Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Regasiri (4)


Recommended Posts

8 cutii deja[alcool] sper sa ajung la ceva magazin de jucarii weekendu asta...[bang] [url="http://www.cartabon.com/producto/Images/fto_productos/originales/834791A01.gif"]Finger paint[/url] Dbunny [gravi]5s cu bb Daniel(23.11.2006) [url="http://www.flickr.com/photos/dbunny/sets/"]poze Daniel[/url] [url="http://www.dropshots.com/dbunny_28"]Filmulete cu Prichindelu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna fetelor!cand doarme Seba mai bag si eu un ochi sa vad ce fac "fulguleti regasiti".pupici de la noi pt toti[pup][pup][pup] vad ca va intereseaza acuarele pt bebelusi.exista si la noi nu trebuie sa va aduca dbunny eu i-am luat teodorei cand avea vre-un an si jumatate.eu le-am luat de la Cora de la standul unde este plastilina, acuarele normale,etc.sunt la borcanase,pt pictat cu mana si se iau cu apa,nu pateaza.cred ca se gasesc in toate hipermaketurile sau la diverta.uitati si [url="http://www.jocoteca.ro/jucarii-educative-copii/vopsele_de_degete"]poza[/url].cu bagatul in gura eu zic ca trebuie evitat,nu stiu cat de sigure sunt,oricum nu se joaca nesupravecheati. pupici. Ana mamica de doi iezi Teodora(20.04.2004) si Sebastian(11.12.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vio, pupici multi. asa o sa fac. trebuie sa iasa tare bun. abea astept. Dbunny, eu merg azi la cumparaturi si daca gasesc acuarele de care zicea anateo o sa cumpar si nu mai tb sa aduci. Miro, pupa fata... O sa ma uit si io de roaba si daca nu gasesc o sa te rog sa imi spui adresa magazinului ca am o verisoara care vine saptamana viitoare de la Tm la mine si as ruga-o sa mi-o cumpere. Pupam fetele si copii [url="www.sonia.as.ro"]Ajutati-o pe Sonia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by anateo2004
buna fetelor!cand doarme Seba mai bag si eu un ochi sa vad ce fac "fulguleti regasiti".pupici de la noi pt toti[pup][pup][pup] vad ca va intereseaza acuarele pt bebelusi.exista si la noi nu trebuie sa va aduca dbunny eu i-am luat teodorei cand avea vre-un an si jumatate.eu le-am luat de la Cora de la standul unde este plastilina, acuarele normale,etc.sunt la borcanase,pt pictat cu mana si se iau cu apa,nu pateaza.cred ca se gasesc in toate hipermaketurile sau la diverta.uitati si [url="http://www.jocoteca.ro/jucarii-educative-copii/vopsele_de_degete"]poza[/url].cu bagatul in gura eu zic ca trebuie evitat,nu stiu cat de sigure sunt,oricum nu se joaca nesupravecheati.
Da da, astea-s... pai nu-l lasi nesupravegheat, si borcanul nu i-l dai lui, numai ii inmoi degetele-n cate-o culoare si-l lasi cu hartiile-n fata lui, apoi inchizi borcanul...cica ies petele cu apa foarte usor din orice, si nu-s toxice. Asta nu inseamna ca poate sa i-a cu lingura din borcan si sa pape. Aici am citit ca au gust amar, tocmai d'aia, sa nu fie tentati sa bage-n gura... Sa va dau o ideee.... incalziti bine baia si lasati copilul golut sa picteze vana(interiorul)ies petele imediat cu un jet de apa, sau de ce nu sa-si picteze burtica[:D]. Pot picta cutii mari(sau mici) de carton in interior si exterior, tavite de plastic, etc. Mi-l imaginez pe Dani intr-o cutie mare facand interior design...numa ca asta ar trebui facuta afara-n curte...mai la vara...in slipi...s-poi saritura tigrului in piscina gonflabila...[:D] Dbunny [gravi]5s cu bb Daniel(23.11.2006) [url="http://www.flickr.com/photos/dbunny/sets/"]poze Daniel[/url] [url="http://www.dropshots.com/dbunny_28"]Filmulete cu Prichindelu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by roxana c. Deci: si eu vreau sa stiu cum se da quote de mai multe ori in acelasi mesaj. Dar vreau indicatii asa.....cuvant cu cuvant, nu ma bagati in ceata prea tare, da?
