Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Regasiri (4)


Recommended Posts

neata. bai, nu pot sa intru seara ca ma duc sa imi culc printesa iar cand vin dimineata gasesc o gramada de pagini scrise... Kokorinuta sa stii ca fizic nu seamana aproape deloc cu mine Cristina. cand ma mai lasa o sa pun niste poze cu mine acum sa ma vezi. eu sunt bruneta ea e blonduta, clar e fata lu` tati. parca tu intrebai de spalat pe dinti. eu ii dau periuta de dinti cand face baie seara si se freaca ea cum poate si sta si cuminte la baita. daca nu are o preocupare se ridica in picioare in cadita si nu sta. asa impusc doi iepuri deodata. iar cu mancarea imi place de tine ca esti relaxata, eu faceam 13-14 cand n-a vrut nimic cateva zile. [pup]. Dodo pe noi ne-a pus sa semnam cand l-au operat la cap pe taica-miu. si erau acolo atatea chestii ca pana la urma mama m-a intrebat auzi dar daca nu vrem sa semnam si il lasa-m asa...dar pana la urma a fost totul ok iar acum la 6 ani e foarte bine, si daca nu il opera atunci nu mai era printre noi acum. Angi ce mult imi place de Iulia. pupam copanele grasunele. iar tu chiar ai vointa sa mai gatesti la ora aia. si nu pot decat sa te admir, te duci si la servici si mai ai puterea sa mai faci si treaba dupa ce ajungi acasa. Dolores nu i-a mai facut analize. si o mai las ca poate mai uita de doctori. mititica cand vedea dr. cu stetoscopul se agata de mine si plangea... chisr daca eu ii spuneam ca dna dr. o gadila nici nu ma asculta...mai avem de facut niste inhalari pana luni si sper sa scapam. am luat aseara babyhaler, sa vedem cum o sa stea ea cu mascuta pe fata...abia astept sa scapam de haraiala si sa ne vedem cu Octavian, asta daca mai are chef de o intalneala. felicitari lui Davidutz ca a invatat sa se dea jos din pa. Cris daca se trezeste se da jos din pat asa somnoroasa si pleaca sa ma caute prin casa. Dbunny vreau si eu acuarele. dar sa fie din alea care nu murdaresc covorul [:D]. ca e galben si pana il scot la lumina...dar numai daca poate Miro sa le trimita. poate daca vor toate fetele din buc le pune intr-un pachet si apoi noi ne vedem si le impartim. off, acum vad ca Dani e bolnavior. aveti grija de voi. multa sanatate. Miro si eu sunt de acord cu calirea, am tot scos-o afara. dar dupa forma asta complicata inca mie teama, nici nu stiu de unde a putut sa ia bronsiolita. am eu o banuiala, sambata trecuta am fost in real si poate de acolo o fi prins vreun virus. mama lui de virus, ca daca-l prind [neand], atata mi-a chinuit fetita...pupam Karinuta frumusica. nu pot sa vad acum filmuletele cu sonor, nu s-a trezit inca si nu vreau sa o deranjez. mai tarziu... Violeta imi pare rau de pierderea suferita. e frumusel foc Mihnea, ce bretonel are... P_onu multa sanatate soacrei. vrem si noi la durau. sa inteleg ca va fi megaintalnire regasite la vara. Marani venim [bicla]. si chiar asa, ce mai face bubamara? hai vino si zi doua vorbe. m-am intins, cat o placinta...va pup pe toate [pup]. Monica si [url="http://www.totsites.com/tot/mariachristina"]Maria Cristina[/url] [url="http://www.TickerFactory.com/] [img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10722;104/st/20061220/n/Maria+Cristina/k/93f8/age.png"](20.12.2006) [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata! Nu stiu daca a facut cineva cafeaua ca n-am ajuns sa citesc pana acolo, dar oricum eu v-am facut-o, e calda, fierbinte, fara frisca( altfel o iau pe coaja de la Dbunny[:D]) Sau....cu frisca langa, sa-si puna cine vrea, ok? Deci: si eu vreau sa stiu cum se da quote de mai multe ori in acelasi mesaj. Dar vreau indicatii asa.....cuvant cu cuvant, nu ma bagati in ceata prea tare, da? Koko, sa ne lamurim: am 3 copii: 2 fete si un baiat, care baiat e Calin, de-o varsta cu ai vostri. Baiatul care a fost la Mc Donalds , singur intre 6 fete[:D] este Catalin, nepotul meu. Scuze , nu mai stiu ce-am scris in ditamai mesajul ala, era 1 noaptea, intelege-ma si pe mine, da?