Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

PRIETENE FARA TITLU (2)


Recommended Posts

buna gagici, Nu sunt in forma azi, mi-a fost si aseara rau, de-abia ma tineam pe picioare la petrecerea copilului. El a fost incantat de cadouri si de tortulet, a cantat La multi ani impreuna cu noi si a suflat in lumanare. uitati cateva pozici. http://good-times.webshots.com/photo/2009645330041700505gAGjDR va pup fetele , revin eu daca ma simt mai bine. Anca [gravi] 25 sapt+ mami de Buburuz Andrei[copil] (13.02.2006) [url="http://community.webshots.com/user/ancaspiri"]Pozele Noastre[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=91028"]Povestea Nasterii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ACINA imi pare rau ca te simti nasol. Nici eu nu-s mai breaza,ca am puroi la dinti si am inceput iar cu antibiotic si nurofen ca ma si doare. DEEA nu prea stiu,zicea colega mea ca Raiffaisen da credite doar cu buletinul,dau au dobanzi mari.Pe net am dat de ceva anunt si de leasing cu buletinul,dar era anunt privat,din ziar ... asa ca nu prea pricep,ar trebui sa fie o firma presupun. MIRA aoleu si la voi e e coafor? [:D] La poze ma uit de acasa .Va las ca am de lucru cat cuprinde,macar de nu m-ar supara dintii astia [haibat]
MONI SI DIANA (01.01.2006)
[url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIA MEA [/url] " Fiecare om pe care il întâlnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare." ( Sigmund Freud )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BUNA ZIUA DOAMNELOR. Eu deja am facut curat si supa lui Rares, am scos-o si pe Ioana jumatate de ora pe afara ca exploda daca o mai tineam in casa. Rufe intinse...harnica am mai fost. Anca imi pare rau ca n-ai fost in forma maxima la ziua baiatului! la anu o sa fii in forma maxima. Am vazut si pozele, tare dragalasi copii mazgaliti cu tort la gurita, iar tu ai o burtica tare faina[:D]. Misto bancul de lucru, l-ai facut pe fiitu muncitor da am vazut ca si la tati ii place jucaria. Trenulet nu ai mai luat? Tare misto masuta cu bancute, am cautat si eu dar n-am gasit. Mira, sunt de-a dreptu` periculosi copii astia lasati putin nesupravegheati. Cu toate ca era o foarfeca boanta totusi taia foarte bine. Putine poze...david nici nu se vede in vreuna. fetele in schimb sunt prezente si muult mai delicioase decat tortul din imagine. Am vazut la Selin cum papa ea din ciocolata aia cu toate ca avea ditamai tortul in fata si bineinteles daria cu bricheta care se chinuia sa aprinda lumanarile cred.[:D] DENISO EU NU POT VEDEA FILMULETELE TALE, NU STIU CE NAIBA DE ADRESA AI DAT ACOLO. Mai plange-te si tu de una de alta. mai povesteste si tu despre kids[bibe] Ioana, ma bucur ca v-ati distrat la petrec ere chiar daca fara noi[:D]. Am vazut pozele, sper sa reuseasca Irina sa puna si ceva filmulete. Moni, nasol ca ai pierdut timpl cu dentistul dar mai bine ca ai mai amanat....brr. Cred ca aveai nevoie de un mobil nou. daniela cu minunile ioana alexandra (05.02.2006)si rares stefan (15.07.2007) [url="http://www.dropshots.com/marchplayer"] filmulete [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am cercetat si reiffeisenul pe net, si da credite tot cu adeverinta de salariu si buget (alte credite) [:(] Trebuie sa ne luam o masina, si cum avem creditul pentru pamant, nu putem lua inca un credit. Cautam contracte de leasing, ca am auzit ca acolo nu au conditiile astea de grad de indatorare, si dovada veniturilor, dar vad ca peste tot e specificata. This realy sucks [vom] Iar si-a bagat statul nasul si a bagat conditii pentru acordarea creditelor. [vom] Ce porcarie si cu gradul asta de indatorare. Pai daca eu ma descurc sa platesc ratele ce treaba are kktul de guvern sa imi zica mie pe ce pot sau nu pot sa cheltuiesc banii?