Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ingineri fosti, viitori...(19)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

am terminat prima plimbare cu pustimea, acuincepe cea de a doua: mergem cu robi dupa kriszti la gradi ca tati nu poate, deci mai o plimbarica de citiva km! la noi nu e chiar frumos, e cita soare cu nori dar e destul de rece, 2 grade acum. dar asta este, nu pot sa las fata la gradi[:D] azi am ajuns la tonajul de dinainte de robi[cool], tare ma bucur! am incercat ceva hainutze din dulap si au inceput sa-mi si vina![cool] mai am ceva de muncit la burtika si la sunci! in rest ma simt chiar bine! Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nico, stai linistita ca si eu mi-am facut gemnastica cu deshtele pe butoanele tastaturii, da' mi-a placut sa ma dau bulina cu asta![:p] Tu ce-ai mai facut cu lucrarea???[cit] Ai reusit sa-l trombonesti pe prof???[iartama] Iepurica-mica, iar te-or 'nervat trolii la lucru [box] de nu mai zici nik? Sper sa nu te lasi doborata si sa le arati cine esti tu si de ce esti in stare![haibat] [pup] inginerele! Pisicuta, mamica de Vladut [bonjovi] (17.10.2003) si Raducu [auto](15.10.2005)! Orice sut in fund este un pas inainte! http://community.webshots.com/user/Dorina_71
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gata am si eu putintel timp liber. in primul rand [pup] fetele dragi ca ati admirat pozicile si ne-ati mai si laudat. kati felicitari pt kg pierdute. eu din pacate cred ca am recuperat o parte din ele si tare rau imi pare. maine ma cantaresc sa vad. nu stiu cate grade sunt la noi dar mi se pare foarte cald. l-am lasat pe alex fara caciulita cand l-am luat de la gradi. azi eu l-am dus/adus caci a fost pedepsit. cred ca are nevoie de mai multa atentie asa ca profita si ne streseaza cu mancarea. eu m-am nevrozat asa ca daca tot nu a binevoit sa-si bea lapticul l-am lasat la gradi fara pachet si apa (i-am pus totusi un morcov [:D]) si i-am explicat si educatoarei cum sta treaba. i-a cam fost foame, dar s-a multumit cu morcovul (a fost iepurasul clasei). pisi nu am facut nimic la lucrare caci proful e nervos ca nu am fost la cursuri asa ca m-a programat sa merg la el pe 18, iar in 20 trebuie sa prezint 1/3 din lucrare. am vorbit cu un cole si se pare ca lucrarea trebuie sa fie de 30 pag. de aici concluzia ca nu e mare baranza si o fac rapid (sper) dar la sustinere vor fi 3 examene. de ce 3 sa nu ma intrebi ca nu am inteles. maine ar trebui sa facem gimnastica pe bune. uite la ora 8 toata lumea macar 5 min. anca ce faci? vrei sa te uitam [:D]? cristina ai reusit sa vezi diferenta? Maine sper sa ma trezesc mai in forma aca zi am tot stat sa analizez niste date si nu vad diferenta intre ele ... cred ca si eu sufar de dormilita si amplificata de ceva lenevita cronica. imi place cum suna. nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Merci de cafa, Nico! Este super-traznet! Tu si Kati faceti cele mai faine cafe! O zi minunata sa aveti cu toate si mai "vorbim".[pup] Pisicuta, mamica de Vladut [bonjovi] (17.10.2003) si Raducu [auto](15.10.2005)! Orice sut in fund este un pas inainte! http://community.webshots.com/user/Dorina_71
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza! nico,sar'na de cafea!!!!!ce matinala esti matale!!! am venit repede, repejor la gimnastica!!!! dupa aia ma urc la biciclit un pik! cred ca si la noi e inca problema cu atentia, fata nu asculta de ncii o culoare, trebuie sa-i spun un lucru de 50 de ori si nimik, daca ridic tonul atunci se executa. trebuie sa caut solutii ca nu mai pot. trebe sa caut ceva bibliografie(supernany, ceva?!) ca nu ma mai inteleg deloc cu ea. are zile in care numai circ este sia tunci ma scoate rau din pepeni si pe mine, si atunci e si mai rau[bang] la noi e frig rau acum dimineata -5 grade, senin, linistit. brrrrr! sa aveti o zi buna! Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu gimnastica am facut ca si pisi la tastaura. a trebuit sa termin un proiect, dar acum e gata. pisi ca sa ma dau mare, eu chiar fac cafeaua foarte buna. imi place cafeaua aromata si taaaare, dar pun si laptic. noroc ca nu beau multa. asimilez foarte greu calciul iar cafeaua face mult rau. clau multumesc frumos. eu nu ii fac tort. a cumparat ieri unul pt colegi (fac chef mare acolo), iar cu prietenii iesim sambata la un local. kati eu am cartea supernani dar nu am timp sa o citesc. am mai citit ceva cand am fost la spital in craiova. mi se pare foarte buna cartea. nu stiu ce se intampla cu alex caci de obicei e cumintel. ieri dimineata m-a menervat tare pe mine si l-am pedepsit, iar seara a fost randul sotului. acum i-a confiscat toate dvd-urile cu desene. am crezut ca alex sufera ca nu stam foarte mult cu el dar aseara se juca cu sotul si cu o prietena. cred ca trebuie sa-i umplu mai bine timpul si sa il fac sa doarma la pranz.de ceva vreme nu mai doarme si probabil oboseala il face sa fie mai rau. uite ca iar m-am intins. anca sper ca esti bine. nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello fetele! Scuze de absenta! sunt pana peste cap cu munca, obosita, sotul bolnavior (gripa), ce sa mai povestesc. Cum s-ar zice ma "distrez". Sunt si un pic supi ca toata lumea e bolnavioara , si socrii, si mama (i-a gasit dr. un nodul pe tiroida)....eu sunt rupta de oboseala.....si parca nu se mai termina!!!!! Dar in rest........toate bune. Gata fug inapoi la munca, va pup si sper sa revin curand cu vesti si sa am timp sa ma pun la curent cu noutatile! [pup] Iepumic [iepu] [url="http://good-times.webshots.com/album/561858199FIToTi"]Noi pozici cu Iepi-Mici[/url] [url="http://family.webshots.com/album/560575706QeorwD"]CONCEDIU 2007[/url] All's Well That Ends Well.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...