Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

tauroaice (29)


Recommended Posts

[hia]

[cafea][cafea] proaspate

Multumesc, gabitz78 orice urare e binevenita. Imi este asa dor de el abia astept ziua de vineri, cand se intoarce acasa.id="Book Antiqua">id="size3">

 

Mihaela(25.04.1962)id="size2"> [zana]Tatianaid="purple">id="size4">(20.09.1991) [roker]Mihaiid="red">id="size4">(1.08.1995)id="size2">id="Script MT Bold">

[foto]FOTO

 

mhldvrc[foto]Brasov 2008

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hia] Fetelor nu fiti suparate pe mine, nu v-am uitat [pup] Din pacate am avut un mare necaz in familie si tare suntem intristati [q] Nasul nostru de cununie(si var in acelasi timp) a fost gasit mort in casa dupa 2 zile de la deces.Un infarct.Niciodata nu a avut simptome care sa-i dea de inteles ca are probleme cu inima si in plus avea multe motive sa-si doreasca sa traiasca pentru ca intr-o saptamana urma sa i se intoarca sotia acasa definitiv dupa ce a muncit in Italia timp de 6 ani. Suntem tare mahniti, pentru ca era ca si parintii nostri.Un om cum rar intalnesti si care merita cel mai mult sa traiasca pe lumea asta, la cat bine a facut [q] [q] [q] Nu am cuvinte sa-mi exprim durerea.Au trecut aproape doua saptamani si inca nu pot sa cred [q]Incercam sa fim tari si sa stam alaturi de familia indurerata, oferindu-le tot sprijinul si ajutorul nostru. Mihaela imi pare rau ca n-am facut la timp urari pentru aniversarea lui Mihai, dar profit acum sa-i spun [s] si sa-i doresc ca visele sa-i devina realitate. Gabitz am citit si de Eliza ca a fost bolnavioara.Acum cum e?[pup] Lexi concediu placut! Danelutza, Jenn, Ruxandra, Silar, Gabi tuturor pupici si salutari.Ce mai faceti, ce mai spuneti? [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen - condoleante si multa putere. Noi suntem acasa , bine, asteptam sa treaca timpul ca sa plecam mai repede la taty. Intre timp eu invat germana, cu placere chiar. Multa sanatate si [pup] pt Edy Fetele concediu placut care mai plecati. silvia mamy de Mihaita (07.02.2004) si Mariuta (03.04.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...