Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ingineri fosti, viitori...(19)


Recommended Posts

off, fetele, tocmai m-am intors de la ortopedie cu robi: a cazut pe burta, cumva pe minutza stinga sub el si s-a fisurat ceva os pe acolo[q][q][q][q]. noroc ca am gasit-o pe ortopeda noastra si ne-a dat niste cremutze de plante si fasa elastica. miine mergem sa facem o radiografie. sigur este ca nu e nimik fracturat. va pup, acu n-am stare de scris, revin cind oi putea[:D] Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

off, fetele, tocmai m-am intors de la ortopedie cu robi: a cazut pe burta, cumva pe minutza stinga sub el si s-a fisurat ceva os pe acolo[q][q][q][q]. noroc ca am gasit-o pe ortopeda noastra si ne-a dat niste cremutze de plante si fasa elastica. miine mergem sa facem o radiografie. sigur este ca nu e nimik fracturat. va pup, acu n-am stare de scris, revin cind oi putea[:D] Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

of, of numai vesti proaste! kati bine ca nu e fractura. de ce nu ati facut azi radiografia? sa ne spui cum e! anca sanatate multa tuturor. banuiam ca ai mult de lucru. daca sti te rog sa imi spui si mie daca pot sa transfer un desen din corel in autocad. mi-a mai adus sotul un proiect si n-am nici un chef sa ma apuc de el. m-am pus si eu sa dorm cu copiii si la bafta pe care o am a sunat telefonul de n ori. m-am hotarat sa il ignor, dar el a tot sunat. era sotul care nu intelegea de ce nu raspund. si ma suna sa vada ce fac [V]. acum sunt mai zombi decat inainte si s-au anuntat si ceva musafiri. macar sa apuc sa bag aspiratorul .... si uite ca era sa uit. azi dau de baut [pahar] [pepsi] [cheers]. nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

woww, dorina, ce matinala esti matale astazi! si bine dispusa, bag de seama!!! bravo fata! deci, haideti si la cafelutza si ceai si ce-o mai fi![cafea](sampania mai pe seara va rog![:D]) nico, n-am facut radiografia ca in graba mare de fugit la spital am uitat sa iau un certificat de nastere si n-am avut CNP-ul lui robi si din cap nu-l stiu[bang][bang][bang] si n-a putut sa ne faca trimiterea[:(]. asta este, oricum a zis dr ca mai vrea sa-l vada, si daca tot mergem, vom merge toti patru ca tot trebuie sa o vada si pe krisztina(trebuie sa schimbam talpitzele). la noi socru-meu e responsabil cu telefoanele de genul "ce faceti azi?", dar suna de obicei simbata si duminica dimineata la 9[bang][bang][bang] anca, multa sanatate sotiorului, sa se dreaga repede! otilia, cum se simte ana? va pup pe toate, fug ca s-a trezit robi si urlaaaa! Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kati, desi nu recunoaste nici in ruptul capului ziua indragostitilor, sotiorul meu mi-a servit aseara o "valentina" cu fontitza [pathot], asa ca se explica exuberanta[alcool][;)] Ce-ti face puiutul??? S-a obisnuit cu manuta bandajata??? Il pup dulce [pup] sa-i treaca repede-repejor. Anita, multa sanatate, putin stress si maxima iubire sa ai, asa, traditional, fara americanismele zilei de azi[flo][cina2]! Ancuta, iti transmit si eu gandurile mele bune, ii doresc multa sanatate Iepuricului tau si aveti grija ce faceti azi ...[cina2][pathot], poate iese d-un Valentin [;)] Otilia, tu ce mai faci??? Sper ca sunteti bine si-mbatati de rosul si "imimoaiele" care plutesc in aer, peste tot, zilele astea! Va pupic [pup] pe toate si sper sa mai pot reveni cu neste postari in minunata zi de azi![il][il][il] P.S. Mai un pic si-mi dau drumul cu caravana lui Mircea Radu, c-am cam luat-o pe campii cu LOVE-ul asta! Pisicuta, mamica de Vladut [bonjovi] (17.10.2003) si Raducu [auto](15.10.2005)! Orice sut in fund este un pas inainte! http://community.webshots.com/user/Dorina_71
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare claudia "LA MULTI ANI!" [s] pt sotul tau. sa fiti fericiti si sa va iubiti pana la adanci batraneti! pisi deci tu ai tradat dragobetele? noi de obicei atunci ne serbam. azi nu cred ca va fi nimic special mai ales ca avem mult de lucru. kati eu stiam ca la urgenta nu ai nevoie de acte. si eu am fost cu alex cand era mic si nu am avut nimic la mine. a dat cu capul in tocul usii si a facut ditamai cucuiul. arata asa de rau ca era sa lesin cand l-am vazut. si acum ma trec fiori cand vad pozele. am mers urgent la spitat si i-au facut radiografia desi eu nu aveam nimic la mine. am plecat si fara poseta. eu azi am dormit cu andra 2 ore si parca sunt alt om. in schimb am haos mare in casa, iar pana vin copiii trebuie sa termin. va pup nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nico, pai nu stiu ce sa zic. s-or fi schimbat din nou regulile, mai sti? chiar nu cred ca m-ar fi plimbat inca o data, mai ales ca ne stim de mult timp. oricum mergem azi cu totii, apoi vedem daca mai trebuie sau nu radiografie. cert este ca nu se sprijina deloc pe minutza, in rest apuca cu ea, o misca bine, fara dureri. fetelor, io n-am urat zilele astea sarbatoritilor, stiu ca sunt multi dar incerc sa-mi scot pirleala acuma si pe urmatoarele zile, asa ca: [s][s][s] tuturor sarbatoritzilor din zilele astea (am inteles ca pe la nico, pe la claudia este luna chefurilor).daca am uitat pe cineva, imi cer scuze, urarea e valabila pt toata lumea! Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kati, cum poti sa ma acuzi de tradare, cand eu am primit "cadoul" [olala][olala][olala]in ajun de Valentine's day????... Iar la dragobete o "comitem"[:I] iarasi, ca sa nu fie vorbe la proces! [:D][:D][:D] Hai, va pup [pup] pe toate! Pisicuta, mamica de Vladut [bonjovi] (17.10.2003) si Raducu [auto](15.10.2005)! Orice sut in fund este un pas inainte! http://community.webshots.com/user/Dorina_71
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Happy Valentine's day! Imi cer scuze ca am disparut asa dar am lucrat doua zile ca la nebuni! O zi cu proful si una singura si azi de diminetaa la prima ora a venit la raport bine inteles ... Nico le-am analizat si rasanalizat, am mai si inteles ceva pe acolo, nu sunt toate clare ca daca erau terminam doctoratul dar sper sa iasa pana la urma ceva... Oricum saptamana asta chiar daca ma vaitam de lenevita si dormilita cronica am lucrat baban! Kati - e bine pustiul? Sanatate Anca la toti bolnaviorii! Pisi - esti tare daca reusesti sa o maturi pe sefa din birou! :-) Ca pup si sa auzim numai de bine! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...