Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Regasiri (4)


Recommended Posts

miki, bine ai venit..eu te tin minte, te tin minte! hai scrie mai des! angi, concurenta e mama progresului...adica daca pe fi-ta o vor doi inseamna ca e tare domle gagica si acu trebuie sa ma duelez cu miki, adica baietii intre ei care sa-i fure inima! eu zic ca vom castiga doar nu degeaba ti-am trimis poze cu octavian in fundu gol![:D]..zau ca daca se marita cu al meu le cumpar bilete pentru austria in honey moon! dodo, ma bucur si eu de bucuria ta!bravo bodoganici! gata va pup si va iubesc noapte buna!
Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ANGI....dar de ce a vomitat iulia?de la plans?of mititica,pupa mama papusa de portelan....si da!am simtit miros de mancare,stiam de unde vine.ce-ai gatit bun?pe bune,respect pt tine... ALEXUCA.....va doresc o seara placuta la restaurant!ce sotior atent ai,sa-ti traiasca!!!sa mananci si pt mine ceva bun,desertul sa-l mananci pt mine..
quote:
aseara am fost la prima lectie de pian copilul e f incantat,mami la fel.... urmeaza sa luam pianina si sa incepem mai serios lectiile...
felicitari!!!mai frumos nici ca se poate.si pt ca e asa energic cum spui,e bine ca te-ai gandit si la un sport...smecherasul!ai vazut ca si eu sant buna la ceva?ti-am adus aminte de ceva,ce tine de ghiozdanul lui mihnea...pup DBUNNY.....si mie mi-a zis medicul ca nu e bai o cafea pe zi,si pt ca eu cu tensiunea aveam probleme,mi-o mai reglam cu cafea.nu e rea o canuta de cafea,poti bea linistita. DESIREE....bine ca din cauza starilor proaste pe care le are octavian,macar iti papa si bea lichide.intelesesem ca la voi a fost o perioada frig,i se poate trage si din cauza asta...dar se face bine,bine ca-i curg mucii si nu trebuie sa-l cureti tu tot timpul,decat sa-l stergi.sa se faca bine repede!!!!si apropo's,n-avem lemne de confectionat butoi,au fost furate din padure....
quote:
sa nu cazi la datorie...dar sa te odihnesti!
corect!!!!
quote:
doar ce ne-am intors de la recuperarea de azi.Bodoganici este bine si incapatzanat in acelasi timp.Vrea sa faca multe lucruri deodata si logic ca nu iese nik(ba da buline negre).Azi am fost in supermarket cu el sa cumparam scutece si am luat un carut mic pe care tare mandru la impins prin tot magazinul ,chiar si cand era in el scutecele si o jucarie.Azi a fost prima data cand a vrut sa mearga el cu carutul,de regula cerea sa-l urcam in cele mari sa priveasca si atat. Acum e la portia de desssene(asa le spune de vineri am scapat de dio=desene).De ieri cere sa bea lapte cu paharul(de la un an nu a mai vrut sa bea ,i-l dadeam cu cereale,paste...) si asta ma bucura tare. Eu CUM SUNT?pai daca Bogdan face progrese si e sanatos (fara raceli sau alte minuni ) sunt bine(chiar daca nu-i chiar asa).
