Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

tauroaice (29)


Recommended Posts

Guten tag!

Scuzati greselile de scriere dupa ureche [ups], dar am vrut sa fiu in ton cu voi [:D]

Multumesc ca-mi sunteti alaturi in aceste momente grele.Viata merge mai departe, dar am invatat ca trebuie sa traim clipa la intensitate maxima si sa ne iubim.

Azi suntem acasa, ne ocupam de curatenie si mancare si de copilul nostru [:D]

Mai tarziu mergem pana la nasa si poate pe la ai mei, iar maine sper sa facem o iesire departe de oras pentru a ne incarca bateriile pentru luni.

In rest, cumparam materiale pentru casa, asteptam sa ne iasa actele si urmeaza sa facem proiectul si sa demaram lucrarile, daca Dumnezeu ne+ajuta.

Voi? Pe unde mai umblati?Cu ce va mai laudati?[:D]id="purple">

 

POZE[foto]

Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Eftimie C.
[hia]Gabitz da' un Mercedes izbit nu stii?[zz]id="purple">POZE[foto]Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)id="purple">
align="right" id="quote2">de ce?ai cumva???[:D]gabi, mamica de stefan(13.07.2003) si eliza(28.10.2007)http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salve! Zilele astea sunt ocupata si dau foarte rar pe-acasa. A venit sora mea si nu sta decat pana miercuri, deci, mai tot timpul sunt cu ea, mai ales ca are de cumparat materiale pentru ca vrea sa renoveze in apartament.Ma dor picioarele, murim de cald si am vazut numai lucruri frumoase si scumpe. Gabitz da' de unde mertzan, am un amarat de Logan [xx(]Ssst, sa nu ma auda sotul ca e tare mandru de masinuta lui [sofer] Silar te astept cu drag in oraselul meu [pup] Sincer, nu stiu ce pensiune sa-ti recomand pentru ca eu n-am stat la niciuna, dar sunt multe si cu preturi ok (din cate am auzit).Ai ce vedea la noi.Daca ajungi intr-o zi insorita, mergi sa vezi si Strandul [cool] [s] Mariilor care s-au sarbatorit ieri.La noi se serbeaza de Sf. Maria mica, la 8 septembrie. Fug la trebusoara, ca mi-am alungat barbateii de-acasa spunandu-le ca am treaba, dar eu stau cu voi pe DC [:D] [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Eftimie C. Silar te astept cu drag in oraselul meu [pup] Sincer, nu stiu ce pensiune sa-ti recomand pentru ca eu n-am stat la niciuna, dar sunt multe si cu preturi ok (din cate am auzit).Ai ce vedea la noi.Daca ajungi intr-o zi insorita, mergi sa vezi si Strandul [cool] [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Ajungem duminica dupa-amiaza rupti de oboseala dupa nunta. Vreau musai sa ne plimbam cu telegondola, apoi luni o sa vizitam orasul, inclusiv strandul, marti venim acasa, iar joi zburam spre noua casa. [cool] silvia mamy de Mihaita (07.02.2004) si Mariuta (03.04.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...