Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ingineri fosti, viitori...(19)


Recommended Posts

Buna dimineata. Ioana, multumesc mult de urari, le primesc cu placere!! Katik, sanatate multa Kristinei. Nu am prea intrat pe aici, sunt intr-o stare psihica destul de ciudata, incerc sa imi gasesc de lucru ceva mai bun dar nu se arata nimic....sunt un pic in deriva pt. ca am decis sa schimb niste lucruri in viata mea....dar nu prea stiu cum. Pupici! Revin mai tarziu. Iepumic [iepu] [url="http://good-times.webshots.com/album/561858199FIToTi"]Noi pozici cu Iepi-Mici[/url] [url="http://family.webshots.com/album/560575706QeorwD"]CONCEDIU 2007[/url] All's Well That Ends Well.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neatza inginerele! tot in fuga dar de o cafea este vreme tot timpul:[cafea][cafea] anca, ce patisi mama? ca vrei sa schimbi ceva in viata ta este bine, dar daca te "rozi" cu asta prea mult timp, iara nu-i bine!vino si scrie, poate te mai usurezi un pik, nu-i bine sa inmagazinezi totul! hai[pup] sa-ti treaca! azi am trimis fata la gradi, mai are ceva muci dar asta este[:D]. sa aveti o zi buna, revin dupa ce parchez cupil la prinz! Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare nu e bine cu bona asta. deja am inceput sa caut alta. si pierd mult timp dar nu am ce face. am ramas in urma si cu proiectul dar incerc sa recuperez. si ca totul sa fie ok in 24 am primul ex pt la facultate. deci trebuie sa termin lucrarea. sunt foarte obosita. andra a fost putin racita asa ca nu prea a dormit noaptea in ultimul timp. acum e mai bine. am scapat chiar usor de raceala. intre timp am schimbat si masina. acum avem o skoda. sotul e tare multumit. sunt curioasa cat rezista pana vrea alta. eu i-am dat max 2 ani. eu mi-am luat aparat fota digital ca tare imi doream unul. in rest cred ca mi-a gasit un motiv pt care sa uit de oboseala si sa muncesc mai mult. vreau operatie estetica la sani. deci trebuie sa ma pun serios pe lucru. pt asta am renuntat sa-mi m,ai fac planuri pt o masinuta. anca si pe mine ma mai apuca schimbarile. azi vreau masina, maine operatie. mai nou vreau sa schimb iar apartamenul cu unul m,ai mare si mai in centru dar nu prea am timp sa caut. si o imi caut si eu un nou job. nu prea vreu sa ma mai intorc la cel vechi. eu am insa norocul ca nu sunt presata de timp. inca am destul de lucru asa ca stau bine si acasa. nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nico, imi pare rau ca ai pb cu bona!!!! asta e f rau! dar iti doresc sa rezolvi problema asta cu bine, sa rezolvi problema cu proiectul, adica sa-l termini in timp util, sa-ti faci operatia care doresti, sa iti gasesti apartamentul de vis si masiny=utza la care visezi!!!! noi deocamdata stam dupa un credit la banca, ca sa ne putem lua masinutza(adica adunam muuulte hirtii[:D]) multa sanatate pt andra, sa fie bine si sa doarma toata noaptea! si nu in ultimul rind, sa iti gasesti job pe care-l doresti si la momentul care il doresti! Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza inginerele! poftiti la cafelutza si ceai, cine ce doreste! [cafea][cafea][cafea][cafea][cafea] fata am reparat-o cit decit, a fost la gradi ieri, fara probleme, la inot n-o las inca, mai curge nasul, in schimb am furat-o si eu[bang]. sunt ragusita de parca as fi vazut lupul, ma doare gitul, capul, deci, incepe[bang][bang][bang][bang]. ma bucur ca vine we si e si sotul acasa sa ajute putin prin zona. va pup, sa aveti o zi buna! Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetele!!! ce faceti? Kati, multumim de cafea si tu ingrijeste-te! sanatate multa! Nico, succes in gasirea bonei si sa stapaniti sanatosi masina !!! vreau si eu operatie si masina!!! eu vreau operatie, sotul mi-a zis ca imi cumpara mai bine 2 masini decat tzatze mari!!! te las pe tine prima si daca esti multumita de rezultat, fac si eu!!! Luca s-a trezit la 7, azi il duc pe Marc la gradi si apoi merg sa-i iau niste papucei lui Luca. Ieri am facut curatenie, spalat podele, baia, azi am un munte de calcat! Sapamana viitoare sunt Pastile, mai trebuie sa fac ceva cumparaturi, nu am cumparat nimica pt copii, lui Marc i-au luat socrii bicicleta ieri! si cica au cumparat-o si acum o trimit la iepuras si i-o aduce iepurasul! va pup fetelor, sa aveti o zi buna! Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