DODO.....ce lucruri minunate povestesti de bogdanel!!!!stii ce mult ma bucur?enooooorm!!!!felicitari muschetarului bogdanel,puternicul lu' mama puternic!!!felicitari si tie mami!pui maine de cafea? MIRO.....pozele sant super cu kara dar fimuletle mai super!imi place cum danseaza cu ami si broscuta.dar unde vroia sa plece cu broscuta cand ami a vrut sa o ridice sau atinga,sau ce vroia sa-i faca....kara a si luat-o si a fugit cu ea...mare figura.ce misto danseaza si se invarte....brava ei.ai mei sant inca la stadiul de indoit genunchii.stiu,nu compar,zic numai....pup DBUNNY....ma rog sa fie bine cu embrionasul! AKA.....in primul rand LA MULTI ANI! sa fii sanatoasa si toti ce iti doresti sa devina realitate!petrecere frumoasa!pupici dulci pt tine,speciali pt ziua ta! azi ai facut si tu brocoli vad,ca si eu le-am facut brocoli si conopida cu peste.ai vazut ca incet incet printesuca face "pasi mari" cu papa.bravo ei cat si ce frumos a papat ea.si intr-adevar asa invatam sa mancam singuri.sa pui poze de la ziua ta,sa vedem si cati ani ai implinit.pup DANITA....mergi si te odihneste,nu tre sa tii pasul cu noi...recuperezi tu cand esti fit....pup ROANA.....si tu la fel,valabil si pt tine,aelasi tratament,odihneste-te.cu durerea la manuta,eu sant mai sceptica.ca s-a lovit e una,dar ca il doare dupa mai multa vreme si scanceste la atingere....eu una as intreba macar medicul prin telefon.dar vezi tu cum evolueaza si stii mai bine ce sa faci.cu unghia nu prea inteleg.hai ca-ti spun eu cum am avzut la pascal al meu.sa vad daca am inteles,daca e la fel cum iti explic si eu atunci nu te panica,daca e altfel si nu am inteles eu bine,tot asa,vezi cum evolueaza,urmareste si daca observi ceva in neregula mergi din timp la medic.la pascal ii cresteau unghiile de la picioare foarte repede si i le taiam mai mereu(clar nu?)...la un moment dat observ pe unghie o liniuta,parca era dubla,dar cand am taiat cu unghiera o data,de doua ori,vazusem ca prin taiere disparuse liniuta si ii ramasese unghia curata.nu stiu daca si eeu m-am exprimat coerent,dar o dam noi de capat.fugi la nani!mai vii cand ai timp.pup Pascal si Sophia [url]http://www.youtube.com/watch?v=Zy3Izem5efM[/url] fetelor, va rog din suflet sa va uitati la clipul asta. [url]http://www.clipfish.de/player.php?videoid=MzY1MDN8Mg%3D%3D[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

acu mai am o treaba de facut... MICKIIIIII!!!!!!!!!!!!ia de aici!!!![aerob][aerob][afro][afro][amoras] [amoras][il][hot][hot][hot][bum][bum][bum][batetoba][batetoba][bicla] [:D][bis][bis][bis][bis][bonjovi][cri][cri][harp][harp][cina2][cit] [hop][colegi][colegi][comoara][cool][cool][cool][cor][cor][cor] [detectiv][disco][disco][dual][dual][EU][EU][floare3][floare3] [floare3][grup][grup][bere][loveyou][cafea][9cer][8**][8**][invazie] [invazie][ispita][ispita][jamaica][jamaica][majoreta][majoreta] [majoreta][majoreta][flo][flo][olala][pk][pk][pup][pup][roker][roker] sper ca nu am latit iar pagina...ALEXANDRAAA!!! Pascal si Sophia [url]http://www.youtube.com/watch?v=Zy3Izem5efM[/url] fetelor, va rog din suflet sa va uitati la clipul asta. [url]http://www.clipfish.de/player.php?videoid=MzY1MDN8Mg%3D%3D[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ANGIA.....mersi de vorba buna pusa,sa mai faci de astea ca vad ca merge.si cu tema pt acasa,m-ai dat pe spate,foarte frumos!!!! DESIREE.....sincer imi pare rau sa stiu ca nu santeti chiar ok,stiindu-te intinsa la maxim din cauza dintilor,acu cu laringita asta,bat-o s-o bata...nici tu nu esti mai breaza decat octavian....odihneste-te cat poti,cu el dimpreuna si sa va faceti bine repede,speram ca nu e nevoie de antibiotic.pupici la rebelul tau! Pascal si Sophia [url]http://www.youtube.com/watch?v=Zy3Izem5efM[/url] fetelor, va rog din suflet sa va uitati la clipul asta. [url]http://www.clipfish.de/player.php?videoid=MzY1MDN8Mg%3D%3D[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oricum... Oamenii sunt adesea neintelegatori, irationali si egoisti... Iarta-i oricum. Daca esti bun, oamenii te pot