Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ingineri fosti, viitori...(19)


Recommended Posts

la mine incepe sa fie mult de lucru. nici nu stiu daca sa ma bucur sau sa ma plang. cred ca trebuie sa ma bucur. acum am facut si un ciubuc si mi-am facut rost de bani pt blender vertical. am luat banii inainte, i-am cheltuit si abia acum am terminat si treaba. dimineata vreau o cafeam mare si tare ca am muuult de lucru. va pup nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neatza fetele inginerele! poftiti la cafea(si ceai cine vrea!):[cafea] iar aici o portie tripla pt nico:[cafea][cafea][cafea] dorina, cooolll, orice motiv de sarbatoare este bine venit, deci, da-i drumul!!!![:D][:D][:D] nico, spor la trebi, bag de seama ca nu te plictisesti[:D]. ai numai grija si de tine printre toate! cristina, si pt tine e valabil, ai grija de tine sa nu cumva sa pici din nou!acum am vb serios!!!! otilia, cum sunteti? n-ai mai intrat de citeva zile, sper sa fie bine ana! anca, scoate capul!!!!(dintre hirtii, evident!)[:D] claudia, voi ce faceti? te distrezi,ai? profita cit mai este mama la voi! am fost ieri la dr, am stat 2(doua) ore la coada la radiologie, ne-a terminat, si pe mine, si pe robi[bang]. asa imi trebuie daca m-am dus ca omu' cinstit[bang][bang][bang](n-am mai vrut sa deranjez pilele, asa-mi trebuie!). rezultatul: tasare de(nu stiu cum se cheama osul ala), nu e fractura, nu e fisura dar nui bine. azi trebuie sa merg cu el sa-i puna atela ghipsata. da' azi nu ma mai duc ca omu' cinstit, ca ma prinde seara acolo[:D][:D][:D][:D][:D] deci, am avut in 14 februarie nashpa de tot. seara am ajuns acasa rupti cu totii. na, sa aveti o zi buna, se apropie we! Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor! Pun si de ceai ... ca avem acafea! Multumim Kati pentru cafelute ... Big hug pentru tine si nu te mai duce fara pile pentru ca vb ta dupa ce ca este copilul suferind mititelul mai il mai plictisesti si pe la usi ... Nico ce norocoasa esti! Sa faci ciubuc si cu banii inainte de treaba ... Marfa de galati... Vreau si eu ciubuc dar aici nu se poate ... Otilia - ce face Ana? Ieputicaaaaaaa ne auzi? Suntem cu tine mama draga! Respira si tu un pic ca maine e SAMBATA nu uita! Ca sa va spun si ce am facut ieri de ziua lui Valentin asta american sau ce natie e: am fost afara cu 11 alte persoane care s-au imbatat muci! Scuzati expresiunea dar retineti continutul! Am avut grija de turma, turma care mi-a dat batai de cap ... De aia azi sunt un pic supi si obosita! Am avut noroc cu doi nemti care au ramas intregi ca de nu de D... dam! Va pup fetelor! Sa aveti o zi super! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor din gresala am vazut ce am scris asa el fugitivo si am scris in loc de IEPURICA ieputica ... De cum r e langa t si t langa r ... Vai de mama mea... Scuza-ma ca nu a fost cu intentie ... Stai sa mai citesc ca dracu stie ce oi fi mai scris pe acolo ... Am la mai si mai intr-o propozitie .... Galati cu g mica ca de asa m-a invatat pe mine doamna ... Nu mai caut ca ma enervez pe mine si dupa ce ca sunt :-( ma enervez si mai tare! Pupici fetelor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[asia]pentru cafa, Katia! Draguta si matinala, ca intotdeauna! Se pare ca toate inginerele lucreaza de zor, de nu s-a aruncat nime' la cafelul tau! Eu, una beau, ca-s adormita de meserie. Nu ma ajuta ea nici cafa, dar macar stau cu constiinta impacata ca fac ceva ca sa ma trezesc! [^][:p] Eu pup [pup] fetele, ca trag o fuga pana-n oras sa-mi reglez ramele la ocheti, fiindca-s cam cracanate si sa-mi schimb lantul de aur, pe care mi l-a rupt Ducu, in marea-i marinimie![bang] Revin,... sper![;)] Poate se mai animeaza atmosfera si pe aici, ca doara miroase a WE, ce Dumnezeu! Ati uitat cu toatele??? [q][q][q] Pisicuta, mamica de Vladut [bonjovi] (17.10.2003) si Raducu [auto](15.10.2005)! Orice sut in fund este un pas inainte! http://community.webshots.com/user/Dorina_71