[pup] Kokorina, ai dat-o pe lb germana? Daca din toamna face Oana germana, ma ajuti la lectii? [:D]In ceea ce priveste faptul ca Sandokanii nu prea mananca, nu prea stiu ce sa-ti spun, aceeasi problema o am cu Ana, e sclifosita la mancare si cred ca traieste mai mult cu aer, la masa stau cu gura pe ea, dar atata timp cat creste....asta este, e felul ei asa. Si nu pot spune ca-i un copil slab(gras nici atat[:D]) Vreau sa-i fac niste analize, si daca totu-i ok, o las in pace, cat mananca ....atat mananca si gata. Dbunny, daca poti, vreau si io 3 cutii cu acuarele ( familion mare[:D]) cum faceti cu banii, cine-i aduna? Cu laptele....Calin n-are probleme, cand vede biberonul cu lapte....e fericit. Ieri am facut snitel din piept de pui ptr fete si i-am dat si lui putin. Sa vedeti cum s-a repezit si mi-a luat bucata din mana ca sa muste singur din ea....nu a mai vrut mancarea lui, nu l-a mai interesat[:D]. Imi era teama sa nu se inece si lui nu i-am dat prajeli, dar daca am vrut sa-i iau bucata din mana a inceput sa tipe. Voi le-ati dat asa ceva? Si prajeli in general, le dati? De dimineata am vazut ca incepuse sa tuseasca[bang][bang]. Sper sa nu-l apuce mai tare. Siropuri de tuse cu propolis le-ati dat vreodata? Gata, trimit mesajul asta si daca pot, mai intru. Roxana,[mamica]de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, roxana,pup copilashii dragalasii!![pup] si mai ales pe Calin care papa snitele [:)] ca un baiat mare!!![;)] e un dulce....si daca vrea si el putin ce sa-i faci?! ii dai ca nu te lasa inima ,nu? [:D] Ana,e domnisoara si isi pastreaza silueta...te rog frumos!!![;)][:D] aka [pup] Mihnea are breton ca l-am tuns eu [:D]..si cum nu ma pricep a iesit un fel de "cavalerul teuton!"[:D] ca nu-mi place nici tuns ca la armata...de cate ori ma duc la frizer si-i spun ca-l vreau mai lung si luat putin prin parti astia incep sa faca tot ce stiu...adica tuns in scari [bang] pupici printesei [pup] dododeci nu se mai face anestezie? ce bine!!! oricum acum legile sunt altele(ca nu stiu cine zicea ca a facut 2 operatii si nu a pus-o sa semneze)....era o data ca niciodata! acum astia te pun sa semnezi si ca respiri,ca sa fie acoperiti de hartii in caz de Doamne-fereste! bafta la recuperare! [pup] Mirona,multumesc.... pupici Karei [pup] desiree,pupici lui Mihnea cel viteaz!!! eu asa-i spun eu lui fi-meu [:D] si eu papam varu' de pe pereti cand eram mica [;)] punea mama mea carpete sa acopere si eu dadeam la o parte si papa intr-o veselie [^] angi pupici pt Iulia cea frumoasa [pup] sa nu o mai doare dintisorii... am mai scris,nu stiu cand era fara sa semnezi...acu' nu mai e asa! te pun sa semnezi ca sa fie ei acoperiti! korina mi se mai zicea si mie violenta [:D] da' violenta n-am fost niciodata.....insa mai am timp[^] in copilarie eram o timida....plangeam din orice! [xx(] nu ca acum n-as mai plange[:D],ma apuca [q] din orice...dar macar nu mai plang in fata celor care ma jignesc...sau nu le mai dau eu ocazie...le-o retez din fasa[:p] in legatura cu spalatul pe dinti...mergeti toti la spalat! adica tu si copii....ca si tata nu cred ca mai incape [:D] sau macar pe rand cu cate un BB... si le arati...uite asa se spala ...apoi le mai arati si cu periuta lor,tinand de manutza lor.... chestia asta tb facuta ani la rand.....pana li se intipareteste ..undeva [:D] daca s-o intipari [bang]...ca eu pe fi-meu si acum il iau la spalat,nu ca nu i-ar place,dar uita! asa ca seara si dimineata luam periuta si spalam.... el da numai pe doi dinti,aia din fata....restul Dumnezeu cu mila! pe fata,parca e ia o "domnisoara" sa nu cumva sa se ude....ca deh,apa e uda....da cu doua degete doar unde are ocdorii [:D] asa ca tb sa-l bat mereu la cap ca face carii si pe urma e treaba lui cand o sa fie urat![:D] si asta ca o sa fie urat nu-i place!![^] hai ca m-am intins..... va pup nu inainte de a o saluta si pe draga mea roana we frumos si linistit va doresc, Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Sunt super ocupata asa ca scuzti lipsa. trebuie sa scriu un proiect si am mult de tot de lucru. Asa ca absenta motivat. Vio, cum faci pate de ficat. te rog zi-mi si mie ca am mancat odata de casa si a fost super si nu stiu sa fac. Miro, am vazut filmuletel cu Kara. e mortala si e super frumoasa. m-am deconectat. va pup pe amandoua tare tare. Angi, e mortala Iulia. ce par are. e o frumoasa frumoasa. Koko, indreapta-te de spate si pupa sandokanii. Alexandra, voi cum mai sunteti? Dolores, bravo la davidutu ca se coboara din pat. va pup si pe voi. Dodo, doamne da sa fie bine cu bodoganel la analize fara anestezie. Sper ca nu am uitat pe careva. daca nu mai intru, vb mai incolo acasa [url="www.sonia.as.ro"]Ajutati-o pe Sonia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

