Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Suceava! (21)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Alice id="red">mie la ambele fete mi-a spus sexul corect, dar eu din precautie pastram in minte o rezerva ca ar putea fi si baiat. La urma urmei este important sa fie sanatos. Numai bine

 

 

carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004)

Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alice, si mie mi-a spus corect, ca e o minunatzica (ESTE !) si ca e maaaaaaare (si a fost de patru kile si ceva) asa ca noi votam PENTRU . mamilili, negresit ne vom mai vedea pupici tuturor si un weekend insorit Ioana si maimutzica Zamfiruca (7 02 2006) "Ne nastem uzi, goi si flaminzi... Abia dupa aceea lucrurile se inrautatesc ! ..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru raspunsuri,se pare ca e intr-adevar priceputa daca la toate v-a spus corect.Mie mi-a spus sa merg abia in iulie la un nou ecograf dar bineinteles ca peste o saptamana doua ma prezint iar ca vreau sa-mi fac o morfologie fetala sa imi spuna exact toate organele lui bebe daca functioneaza corespunzator.Aveti idee cam cat costa?

 

[gravi]20+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De ieri Ana a renuntat la polipi [:D]. Este bine acum, o mai doare putin gatutul dar in rest e OK. Mai greu e cu statul in casa pana joi cel putin. Sper sa ii mai revina cheful ca ieri si azi numai la desene s-a uitat si nu am putut chiar sa o refuz. mai vorbim carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004) Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

o cafea imbietoare, urarea "Sa aveti o saptamina plina de soare" si pupici, mici, da'taaaare gustosi si lipiciosi, tuturor, plus un supliment anei lui carmen [pup] xandrutza,mamilili,em, daca e frumos dupa-amiaza noi iesim sa adulmecam crengutele inverzite si copiii cu biciclete, mingi, catei si orice misca in tara asta, riul, ramul..... Care ni se alatura ? fug, ca ma napadesc raii...desi abia s-au trezit, astia au chef de treaba... lunea ??????!!!!!! [bang] Ioana si maimutzica Zamfiruca (7 02 2006) "Ne nastem uzi, goi si flaminzi... Abia dupa aceea lucrurile se inrautatesc ! ..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, o saptamana placuta va doresc!

Carmenid="red">, recuperare rapida Aneiid="green">.

Ioanaid="red">, eu zilele astea sunt cam prinsa cu treburile administrative, dar cand vom avea mai mult timp stabilim o intalnire, abia astept.

 

Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)id="Times New Roman">

 

poze cu noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Buna, fetelor! Eu-s foarte de acord sa facem un summit pe vreme buna. Patrulez pi shentru non stop asa ca nu mi-e greu s-apar unde doriti ca sa vedem impreuna raul, ramul...vorba poetului. Carmen, ma bucur c-ati scapat de polipi, refacere rapida Anei si vizionare placuta la desene, muuuulte desene, ca doar e-n convalescenta, nu? ************************************************** Lili, mamica lui [copil] [url="http://b2.lilypie.com/eD0Np3.png"]Mathias[/url] (17.10.2006) - campion la pozne "Binele omis, raul comis si timpul pierdut sunt trei lucruri regretabile" - M. Cotrau
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...