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am revenit! am reusit in timp record, fara (mari) pile[:D], dar n-am uitat sa mentionez la faza respectiva unele lucruri, deci totul s-a rezolvat. avem atelutza gipsata pt doua saptamini, o vom da jos la 2-3 zile si facem masaj cu crema de tataneasa si gel de arnica, robi n-a scos un pis macar! minca-l-ar mama de baiat curajos! dorina, rezolvasi trebile prin oras? crisitna, da' macar ai apucat sa te distrezi cita? Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rezolvat tot, sa traiti![bis] Mi-am gasit un lantzic bengam-bengam, (cilindric, subtirel si c-un fir de aur alb prin el, sau asa ceva) mi-am descracanat ochetii, si-acuma fac parte integranta din fata mea (sper sa mi-i pot scoate la noapte de la ochi![:D]) si, bonus, i-am gasit lui Ducu neshte body-uri pt noapte, de bumbacel ... o minunatie! C-am luat vifornita in freza, la intoarcere, cred ca face parte tot din bonus! [bang] Pup [pup] inginerele, si va zic de pe acuma: WE dw vis sa aveti, ca-l meritati cu varf si-ndesat! [pup] Pisicuta, mamica de Vladut [bonjovi] (17.10.2003) si Raducu [auto](15.10.2005)! Orice sut in fund este un pas inainte! http://community.webshots.com/user/Dorina_71
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu am cam ratat trezirea asa ca acum imi servesc cafeaua. multumesc mult kati. e buna si rece. andra s-a trezit toata noaptea asa ca dimineata nu l-am mai pregatit nici pe alex de gradinita. am asteptat sa vina bona si sa se descurce. in ritmul asta cred ca nu voi renunta la bona. nu stiu cate grade au fost afara, dar am dat o tura de oras si am venit acasa inghetata beton. noroc ca erau copiii cu bona si am facut si eu o baie fierbinte. am facut si eu cumparaturi. pt andra bady cumpar mai nou de la magazinele gen 38. banuiesc ca sunt si pe la voi. un body costa 5 lei (bumbac 100%) si e mult mai bun decat cele cu 15 luate de la magazinele pt copiii. kati un pupic si de la mine pt robi ca tare curajos a fost. cristina eu pe aici scriu cum apuc. si daca se mai strecoara cate o greseala ma gandesc ca imi este iertata. voi intelegeti ce vreau sa spun. asa ca nu te mai stresa nici tu. [pup] pisi la mine se anunta un sfarsit de saptamana incarcat asa ca nu pot sa ma bucur. eu tot speram ca mergem la munte dar cred ca vine vara pana ajungem noi la munte [V]. nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Merci frumos Nico pentru intelegere! Stiu ca toti scriem repede dar acolo chiar in numele cuiva facusem gresala si se putea citi si intr-un anumit fel ... deci trebuia sa-mi fac mea culpa! La mine a fost o zi linistita chiar daca credeam ca o sa fie agitata. Dupa masa de pranz m-am dus sa trimit un plic cu documente si mi-a luat apropae doua ore ca mandra a inchis ghiseul de la posta o ora pentru pauza de masa ... Culmea ca nu m-am enervat si m-am dus si am baut o cafea timp de o ora ... Apoi am venit si m-am dus la biroul de accomodation ca sa-mi ridic un pachet cu ceaiuri pe care mi l-a trimis sotul pentru o prietena care are niste probleme... Si asa a trecut ziua mai repede! Acum m-am intors la servici dar paca nu-mi vine a ma apuca de nimic asa cred ca frec menta pana la 4-5 si plec acasa. Sa aveti toate un weekend linistit! Va pup dulce! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare si de la mine! nu am timp mult ca plec la fotbal cu fiu-meu, dar va scriu umpicutz!!! Multumim de urari, a fost bine, mancare cat inacape, iar seara m-a scos sotul in oras la un pahar de vin ca de mancare eram satui. Copii se inteleg bine cu mami, asa ca noi plecam cat de des si ei se culca. Kati, imi pare tare rau de Robi, da-i un pupic de la mine si sa se faca repede bine! Pisi, sa-ti fie de bine cadoul primit in avans!!![;)] Azi iar l-am trimis pe Marc sa-i ia sange, a facut circ, eu nu m-am dus ca nu pot , mi se rupe sufletul...el ne tot zice ca-l dor picioarele, noi le punem pe seama cresterii, insa dr mi-a zis odata ca in mod normal ar trebui mai mult nopatea sa se planga de dureri de picioare, ne-a zis ca si copii au reuma, si bebelasii, asa ca pt linistea noastra i-am luat sange iar ca sa vada ce e! Rezultatul saptamana viitoare il primim si speram sa fie dureri de crestere!!! nu mai am timp acum ca in 20 minute incepem fotbalul, va pup pe toate si va doresc un weekend minunat! Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...