Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Suceava! (21)


Recommended Posts

Evelinema bucur ca ai reusit sa iesi la liman cu racelile Biancai. Esti si tu mai linistita acum. Dariei i-am mai dat Imunoroial Junior si i-a fost bine dar si cu lantigen B ne-am inteles bine. Mai vremea asta e de groaza,ploua non stop, ne-am saturat sa stam in casa cu toate ca de la o zi la alta vad cum se schimba privelistea din fata casei: padurea inverzeste si gradina la fel, parca mai prindem chef de viata. Voi ce mai faceti pe vremea asta ploioasa, ce jocuri mai inventati ca sa alungati plictiseala? carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004) Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor.

Va doresc o duminica frumoasa!

Evelineid="red">, ma bucur ca Biancaid="green"> este mai bine si ca nu mai lipseste de la gradi din cauza racelii.

Carmenid="red">, eu nu-i dau Narciseiid="green"> nimic pentru imunitate, deocamdata. Cat despre jocuri... cele mai folosite sunt creioanele colorate si tablita cu pilitura de fier, piesele de lego, si canile din dulapul de vase [:D]

 

 

Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)id="Times New Roman">

 

poze cu noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

 

Buna, fetelor!

 

Am absentat ceva vreme dar motivat, ne-am facut de lucru pe la spital cu o enteroviroza, poveste lunga, nici nu vreau sa-mi amintesc, bine c-am scapat.

 

In rest toate bune si frumoase (mai putin vremea), incep sa ma gandesc la Pasti, ma bucur de pomii infloriti, etc etc

 

Carmenid="red">, va tin pumnii pentru operatie! Din pacate eu n-am sugestii legate de jocuri adecvate ptr fetitele tale fiindca sunt in aceeasi situatie precum Xandrutzaid="red">, pana si-o lingura sau un capac de oala reprezinta o jucarie pe cinste.

 

Evelineid="red">, ma bucur ca nu s-a mai imbolnavit Biancaid="red"> deloc in urma tratamentului cu imunostimulatoare, pare-se c-ai gasit un produs potrivit ei.

 

Emushiid="red">???id="Arial">id="limegreen">

 

**************************************************

Liliid="red">, mamica lui [copil] Mathias (17.10.2006) - campion la pozne

id="Georgia">id="teal">

"Binele omis, raul comis si timpul pierdut sunt trei lucruri regretabile" - M. Cotrau id="green">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza! nici noi n-am trecut de multisor prin zona, dau o [cafea] sa iertati absenta! Mami Lili, v-am vazut aseara cand intrati in scara...am vrut sa va strig da' erati cam departe...cand/pe unde mai iesiti? da un buzz sa scot si eu iedu' la alergat, ca numa' prin iarba vrea in ultima vreme! in alta ordine de idei, vazut zamfirucul delicios, as fi pupacit-o eu un pic da' n-am indraznit [pup]...plus ca am alergat tot timpul dupa miruneatza...si tot la 23.30 a adormit [bang] eu cred ca imi bea cafeaua pe furis, de-aia eu sunt mereu somnoroasa si ea nu! pupaceli tuturor, ca deja iedu' mi s-a urcat in cap (la propriu) si nu mai pot scrie http://www.pagina-mirunei.piczo.com [url="http://pic5.piczo.com/pagina-mirunei/?g=45446372&cr=5"]Am implinit 2 ani...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

quote:Originally posted by emushi

neatza! nici noi n-am trecut de multisor prin zona, dau o [cafea] sa iertati absenta!


id="quote">id="quote">Eu nu te iert pana nu pui si-o felie de pasca alaturi.Emaid="red">, noi iesim toata ziua, prin shentru de obicei, in special pe platoul din fata Casei de Cultura ca mi-e mai usor sa-l urmaresc pe Mid="blue">. In parc ma fugareste ca pe hotii de cai, cand in tufe, cand pe trotuar, cand se-agata de-o banca sau de-un cos de gunoi. [bang] Daca-i vremea urata ne gasesti langa bunica, la datorie. [;)]id="Arial">id="limegreen">**************************************************Liliid="red">, mamica lui [copil] Mathias (17.10.2006) - campion la pozneid="Georgia">id="teal">"Binele omis, raul comis si timpul pierdut sunt trei lucruri regretabile" - M. Cotrau id="green">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Eu va invit la petrecere...

 

Azi este ziua baietelului meu Andrei, implineste 7 anisori si avem invitati peste 20 de copii

 

Aici am pus felicitarea cu LA MULTI ANI! id="blue">http://blogulmeu.ro/simina/2008/04/09/la-multi-ani/

 

 

Va doresc toate cele bune si multa dragoste ...

 

Jurnalul meu


 

Simina [zana] cu Teo (7.06.2006)[copil] ,Diana (30.05.2003) [huta]si Andrei (10.04.2001)

 


[grup]Fiecare om pe care l-am iubit si pe care nu mai pot sa il iubesc e pentru mine un pas spre moarte.

Asa ca voi aceia ce stiti ca meritati dragostea mea aveti grija sa nu ma ucideti!!!!


 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele cochetele, hop si eu 30 de secunde, pina nu ma napadesc dusmanii! mamilili, si noi te-am vazut,nu numai em, si am zarit si nasuc de mathias ! de-ar tine-o vremea tot asa, sa ne plimbarim din parc in parc si sa alergam dupa mimishori culegatori de flori si aruncatori de iarba !!! [bis] mi-am amintit exact in secunda asta ca trebuie sa platesc o factura la bancpost, am fugit... pupici [pup] simina, LA MULTI ANI minunati si sanatosi ANDREI-ului si petrecere reusita! [roker][roker][roker] Ioana si maimutzica Zamfiruca (7 02 2006) "Ne nastem uzi, goi si flaminzi... Abia dupa aceea lucrurile se inrautatesc ! ..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, As vrea sa stiu daca vreuna dintre voi a fost in timpul sarcinii la dna doctor Tataranu si daca v-a zis sexul copilului corect.Mie la 19 saptamani si 5 zile mi-a spus ca e baietel si nu as vrea sa ma amagesc ca dupa aia sa-mi spuna ca e fetita.Am auzit ca e o doctorita buna,am vazut ca e tare de treaba,mi-a spus ca e totul bine,sper ca asa sa fie! [gravi]19+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Simina, sa-ti traiasca seniorul! [s] Unde ati organizat petrecerea? Ilinca, hmmm, deci voi erati ieri cu Em cand noi am trecut pe-alaturi cu viteza luminii? Tre' sa ne vedem mai bine la ochi, neaparat. Alice, imi pare rau, nu te pot ajuta cu un raspuns! ************************************************** Lili, mamica lui [copil] [url="http://b2.lilypie.com/eD0Np3.png"]Mathias[/url] (17.10.2006) - campion la pozne "Binele omis, raul comis si timpul pierdut sunt trei lucruri regretabile" - M. Cotrau
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...