Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Suceava! (21)


Recommended Posts

xandrutza, nu-mi permit sa merg cu zamfirucu la ales de biciclete, ne-ar da la PRO TV prima stire la jurnalul de seara !!! am fost ieri la kaufland si le-am vazut, cred ca ma opresc la cea rosie de la Metro (daca or mai fi, ca eu pina ma scarpin se termina !!!!)

 

pupici tuturor

 

Ioana si maimutzica Zamfiruca (7 02 2006)

"Ne nastem uzi, goi si flaminzi... Abia dupa aceea lucrurile se inrautatesc ! ..."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

LiliIn ce grupa este nepotica ta? Ilincaai cumparat bicicleta? Cam cat mai costa o bicicleta? Ana vrea una roz. ANa si Daria sunt putin fornaite, nu e nimic grav. Maine merg cu Ana din nou la ORL si probabil dupa ne vom decide ce si cum facem in legatura cu polipii. Emushiiti doresc sarbatori pascale in liniste, cu sanatate si sa va bucurati cu totii in familie. Meg ma bucur ca ai reusit sa "intri" la neuro si ma mai bucur ca ai slabit. Eu sunt ca un purcelus. Am mancat multe dulciuri in ultimul timp si ca urmare am aproape tot atatea kg(de fapt cu 2 in plus) cat aveam cu Ana insarcinata in 9 luni. Ma duc cu fetele la spalat. carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004) Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, cred (nu-s sigura) ca-i in grupa mijlocie nepotica mea. Iti tin pumnii pentru maine la ORL. Ilinca, spor la gasit bicicleta potrivita. [bicla] I-o va aduce Iepurasul de Pasti Zamfirucului sau nu rezisti sa i-o dai abia atunci? Emu...miroase pan' la mine a papa bun! ************************************************** Lili, mamica lui [copil] [url="http://b2.lilypie.com/eD0Np3.png"]Mathias[/url] (17.10.2006) - campion la pozne "Binele omis, raul comis si timpul pierdut sunt trei lucruri regretabile" - M. Cotrau
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost ieri la ORL si in continuare tympanograma a iesit nasol deci nu am scapat de otita seroasa nicicum asa ca am luat lista pentru analize si probabil pana in Paste o vom opera ca asa e mai bine. Deja mi-e mila de ea ca noaptea doarme cu gura deschisa si nu cred ca se odihneste prea bine din cauza asta. Sa dea Domnul sa fie bine. Emushisa aveti un timp frumos de Paste. carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004) Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] [paste] Un Paste fericit tuturor celor ce sarbatoresc zilele astea! [paste] Emuuuuu, chiar n-auzi strigatele mele de disperare??? Miroase-a pasca si cozonac pan' la mine. Stiu ca ai, te-am vazut azi cu Mimi si cosuletzul plin [;)]. Ia taie si la fetele de-aici cate-o felie, ca sa nu vin eu s-arunc cu pietricele in geam ca sa te induplec! Poc! Poc! Carmen, imi pare rau ca n-ati scapat de otita seroasa! Unde-o operezi pe Ana, la Sv sau in alt oras? Iti tin pumnii ca sa treceti cu bine peste hopul asta si ca lucrurile sa revina la normal cat mai repede! ************************************************** Lili, mamica lui [copil] [url="http://b2.lilypie.com/eD0Np3.png"]Mathias[/url] (17.10.2006) - campion la pozne "Binele omis, raul comis si timpul pierdut sunt trei lucruri regretabile" - M. Cotrau
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

banu.. nu am mai intrat aici de anul trecut.. scriam atunci ca tocmai pierdusem o sarcina la 16 sapt... avind rh negativ... la analize a iesit totil bine.. anulacesta am rama insarcinata ... vineri am fost la ecograf.. sunt insarcinata in 12/13 saptamini cu sarcina gemelara... m/am bucurat enorm ... dar... in clipa urmatoare mi s/a spus ca un bb e oprit din evolutie la 9 sapt... celalalt e bine sanatos si fff agitat, dadea din minute... de vineri sunt o stafie .. mi/e fff frica ... nu stiu cum va decurge totul in continuare... astept sa ma intilnesc cu ginecologul... poate ma mai intareste... sunt aproape moarta de spaima... daca mai stiti astfel de situatiii va rog sa/mi scieti... si un medic ffffff bun daca cunoasteti... va pup... mi/e fric[ ... dar sper
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by anca31