acuza de egoism si intentii ascunse... Fii bun, oricum. Daca ai success poti castiga prieteni falsi si dusmani adevarati... Cauta succesul, oricum. Daca esti cinstit si sincer, oamenii te pot insela... Fii cinstit si sincer, oricum. Ceea ce construiesti in ani altii pot darama intr-o zi... Construieste, oricum. Daca gasesti linistea si fericirea, oamenii pot fi gelosi... Fii fericit, oricum. Binele pe care il faci astazi, oamenii il vor uita maine... Fa bine, oricum. Da-i lumii tot ce ai mai bun si poate nu va fi niciodata de ajuns... Da-i lumii tot ce ai mai bun, oricum. La urma urmei este intre tine si Dumnezeu... N-a fost niciodata intre tine si ei, oricum. dolores si [copil]David Cristian -22.11.2006-
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mironoooo m-ai zapacit cu fiica-ta(mini Miro)...nu mai pot dupa ea...am vazut filmul ala este absolut dementialaaaa...am ras cu lacrimi in seara asta. Imi mai incarc si eu bateriile uitandu-ma la piticii vostri. Cand mi-a trimis desireaua primele filmulete cu Octavian([q][q][q]e bolnav copilu meuuuu[q][q][q]) cand dansa, m-am topit, am murit de ras cum se bataia...si-acum ma mai uit ca sa ma distrez:))) doamne sant dementialiiiiii copilasii astia!!!! M-am mai bagat si eu ca musca in lapte sa ma uit la filme la poze...ca altceva....!!! Va pup pe toate si numai bine, Crisa http://tt.lilypie.com/lZpam5.png Vreau si eu sa fiu [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va invit la a doua [cafea]...am citit dar nu stiu cat am mai retinut... Desiree sanatate multa lui Octavian, sa se faca bine si sa iasa maselutzele repede! Dbunny, vb candva de consumul de cafea in sarcina, stiu ca e permisa o ceasca pe zi. Eu nu am baut deloc desi medicul ma ruga, in primele 3 luni nu suportam mirosul de cafea si mai apoi am refuzat vehement cafea, tigara, alcool, si multe multe altele....Pasari in cap ce-am avut....Aveam tensiunea numai 8.5 si-mi recomanda medicul sa beau cafea. Acum sper sa fie bine samburelul, ma rog sa fie bine si fii si tu increzatoare. Marani pupa burtica ta! Angi, suntem bine...E sanatoasa, lucru ce ne permite sa facem sapt viitoare vaccinul pe care l-am refuzat luna trecuta caci avea super eruptie dentara. De doua zile simt c-o deranjeaza caninii...ziua e ok, noaptea foieste si scanceste dar nu mai ma plimb deloc, o imbratisez si se linisteste, lucru f bun caci imi rupea bratele si spatele. Inteleg ca are nevoie de mine dar ma bucur ca am gasit solutia optima pt amandoua. Acu ma doare un pic sufletul...Dimineata se simte cred neglijata, ma apuc de treaba prin casa si ea dupa mine, ii dau si ei maturica mica in mana, chipurile un prosop sa stearga masa...chestii d-astea, si azi mi-a plans f mult ca vroia in brate, eu ma spalam in baie....of...cum facea....tipa, plangea cu sughituri, degeaba explicam...mai apoi nu mi-a mai dat drumul deloc, ma tinea strans de gat....Asa se intampla cand plec undeva, chiar pt 20 min si o las cu tat-su, cand ma intorc se tine scai de mine, lucru care imi place si ma emotioneaza tare...dar dimineata chiar trebuia sa ma spal. Imi pare rau ca se consuma din chestii d-astea, si nu vrea sa ma inteleaga. In fine...scris mult si nu stiu cat s-a inteles. de maine stam singurele o saptamana, nu stiu cand mai scriu, Miro pup Kara mica si pe tine! [url="www.helpsonia.com"]Ajutati-o pe Sonia[/url] mamica de bubamara (02.12.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

valoarea BHCG ieri era 1711 la 5 dupamasa azi era de 1914 la 9 dimineata. scrie pe hartie: gestatia evolueaza initial. Mi-au spus sa merg la medicul de familie sa ma inregistreze ca gravida si sa-mi urmareasca sarcina. eu am tot dat-o cu a mea: dar este ceva in sac? mi-au spus ca-i inca mica sarcina...erau multe femei acolo, n-au avut timp de explicatii. Voi ce parere aveti? Dbunny [gravi]6s cu bb Daniel(23.11.2006) [url="http://www.flickr.com/photos/dbunny/sets/"]poze Daniel[/url] [url="http://www.dropshots.com/dbunny_28"]Filmulete cu Prichindelu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...