Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 23
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ma gandesc ca ceea ce tine de tine deja ai facut, adica sa clarifici problema, sa spui ce ai vrut de fapt, si ca iti pare rau ca s-a interpretat asa. Sa-l asiguri ca tu il iubesti si ca iti pare rau ca ce ai spus l-a ranit. Mie nu mi se pare un capat de tara, daca ai facut deja cele de mai sus. Dar e drept, barbatii sunt mai orgoliosi, mai ales ca e posibil sa fi inteles ca nu il apreciezi suficient. Parerea mea este sa nu te consumi foarte mult, sa incerci sa reintrati in normal. Cu cat vei considera vina ta ca fiind groaznica, cu atat te vei cufunda mai tare, ii vei aminti si veti avea un hop mai greu de trecut. Adina + Olivia Q1.04
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

auzi, dc asta vrea sa te paraseasca doar pt niste vorbe care pana la urma ar fi trebuit sa-l ambitioneze..inseamna ca te iubeste mai putin decat il iubesti tu si fie te joaca cu niste conditionari, fie chiar nu te iubeste prea mult... in orice caz, cea mai mare greseala ar fi sa incepi sa te milogesti disperata de el, si sa-ti ceri nu stiu ce iertari...o explicatie scurtia: ok pisi, uite eu am vrut sa te ambitionez etc...e suficienta. dc tot face nazuri, lasa-l in pace...e isteric. vrea sa fie cautat in fund, sau i s-a luat de tine si atunci totul ii pute... _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! "Dorintele neimplinite sunt sursa dramatismului interior. (Cioran)" -
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...