banu.. nu am mai intrat aici de anul trecut.. scriam atunci ca tocmai pierdusem o sarcina la 16 sapt... avind rh negativ... la analize a iesit totil bine.. anulacesta am rama insarcinata ... vineri am fost la ecograf.. sunt insarcinata in 12/13 saptamini cu sarcina gemelara... m/am bucurat enorm ... dar... in clipa urmatoare mi s/a spus ca un bb e oprit din evolutie la 9 sapt... celalalt e bine sanatos si fff agitat, dadea din minute... de vineri sunt o stafie .. mi/e fff frica ... nu stiu cum va decurge totul in continuare... astept sa ma intilnesc cu ginecologul... poate ma mai intareste... sunt aproape moarta de spaima... daca mai stiti astfel de situatiii va rog sa/mi scieti... si un medic ffffff bun daca cunoasteti... va pup... mi/e fric[ ... dar sper


id="quote">id="quote">Buna,Imi primul rand imi pare rau sa aud ca ai probleme. Ai mai rezolvat ceva? Eu foarte multe nu stiu dar cunosc pe cineva care insarcinata fiind cu gemeni si unul oprit din evolutie a fauct nu stiu ce fel de interventie la Iasi si i-au "scos" copilasul cu probleme iar celalalt s-a dezvoltat normal in continuare. Incerc sa aflu mai multe amanunte.Curaj>carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004)Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by anca31

banu.. nu am mai intrat aici de anul trecut.. scriam atunci ca tocmai pierdusem o sarcina la 16 sapt... avind rh negativ... la analize a iesit totil bine.. anulacesta am rama insarcinata ... vineri am fost la ecograf.. sunt insarcinata in 12/13 saptamini cu sarcina gemelara... m/am bucurat enorm ... dar... in clipa urmatoare mi s/a spus ca un bb e oprit din evolutie la 9 sapt... celalalt e bine sanatos si fff agitat, dadea din minute... de vineri sunt o stafie .. mi/e fff frica ... nu stiu cum va decurge totul in continuare... astept sa ma intilnesc cu ginecologul... poate ma mai intareste... sunt aproape moarta de spaima... daca mai stiti astfel de situatiii va rog sa/mi scieti... si un medic ffffff bun daca cunoasteti... va pup... mi/e fric[ ... dar sper


id="quote">id="quote">Anca, iti poti activa PM ca sa iti trimit un raspuns de la cineva care a trecut prin ceva asemanator?mai bine iti postez aici raspunsul ei ca sa fie mai usor si sper sa iti fie de folos. Dumnezeu sa iti dea sanatate si putere sa treci peste acest hop.uite raspunsul"Eu merg la prof. dr. Cristina Anton -sef la clinica a II a din cadrul spitalului Cuza Voda. In particular da consultatii si la Centrul medical Providenta, Dispensarul Policlinic Sf. Petru si Pavel ai linkul mai joshttp://providenta.mmb.ro/dpspp/index.php. .E posibil ca dr. sa nu fie in Iasi , de aceea cel mai bine este sa o sune si sa o intrebe cand este cel mai indicat sa vina."carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004)Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ce mai faceti??????????

Eu stau acasa, sunt in concediu medical pentru mentinere, mi s-a deschis colul 9 de fapt orificiul intern) dar Iosup a zis sa stau mai mult in pat , iar ginecologul a confirmat. Iau NoSpa pentru ca am contractii si asta duce tot la deschiderea colului , utrogestan si stau cuminte. sper sa ajungem cu bine pana in august.

 

fetita este bine, este dolofanica, avea la 20 sapt in jur de 350 gr. Nu e grozav?[pk]

imi doresc tare mult sa nasc si eu la termen. Sper sa-mi ajute Dumnezeu.

 

Carmen, mult curaj cu operatia, va fi totul bine.

 

Pupici la toate fetele.

 

A....si noi avem pasca si cozonac de la soacra mea, sotul meu este catolic, va invit sa papati ca mai am multa....

 

 

 

Bebe 2

Crengu [gravi] 20+ cu [fetita] si mami lui Cristian(aproape 5 anisori)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...