roana,am scris in acelasi timp[dual] si pt Alexutz cel scumpic! eu am facut pate de ficat dintr-o cutie (cred ca are aprox 1/2 kg) l-am fiert,am pus la calit o ceapa(dar nu calita ,ci fiarta ca sa se imoaie...ca nu suport prajeli si nici nu e sanatos)... am pus in robot cu putin unt(la temp camerei) cam un cub,putin ulei de masline (1 lingura) si sare,piper ce mai vrei.... le mixezi bine si e gata! cred ca e mai bun si pt copii ...eu o sa incerc la Mihnea care refuza sa papa ficat.... la insistentele mele mancaca o bucatica mica dar imi zice sa-i dau apa si il ia ca pe maedicament [:D] ca am reusit sa-l fac sa manance mai de toate tot spunandu-i ca daca nu manaca bine virusii ataca organismul ....si acolo unde e slabit (adica la copii care sunt mofturosi) inving.... iar la cei care papa bine,iau vitamine,mancaca legume(aici avem probleme) si fructe virusii gasesc un organism puternic si pierd batalia!!![:D] cred ca l-am facut deja ipohondru [:D] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

... da, vio cred ca scriam deodata [flo] Multumesc de reteta. o sa incerc si eu in weekend ca suna tare bine si poate papa si alexutu. Io nu am probleme cu masa ca e tare mancacios, ma inscriu la mamicile norocoase din acest punct de vedere... Si arata tare bine din acest punct de vedee. e un mancacios. nu mi-a refuzat nimic nimic inca. sa dea Domnul tot asa sa fie. Ce sa va mai zic? deocamdata atat. pup toata gasca si vb later [url="www.sonia.as.ro"]Ajutati-o pe Sonia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by angi_m In replica, uite, iti oferim si noi o [url="http://picasaweb.google.com/angighita2/2008_ianuarieFebruarie/photo#5164331295465957922"]POZA DE POZA[/url] pentru Octavian.
E foarte frumos Octavianul, da pe Julia o inhata Dani numa s-o prinda...deja stie poza! uita-te la ea cum isi tine piciorusele si capsorul...[il][il] Lapte de vaca ii dau, dar nu zilnic. Koko Dani inca n-are nici periuta nici pasta...deci... Cu acuarelele.... fetelor nu-mi cereti mai multe pachete pt o singura persoana ca-s tuburi d'alea marisoare(ca un borcanel de fructe de 120ml fiecare culoare) si suntem multe, nu stiu daca pot trece prin aeroport 10 seturi...deci pana acum cine-i pe lista: Miro Dolores Alexandra dodo p_onu Roxana cine mai era? Dbunny [gravi]5s cu bb Daniel(23.11.2006) [url="http://www.flickr.com/photos/dbunny/sets/"]poze Daniel[/url] [url="http://www.dropshots.com/dbunny_28"]Filmulete cu Prichindelu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dbunny, si eu vreau acuarele [alcool] roana, pe mine m-ai uitat [bruta]da-mi macar un pupic sa ma simt si eu bagata in seama [:D] bai dbunny, iulia e luata, da? e frumoasa si pletoasa mea nora,sa nu-l prind pe dani in jurul ei ca il musc de funduletz! [:D] [pup] mirona, scuze, aseara eram asa de obosita incat am uitat sa scriu despre sangerica de kara..deci, dayanara patise asa ceva acum vreo 2 saptamani, incepuse sa-i curga lui ivan sange din nas si s-a panicat s-a dus la dr acolo la urgenta si doctorul a linistit-o si i-a spus ca se mai intampla sa le curga copiilor sange din nas..deci e normal,daca nu are si alte simptome care pot fi analizate altfel..stai linistita, nu cred ca e ceva grav..a fost de la soc!te pup (io-te la ce ore scrie ea pe forum, suntem pasari de noapte amandoua) violenta,[:D],ai un mic voievod viteaz acasa...[pup]
Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

n-am citit nika ... scriu repede pana ma lasa - restul pe cand doarme ea. zic repede - pana nu uit iarasi: ALEXANDRA - ai gasit roaba pentru frumosul Mark? Am vazut la libraria de langa parcul in care mergem noi zilnic. Roaba e albastra cu manere galbene si o roata in fata (de parca nu asa arata o roaba [alcool] - dar na - explicam s eu culorile) si costa in jur de 20 roni. Ai gasit? Fac un pachetoi? [:D] hai pupici ca nu ma mai lasa ... cand ma vede la calc - vine si ma ia de mana sa ma ridic ... nu are un tel anume - doar sa ma ridice de aici. mai pove eu - acu tre chiar sa plec de aici. pa
Miro si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...