kati multumesc mult de urari. stiu cum e cu creditele. mai avem si noi unul. am luat un teren dar a fost afacere foarte buna ca s-a dublat pretul. inceraca sa te mai menajezi si tu putin. eu parca am si uitat cum e sa fi bolnav dar stiu cum e sa fi obosit. si azi eu ma rasfat. peste 30 de min vine o doamna sa imi faca masaj. daca tot nu am timp de miscare macar atat sa fac si eu. claudia eu nu vreau tate mari ci frumoase. adica vreau sa-mi ridice sanii ca tare ma streseaza acum. sotul nu are nimic impotriva desi ma asteptam sa comenteze (i-am spus de la prima sarcina ca dupa ce termin cu alaptatul la bb2 o fac). decat masina el prefera operatia. oricum o sa dureze ceva pana strang banii ca e minim 2000 euro. si e bine sa o faci iarna, deci cel putin teoretic am timp sa fac economii. vad ca tu esti tare harnica. la mine e iar haos. si nu mai calc decat strictul necesar. la voi deja vine iepurasul? parca e prin aprilie la noi. nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua! Pai...nu vreau sa va deprim si pe voi cu gandurile mele...si sincer, atata le-am sucit pe taote in cap pe toate partile, incat nici nu-mi vine sa le mai spun. Ma doare uneori ca imi deschid sufletul si astept intelegere si in schimb primesc un "iti plangi prae mult de mila, te victimizezi", incat nu imi mai vine sa spun nimanui nimic...poate doar sa-mi fac o bocceluta si sa plec in lume,departe de toti si toate. Nu consider ca a te exterioriza si a-ti expune problemele unui prieten asteptand sa fii inteles sau, macar, acceptat se numeste "a-ti plange de mila". Asta e...viata nu e numai roz. Partea buna este ca desi sunt cam in "oala cu melancolie blegoasa", am dezvoltat un simt al umorului nitel lugubru si fac haz de necaz. Pe scurt, pentru voi: din afara pare ca am viata perfect - un servici bun, casa, masina, sot, familie care ma iubeste, posibilitati materiale ok pentru varsta noastra si perspective promitatoare pentru viitor. In realitate insa simt ...demult...dar acum parca s-a cristalizat problema, a devenit clara (pana acum era doar o ...durere difuza si inexplicabila).......simt ca viata asta nu este a mea, nu ma reprezinta, nu ma bucur de ea, nu am satisfactii, imi lipseste ceva. Serviciul il urasc ingrozitor si chiar azi ma gandeam ca desi eu pot fi foarte buna in meseria asta, locul asta m-a facut sa-mi fie sila si sa fiu nesigura pe mine...desi stiu clar ca pot fi de 10 ori mai buna decat altii...dar aici nu voi putea niciodata.....iar in alte parti...Dumnezeu stie. Acasa nu stau prea mult si oricum sunt mai mereu singura...si ma simt foarte singura. Timpul este prea putin, oboseala prea mare...viziunea mea despre viata era cu totul alta...mai intrau in ea si o plimbare, si un spectacol....bine, o sa ziceti ca voi nici atat nu aveti parte de astea din cauza copiilor...sigur, probabil ca eu ies mai mult...dar nu ies unde imi place mie si cu cine imi place mie! As prefera sa merg intr-un parc cu sotul singuri decat sa iesim la restaurant de fitze cu nu stiu ce amic sau sa stau cu nasii la un film pe canapea, sau sa merg la opera, teatru, un muzeu decat sa merg la cumparaturi prin hipermarket(nu ca nu trebuie si asta). Poate par false probleme....dar eu ma simt neinteleasa, nu traiesc asa cum imi place mie, creierului meu ii lipseste "hrana" cu care era obisnuitt (carti, discutii de un anumit gen etc.)...sau poate e doar astenia de primavara si scap repede. 2 vesti bune am insa: 1. azi ma duc la u interviu la o firma care pare super tare, am multe sperante, sper sa nu fiu dezamagita ca de atatea ori pana acum. Am emotii! 2. Costel Busuioc a castigat concursul in Spania si ma bucur enorm pentru el. Va pup si multumesc pentru rabdare!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [flo] Iepumic [iepu] [url="http://good-times.webshots.com/album/561858199FIToTi"]Noi pozici cu Iepi-Mici[/url] [url="http://family.webshots.com/album/560575706QeorwD"]CONCEDIU 2007[/url] All's Well That Ends Well.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut fetele, ce faceti? eu ii scot pe ai mei fara ca nu mai rezist, joaca fotbal, am facut ieri Nico curat, dar azi o pot lua de la capat! Da, sunt Pastile la noi saptamana viitoare, i-au luat socrii ieri bicicleta, e faina! Anca, bafta multa la interviu...si sa-ti gasesti linistea de care ai nevoie cat mai repede! si da, si astenia asta e de vina! pupici fetelor si mai vorbim! Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, fetelor. Am fost aseara la interviu si am venit super incantata, sper sa nu ma bucur si sa imi fac iluzii degeaba! Cert este ca mi-a placut mult ce am vazut si discutat. A ramas sa analizeze cererea mea financiara si sa imi raspunda azi sau luni daca ma vor sau nu....e bine ca am si eu timp sa ma gandesc. Firma este de consultanta, este o multinationala englezeasca ( 9000 de angajati in lume) si cei cu care am stat de vb. mi s-au parut super. 80% din angajati sunt britanici si in birou se vb practic numai engleza ceea ce imi place foarte mult. Sa vedem ce-o fi! Pupici. Iepumic [iepu] [url="http://good-times.webshots.com/album/561858199FIToTi"]Noi pozici cu Iepi-Mici[/url] [url="http://family.webshots.com/album/560575706QeorwD"]CONCEDIU 2007[/url] All's Well That Ends Well.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...