Explic eu: 1. Deasupra fiecarui mesaj sunt niste iconite. Pozitionezi mouse-ul pe ultima iconita de deasupra mesajului la care vrei sa dai "reply with quote". Apesi buton dreapta al mouse-ului, apoi apesi "Open link in new window"; 2. Se va deschide o fereastra separata. Selectezi de acolo cu mouse-ul tot ce scrie (sau ce te intereseaza). Dai Copy (CTRL+C). 3. Te muti apoi in fereastra in care ai inceput deja sa scrii un mesaj. Si dai Paste (CTRL+V). La fel se face si cand vrei sa dau "reply with quote" dintr-un capitol in altul. Succes [pk] "Nu testa niciodata adancimea apei cu ambele picioare" Angi [url="http://picasaweb.google.com/angighita2"]poze[/url] [url="http://www.youngnutrition.net/member/tickers/63865/ticker4.png[/img]"]Iulia[/url] [copil] - 3 noiembrie 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutari tuturor dragelor! [pup] rusine mie ca scriu un mesaj pe saptamana dar daca ziua stau la calc e calare pe mine si nu pot scrie nik... Miro vazut-am pozele de la Straja si cele dinainte, fff frumoase! ce peisaje frumoase, iar tu ai mai slabit, asa-i? pupam fetele! Angi gemetele Iuliei pot fi din cauza maselelor, sunt f dureroase, nu-i dai nik din cand in cand? la noi nu-si facea nik efect asa ca nu i-am mai dat nici un siropel, nici supozitor, nimic. Sper sa n-o mai chinuie pe Iulia si sa-i treaca cat mai repede. Ti-am trimis niscavai poze pe mail. Kokorino draga, mersi pt pm, n-am apucat sa intru pe adresa, tre sa-mi fac timp. [pup] sandokanii! am citit pe sarite, nu prea apuc, cand vreau sa raspund bubamara e prezenta langa mine, apoi uit ce se discuta si tot asa... inca ceva si fug: a venit o tanti acu juma de ora sa vada apartamentul, si ma intreaba :"mamica sau taticu sunt acasa?" [:-)))] n-am mai patit faza asta de cand eram mititica...si iesisem la usa cu biberonul in mana, s-o fi gandit ca inca mai sug...doamne, numai la prostii ma gandesc, din cauza ca n-am mancat nik azi! sper pana vinerea viitoare sa mai intru, pup pe fiecare! [url="www.helpsonia.com"]Ajutati-o pe Sonia[/url] mamica de bubamara (02.12.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

GATA - am adormito - de data asta a adormit pe "melc melc codobelc" - mama da monoton mai e acest cantecel - era sa adorm si eu. si acum - in ordinea numerelor de pe tricou:
quote:
Originally posted by marani ...si iesisem la usa cu biberonul in mana, s-o fi gandit ca inca mai sug...doamne
[:-)))][:-)))][:-)))] m-am spart de ras pe aici - si nici nu ma mira mai Mira mai - la ce bine arati. .... hai te pup si pe tine si pe bubamara si te mai asteptam - cand mai ai tu timp. [pup] faza cu QUOTE: ca sa citezi pe cineva v-a explicat Angy cum se face. Eu nu ma mai incurc in butoane - eu tastez. [ quote ] mesajul pe care doresc sa-l citez, sau partea de mesaj - il iau cu CTRL C si redau cu CTRL V [ /quote ] fara spatiile dinainte si de dupa cuvantul "quote". La fel si din capitolul trecut - pot lua usor un mesaj - deoarece il selectez si il copiez usor. Mai multe citate in acelasi mesaj difera doar daca vrei sau nu sa scrii la inceputul citatului : [ i ] Originally posted by ... [ /i ] daca nu s-a inteles - repetam. pupam fetele. Dbunny avem tema de casa toate cele care am cerut acuarele sa cautam in supermarketuri si sa vedem daca se exista si pe la noi - sigur la noi e pret dublu - da ce mai conteaza - pe tine te taxeaza la avion ... tot acolo ajungem. Si de ce ma rog nu are Dani periuta de dinti macar? E inca stirb? Ca stiu ca se foloseste inca de la primii dintisori. Tu? Cum te mai simtesti? anateo2004 multumim de pont. ce crede desiree ca esti singura care trage cu ochiul peste gard? Sa fim seriosi - si noi mai cititm peste garduri - si eu mai am cativa fulguleti dragi mie - carora le urmaresc cu placere evolutia. Bine ai venit si pe la noi. [pup]-ici pentru iezii tai. roana ok cu roaba - uita-te si daca nu gasesti zi-mi si te rezolv de adresa. Sau poate pot eu sa o cumpar si ii dau verisoarei adresa mea si o ridica de la mine. Vedem cum facem. [pup] pentru ca ai avut rabdare sa ne urmaresti in filmulete. violeta si mami meu tot asa face pateul - uneori face doar de pui - alteori mai baga si porc - ca la noi in familie ... porcul e traditie - tata era macelarul (la porci) si se cam papa porcarii la fiecare masa. Notat si eu reteta pentru mai tarziu. [pup] Vio - da ce cearceaf ne-ai servit in pagina 4 - pfuaaa - m-am delectat nu gluma. La faza cu spalatul doar pe cei doi dintisori din fata - parca o vad pe nepotika mea - are noua ani acum - dar inainte daca nu stateai dupa fundul ei ... spala dooar ce se vedea si gata.
quote:
Originally posted by violeta69 ... nu ca acum n-as mai plange,ma apuca din orice...dar macar nu mai plang in fata celor care ma jignesc...sau nu le mai dau eu ocazie...le-o retez din fasa
cum faci mami? ca eu nu reusesc nici macar sa spun NU daca mi se cere ceva - ce sa mai zic la fazele de jigniri? Ia da si la baba niste poante ... ceva, plizzz. [:D] desiree merci de mail. merci de faza cu sangele pe nas - intr-adevar nu a mai avut si alte simptome - deci clar de la soc. roxana c. prajeli nu i-am prea dat. Putin paneu - insa ceea ce a stat in ulei am dat la o parte - deci luat cam de pe la mijloc. Totul era de pui. Prajeala - dar nici la asta nu-i pot spune asa ... ii fac la spanac - papam spanacul facut ca pentru noi - in schimb prajeala e facuta in apa cu o picatura, doua de ulei ... deci nu prea e prajeala adevarata. Multumim de cafea - dar eu pana ajung sa citesc forumu ... voi o beti pe toata ... ia de maine sa pastrezi la calc o ceasca si pe ntru intarziate ca mie, da? aka nu te mai gandi de unde a luat virusul - la luat ca oricum bantuie prin tara - asa ca ... bine ca e mai bine. [pup] -ici pentru Cristinuta si de la noi. Inca o cafa si de la Dodo ... si tot rece e si asta [q] ... hai mai fetelor - fug s-o bag la MW. [hot] MESAJ DE LA LORY - cere scuze de lipsa totala de pe forum - se afla intr-o stare mai naspa, probleme din toate partile. Va pupa pe toate si spera sa revina curand printre noi. hai ca v-am lasat - va pup pe toate si va tzuc zgomotos pana la o noua revedere. [pup]
Miro si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Mirona Si de ce ma rog nu are Dani periuta de dinti macar? E inca stirb? Ca stiu ca se foloseste inca de la primii dintisori. Tu? Cum te mai simtesti?
Miro si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006
N-am gasit inca periuta decat peste 2 ani...la vara mai insist[:D] Yo-s bine, inca n-am greturi, dar o spun cu juma de gura... Dbunny [gravi]5s cu bb Daniel(23.11.2006) [url="http://www.flickr.com/photos/dbunny/sets/"]poze Daniel[/url] [url="http://www.dropshots.com/dbunny_28"]Filmulete cu Prichindelu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...