Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Suceava! (21)


Recommended Posts

Multumesc de urari scumpele mele sucevence![grup] Eu acuma am terminat Lucrarea de dizertaie [biz]M-am intalnit si cu Crengu a noastra...cu o frumoasa burtica...sper ca e bine[gravi] Xandrutza cum te descurci cu sarcina? Meg felicitari pentru scumpul tau ingeras. Il mai vad la avatar pe mess dar mereu esti ocupata si nu indraznesc sa te apelez. Carmen si fetele tale sunt superbe...au crescut maricele. Emushi, ai o fata tare isteata...cred ca seamana cu cineva[mamica] Eveline, tu ce mai faci cu casa? Noi speram sa ne mutam la toamna... Acum sunt pe ultima suta de metri si ca Coordonator la volumul antologic de poezie Mirajele vietii.Abia astept sa-mi vad poeziile publicate alaturi de acesti poeti consacrati. Cand plecati la mare? Ce preturi mai sunt pe litoral? Va doresc toate cele bune si multa dragoste ... [url="http://blogulmeu.ro/simina/"]Jurnalul meu[/url]
Simina [zana] cu Teo (7.06.2006)[copil] ,Diana (30.05.2003) [huta]si Andrei (10.04.2001)
[grup]Fiecare om pe care l-am iubit si pe care nu mai pot sa il iubesc e pentru mine un pas spre moarte. Asa ca voi aceia ce stiti ca meritati dragostea mea aveti grija sa nu ma ucideti!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Simina felicitari! Sa ne anunti neaparat cand apare....si neaparat o sa vrem si autograf. WOW e minunat ceea ce faci... Alinuta de firmele de care amintesti am auzit (si am vazut) ca au mobila de buna calitate...insa au nuiste preturi, mama-mama... Depinde si cat esti dispusa sa dai. Nu inteleg exact ce vrei sa spui prin sisteme, insa daca te referi la accesoriile alea de la mobilier din inox (rafturi, suporturi pt tacamurri si oale sau sistemele de inchidere ale sertarelor prin culisare) sa stii ca de fapt astea sunt cele mai scumpe la un mobilier. Incearca sa obtii un deviz de preturi la o bucatarie exact asa cum ti-o doresti si daca iti iese un pret catastrofal (cum am patit eu) vezi la ce esti dispusa sa renunti. Palul in sine nu e scump insa cel mai mult costa sistemele si blatul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intr-adevar despre sistemele acelea vorbeam, eveline, insa eu am cerut doua oferte si am avut impresia ca mi-au dat preturi "la ochi" (au venit acasa si au luat masuratorile). Ma asteptam la pret mare, dar trece de 5000e pt bucatarie[:-/] doar cu sisteme de glisare la sertare, fara nimic in interior. Daca poti, da-mi te rog detalii de bucataria ta. Cu ce firma ai lucrat si cat a ajuns pretul? Aaa, inca ceva: aceeasi bucatarie, cu sertare metalice cu inchidere silentioasa mai scumpa decat cea cu sertare metalice simple cu 1000 e, in conditiile in care diferenta la orice vanzator de sisteme e max 20e/bucata.[mariaj] aLINUTZa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

