Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Regasiri (4)


Recommended Posts

quote:
da parca mi-as dori sa imi aduca o placinta cu branza dulce si stafide!
pe bune de nu ti-o cedez tie,placinta....stii ce buna eee????trimit?
quote:
fetelor azi este ziua verisoarei mele, CrisaS si care e si nasa lui Octavian..implineste 32 de ani!
LA MULTI ANI!LA MULTI ANI!LA MULTI ANI! Pascal si Sophia [url]http://www.youtube.com/watch?v=Zy3Izem5efM[/url] fetelor, va rog din suflet sa va uitati la clipul asta. [url]http://www.clipfish.de/player.php?videoid=MzY1MDN8Mg%3D%3D[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

angi, distractie placuta..sa va intoarceti obositi de bine. si iti promisesem pe mess ca-ti zic de puiul meu. la ora 23 vea 37,6. oricum la ora 3 dim mai bag o doza de panadol. il dau la 6 ore pana se va stabiliza. ii voi mai da ambroxol pt use si niste immunorezistant care e bun pt raceala si gripa. e natural. dolores si [copil]David Cristian -22.11.2006-
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata, Mirona,multumesc...nu sunt suparata! ma bag si eu in seama [:D] korina,nu sunt tauroaica.....sunt fecioara[:D] ca zodie[^] eu nu mai stiu in ce oridine apar dintii [:D] am uitat![;)] desiree,care e noua metoda (tehnica) de calmare a nervilor?! sa o aplic si eu...poate merge.... eu recunosc ca l-am mai altoit pe fi-meu.... a mai luat cate o palma la fund si il mai ciufulesc din joi in paste...dar mai mult ma rastesc la el... tot pt carte,ca nu vrea sa invete cand vreau eu [:D][bang] si-mi pare,tare rau si mereu zic sa nu mai ma rastesc la el si mai ales sa nu-l mai ating... e copil si tare-mi pune nervii la incercare...si eu cu rabdarea stau prost![bang] e gica contra mai tot timpul.... cred ca seamana cu mine,ca asa eram si eu [:D] si pe noi ne altoia tatal nostru cand eram mici,ca asa invatase de la parintii lui...bataia e rupta din rai.... mai mult pe fratele meu ca nu prea invata ...pe mine mai putin ca pe mine ma adora,dar oricum era ingrozitor,eram speriati mai ales cand venea cu cureaua.... si nu a facut nimic cu bataia,cel putin fratele meu nu a invatat mai bine,din contra chiar nu a mai vrut sa invete.... sunt constienta ca bataia nu e o solutie![xx(]pt nimeni... asta-i spun si lui Mihnea,bataia nu e pt oameni,nici macar pt animale.... dodo ce mai face Bogdanel? am citit si tare m-am bucurat de faptul ca incepe sa progreseze![pup] dolores,sanatate multa puiului si pt toate fetele multi [pup][pup][pup] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by violeta69 dodo ce mai face Bogdanel? am citit si tare m-am bucurat de faptul ca incepe sa progreseze![pup]
Violeta Bogdan acum doarme [:D].Azi avem mai tarziu recuperarea .Stiu ca in momentul in care se trezeste primul cuvant care-l va zice este:dessssene [:D],nu oala,nu mancare,nu.... desssene si gata. In rest este ok...[:D]. [ruga] Doamne ajuta! Acesta este blogul puiului meu [url="http://bogdan-andrei.blogspot.com/"]Bogdan-Andrei [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare gasca[:D], Am un pic de timp liber si intru repede sa va zic de noi. Alex e mai bine, adica nu asa marait, cred ca a spart gingia maseluta. la el inca nu au iesit caninii dar la el au iesit prima data 4 dinti de sus deci atipic.asa ca nu ma stresez. Manuta il doare dar nu mai asa tare, deci trece. am sunat m,edicul si a zis ca nu e stres daca o misca si o foloseste. La degetel cred ca erau de vina papucii de casa care cred ca erau mici. i-am schimbat cu un numar mai mare si acum parca nu mai e galben si s-a ameliorat. avea niste tenisi inainte si transpira si foarte tare in e, acum i-am luat ecva botosei din material si e mai bine. deci idiot mom...dar de unde sa stim ca ii sunt mici no? deci totul spre bine. azi vin socrii la noi deci weekend plin ... Ieri a venit sotul acasa cu un trandafir galben frumos de tot si apoi am mers la un restaurant intr-un sat langa cluj. specific unguresc super frumos si bun. atmosfera extra romantica si mancarica super buna. o servire ireprosabila. am stat numai 1 ora jumate dar a fpsat extraordinar. Va pupic si mai vin io... Si pup chiar pe toata lumea, nu am timp sa nominalizez pe fiecare. [url="www.sonia.as.ro"]Ajutati-o pe Sonia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...