! Pisicuta, mamica de Vladut [bonjovi] (17.10.2003) si Raducu [auto](15.10.2005)! "Invata-l pe copil calea pe care trebuie s-o urmeze si, cand va imbatrani, nu se va abate de la ea." (Pildele lui Solomon) http://community.webshots.com/user/Dorina_71
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Anca poate mai primesti urari de ziua ta LA MULTI ANI!!!! Tot ce iti doresti...si un bb mic mai repede! Noi suntem bine, crestem, spunem un cuvant nou pe saptamana. E lenea mare la noi. Ne am puturosit rau de tot. Umblam pe afara toata ziua, dormim si mancam. Cam asta facem. Am ajuns si eu sa dorm cu el...ma ajunsese oboseala. Va pupam! Ioana si bebe [url="http://s223.photobucket.com/albums/dd149/ioanapaicu/"]Vladimir[/url] "Copilaria este perioada a vietii umane, intermediara intre puritatea prunciei si nebunia tineretii - la doi pasi de pacatele maturitatii si la trei de regretele batranetii." DAR NU O DAU PENTRU NIMIC IN LUME!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza inginerele! poftiti la cafea si ceai!!![cafea][cafea][cafea][cafea] la noi inca azi mai este iures, de miine voi duce fata la gradi, nasul ii mai curge , de tusit rar si nu f puternic, asa ca scrie gradi pe ea. in rest, a scapat destul de ieftin cu raceala asta, doamne-ajuta! robi deocamdata e ok, nu da semne (inca!). sa aveti o saptamina usoara, acum nu pot sa va iau pe rind ca miriie deja lumea, trebuie sa facem lectii[:D][:D][:D] Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai Kati, altii nici nu s-au trezit la ora aia si voi faceti deja lectii!!! La noi e vant tare, ieri am spalat geamurile toate, am fost la zoo cu copii, azi am o lene, n-am facut nimica...dupa-masa mergem sa cautam o bicicleta mai mare pt Marc, dam comanda la iepuras, si in rest maruntisuri de care mai am nevoie. Pisi, faina melodia, multumim! oau ce suiera vantul la noi, groaznic! pupici si o zi buna! Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...