x-alinutza, si pe mine ma intereseaza...da' nu ma asteptam la asa preturi, mama-mama... iti spun cam ce-am gasit eu - depinde ce cauti - la Bellona (nu e la comanda, ce-i drept), o super-bucatarie utilata era cam 200 mil lei vechi...da' era mare...prin Burdujeni am vazut la o firma (nu stiu cum s-o fi chemand) care lucreaza la comanda in pal, bucatarii de vreo 50-100 mil lei vechi, in functie de ce anume vrei (aveau preturi puse pe fiecare "corp"/sertar), asta era imediat dupa statia Orizont, undeva la parter; m-am mai uitat si la Atrix (cred), mi s-au parut ceva mai ieftine...dar asa, privind din avion, n-am facut nici un calcul ca deocamdata...am decis sa mai amanam! nu ne-am mutat inca, suntem in acelasi stadiu...cred ca bucataria va fi ultima, fiind cea mai scumpa, asa ca vom manca la restaurantul "BUNI" [:D] http://www.pagina-mirunei.piczo.com [url="http://pic5.piczo.com/pagina-mirunei/?g=45446372&cr=5"]Am implinit 2 ani...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinutza, eu am facut bucataria cu cei de care vorbeste emushi, din burdujeni (cel putin asa cred). Am optat pentru un singur sertar dintr-acela cu inchidere silentioasa (restul normale), picurator, suport dintr-acela pentru tacamuri si cos de gunoi montat pe usa...astea au fost singurele sisteme pe care mi le-am permis. Mi-au incastrat masina de spalat vase si hota. Am sa fac o poza in we si am s-o postez luni ca sa aveti idee. M-a costat 60 milioane vechi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Nu am apucat sa intru sa mai scriu dar macar sa va salut incerc sa imi fac timp. Oare a venit si la noi vara? Fetele mele sunt in vacanta la bunica si la verisori la Oradea. Pentru ana e deja a patra oara cand merge in vacanta de vara fara noi dar abia acum se plange ca ii este dor de noi. Daria inca nu simte dorul si o incurajeaza pe Ana "lasa ca vorbesti la telefon" [:D]. mai revin ca am treburi acum [bis] carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004) Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eveline la ce firma ai prelucrat mobila? Si eu sunt la faza de mobilare a casei si ma sperii cand vad ce preturi sunt. Am un fost elev director la un angro de mobila de langa Dedeman (am uitat cum se cheama) si mi-a dat preturi mult mai mici... Astept sfaturi si idei de la voi. Lansarea de carte va fi la Suceava...cel putin asa s-a discutat pana acum... deoarece cartea este tiparita aici sub indrumarea editurii Nordlitera de la Crai nou. Cum aflu o data exacta va scriu si va astept sa ne bucuram impreuna de o clipa de poezie la o cafea sau un suc racoritor. Sunt intrebata de participantii(17 autori) la volum despre obiectivele care pot fi vizitate aici. Poate ma ajuta cineva cu un itinerar...parca spunea cineva ca era ghid pe autocar...sau stie un tur al manastirilor. Va urez vacanta placuta la copii si concedii fericite voua! Va doresc toate cele bune si multa dragoste ... [url="http://blogulmeu.ro/simina/"]Jurnalul meu[/url]
Simina [zana] cu Teo (7.06.2006)[copil] ,Diana (30.05.2003) [huta]si Andrei (10.04.2001)
[grup]Fiecare om pe care l-am iubit si pe care nu mai pot sa il iubesc e pentru mine un pas spre moarte. Asa ca voi aceia ce stiti ca meritati dragostea mea aveti grija sa nu ma ucideti!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, sunt relativ noua pe forum si sunt din suceava[flo] Referitor la mobila...la Saturn din cate stiu nu se face pe comanda, doar ce au pe stoc. Noi o sa ne mutam in curand si am chemat pe cineva de la Global Design sa ne faca niste schite sa vedem cam ce preturi au...va tin la curent Monica, sper in curand [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da despre Saturn Center era vorba. Nu am ajuns acolo dar sunt curioasa ce mobila au. Acum cand am copii mici nu vreau decat sa am mobila de calitate care sa reziste la toate incercarile copiilor:catarat pe ea, scris, zgariat,topait...sa fie practica si usor de intretinut. Nu stiu unde pot gasi mobila de tineret pentru camera copiilor...poate ati vazut voi ceva dragut,simplu, practic si rentabil care sa poata fi moderna si peste 5 ani macar. Va doresc toate cele bune si multa dragoste ... [url="http://blogulmeu.ro/simina/"]Jurnalul meu[/url]
Simina [zana] cu Teo (7.06.2006)[copil] ,Diana (30.05.2003) [huta]si Andrei (10.04.2001)
[grup]Fiecare om pe care l-am iubit si pe care nu mai pot sa il iubesc e pentru mine un pas spre moarte. Asa ca voi aceia ce stiti ca meritati dragostea mea aveti grija sa nu ma ucideti!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...