Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Suceava! (21)


Recommended Posts

Buna dimineata. Poftiti la cafea.

Ioanaid="red">, multa sanatate!

Liliid="red">, noi cand am fost la Carrefour am prins inghesuiala. Nu chiar coate dar nici liber printre rafturi. In schimb am avut noroc la casa, am gasit una libera, cred ca ma astepta pe mine [:D]

Evelineid="red">, sper totusi sa rezolvati si cu parchetul si celelalte, sa va puteti muta cat mai curand.

 

Alexandrina [gravi]17+ si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)id="Times New Roman">

 

poze cu noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:Originally posted by xandrutza_76

In schimb am avut noroc la casa, am gasit una libera, cred ca ma astepta pe mine [:D]


id="quote">id="quote">

Avand in vedere statutul tau de [gravi], vezi ca ai vreo 3 case speciale pentru tine, unde nici nu tre' sa dai din coate, te bagi in fata direct.id="Arial">id="limegreen">

 

**************************************************

Liliid="red">, mamica lui [copil] Mathias (17.10.2006) - campion la pozne

id="Georgia">id="teal">

"Binele omis, raul comis si timpul pierdut sunt trei lucruri regretabile" - M. Cotrau id="green">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

xandruta eu nici nu am observat in semnatura si nici nu stiu cand ai scris ca esti insarcinata. Sa fii sanatoasa si sa ai o sarcina usoara. uau, cum nu am stiut eu pana acum[:D] carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004) Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu libera miine (libera... cind ma gindesc cita treaba am de facut, mai ca imi vine sa vin la servici [:D] )

 

asa ca va trimit pupicei si urarile noastre :

 

id="red"> Fie ca viata sa ne poarte pasii in lumina sfanta a Invierii

si aceasta primavara sa aduca pentru noi toti

zile incarcate de bucurie, soare si multe flori.

HRISTOS A INVIAT !

 

 

 

 

 

 

si bancul meu preferat (ev, tu il stii, nu-l citi, sari peste partea asta !)

 

Doua batranele s-au hotarat sa mearga impreuna in vizita la prietena lor Clementina. Ajunse acolo, au fost primite cu multa bucurie de aceasta si au fost tratate cu o cafeluta. Dupa ce au stat putin de vorba, Clementina le spune: -Vai, dragele mele, am stat atata de vorba si nu v-am facut nici o cafeluta. Vin acum cu ea! Si asa, din uitare in uitare, le-a facut vreo 7 cafelute, pana sa plece. In drum spre casa, una dintre ele ii spune celeilalte: -Ai vazut ce s-a sclerozat Clementina? Am stat atata timp pe la ea si nu ne-a dat macar o cafeluta! -Cum, draga, ai fost la ea si nu m-ai chemat si pe mine?id="blue">

 

Ioana si maimutzica Zamfiruca (7 02 2006)

"Ne nastem uzi, goi si flaminzi... Abia dupa aceea lucrurile se inrautatesc ! ..."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

desi stiu bancul rad cu pofta de cate ori il aud!!! si ma gandesc la mine peste 50 de ani [:-)))]

 

va doresc si eu sa primiti Pastele cu bucurie in suflete, sa fiti impacate cu voi si inconjurate de prieteni si toti cei dragi!!![paste]

 


 

megid="red">,[mamica]de[baietel]mateiid="blue">(9.02.2007)

id="right">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

feteloooor....tare mi-a fost dor de voi! numa' ca n-am avut timp sa scriu nimic...iaca, am fost o saptamana in Polonia (ca o mama inconstienta ce sunt, cu tatic cu tot), m-am intors duminica dimineata si....ghici ce faceam dupa un drum lung pe la 4 dimineata? hop pe forum, sa vad ce mai e nou! maaaai, dependenta asta isi spune cuvantul! totusi, tre' sa marturisesc ca nu mi-ati dat prea mult de furca, ma asteptam sa citesc un intreg capitol nou, si de fapt nu erau decat 2 pagini...

 

cat despre iedu', ce sa zic, tare doooor mi-a fost...se pare insa ca ar trebui sa plec mai des, ca data trecuta cand am plecat o saptamana in concediu (in iulie), cand ne-am intors spunea poezii...acum, cand am venit din Polonia, iedu' mi-a CANTAT+recitat tot filmul "Veronica"...si pana acum niciodata n-a "cantat" la propriu...

seara ca de obicei vorbeste pana adoarme vorbind...s-a obraznicit tare de tot, ma gandesc sa cumpar cartea lu' SuperNanny ca am auzit ca-i buna, nu mai stiu ce sa ma mai fac cu ea...inteleg ca-s crizele specifice varstei, da' probabil am eu probleme de acomodare...strang din dinti si zambesc, Mimi tipa din toti ranunchii...eu strang din dinti si zambesc...Mimi tipa s.a.m.d.

 

si, mai nou, e "dependenta" de supozitoare - nu face kk fara ele!!! stati putin, nu sariti, ca nu-i chiar asa grav...nu face kk pana nu le aseaza SUB OLITA, impachetate,... "stati aicea cuminti, sa iasa kk molcutz!"...sper ca s-a rezolvat si problema constipatiei, ca a fost in pauza de portocale si tare ne-am chinuit...acum papam din nou portocale si face in fiecare zi!

 

acu' fug sa ma imbrac repejor s-o scot afara, ca ea deja se incalta si daca nu-i incuiata usa, pleaca singura [bang][bang][bang]

revin [:D]

 

http://www.pagina-mirunei.piczo.com

Am implinit 2 ani...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...