[vom][vom][vom] http://community.webshots.com/user/torturi http://community.webshots.com/user/daria_ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau fetele! Hai sa mai bag si eu un rand,ca tot sunt la PC cu Diana ,ne uitam la filmulete si nu se mai satura,tot cu MAI PUNE! e. Eu sunt tot asa nasol,ma bazaie la dinti de n-am chef de nimic si am luat de doua ori nurofen azi [bang] Diana e tot cu ceva muci vad,dar ma bucur ca de vreo 4-5 zile doar odata a facut kk in pampers,in rest ba a fost pusa la timp,ba ne-a anuntzat ea.Si cu pishu evolueaza,chiar acum seara am lasat-o iar doar in chiloti si s-a cerut singura la pishu [cool]. Si de mancat mananca tot asa cand,cum ... azi a mancat si supa de pui cu morcovi si carnitza la amiaza si pilaf de orez cu carne acum seara. I-am luat ieri si o carticica de colorat cu Ratzusca cea urata ca n-o avea si azi i-am povestit-o si pe aia. Sunt curioasa ce va iesi la analiza de giardia,dar numai maine o duce ,ca azi nu i-a mai luat-o scarba aia - a zis ca a dus-o prea tarziu si sa o tina in frigider pana maine.Si data trecuta i-o luase si dupa amiaza o alta colega de a ei.Asta e ,oameni si oameni [xx(] Dar in curand se deschide alt laborator tot aici langa noi si mai merge naiba altadata la astfel de "servire". Iar a zis Diana ca face pishu ,am fugit cu ea si a facut la WC [bis] chiar daca putin.Da' poanta a fost ca mi-a zis sa deschid robinetul de la chiuveta ... am intrebat-o cine a invatat-o asa ceva si mi-a zis ca buni ,cica asa vine mai repede pishu [:D]
MONI SI DIANA (01.01.2006)
[url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIA MEA [/url] " Fiecare om pe care il întâlnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare." ( Sigmund Freud )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of ca iar am venit sa ma plang.Cred ca am imbatranit rau,ca nu mai am strop de rabdare.Orice incerc sa fac sau sa ma joc cu Diana ma aduce la exasperare.Am zis ca hai sa o pun repete ceva cuvinte,a tot repetat dupa mine pana mi-a pierit inspiratia si am zis ca iau cartea aia "primele 750 de cuvinte" sa mai zica de-acolo. Si deja zice dupa mine constiincioasa aproape tot,doar ca nu sta locului defel.Incontinuu fuge sa aduca "recuzita".Vede ciorapi in imagine? SI TATI ALE! si fuge sa mi-i arate.Vede un pix,SI MAMI ALE! SI DIANA ALE! si fuge sa le aduca.La fel cu orice poate aduce [bang] cand i-am citit Cenusareasa,a fugit iute sa imi aduca cele doua papusi Barbie sa vad ca si ea are PLINTZESA si ZANA! Pe urma a fugit si dupa nbagheta magica.Asa se face ca orice ii citesc,povestesc,sau ii arat imagini,ma trezesc cu casa intoarsa pe dos,dar asta n-ar fi nimic.Mai rau e ca imi tot taie sirul explicatiilor si ideilor cu intreruperile astea ,asta ma enerveaza la culme [bang] La fel daca vrea sa deseneze,nu ii ajunge o foaie,scoate si insira vreo 30 (i-am pus la dispozitie coli A3).Cand sa "citim",e musai sa aduca 'enspe mii de carti sa fie acolo langa noi [bang] Daca incerci sa o opresti ,deja se enerveaza,se incapatzaneaza si gata circul.Efectiv numai cum vrea ea trebuie sa fie [mariaj] Ai vostri stau cuminti si atenti cand le cititi/spuneti povestile?) INGRID apropo de minge,acum a adus o minge de la frate-meu aci si cand am vrut sa ii arat cum sa dea cu piciorul,s-a enervat ca nu asa voia sa ne jucam.Ea ... bate mingea de podea cu mana,un fel de handbal cred,sau o arunca tot cu mana. Asa ca i-am luat-o fain frumos pana nu-mi sparge ceva p-aci [bang]. O sa lasam fotbalul pentru la vara,la iarba verde. Sper sa ma simt ok maine ca vreau iar sa mergem dupa masa la tobogane,am vorbit cu alta prietena care are o fetita de 3 ani,sa mergem impreuna.Acolo macar isi mai consuma Diana vreo 2-3 ore energia si eu mai imi misc [indecent] Plus ca nu trebuie sa stau tot dupa ea,deja e ca acasa acolo. Uau ce harnicutza fata am,a strans toate hartiile si creioanele si le-a pus la loc si fara sa ii zicem nimic!!!! [bis] Merg sa ma mai joc cu ea,ca in juma' de ora o si punem la culcare. Vad ca vrea cu cuburile de lemn - cu astea imi place [bis]
MONI SI DIANA (01.01.2006)
[url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIA MEA [/url] " Fiecare om pe care il întâlnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare." ( Sigmund Freud )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, Strumfii sunt mai bine-adica Emma ok 90%(a fost si ea cu noi la sushi,a mincat supa)si aseara am tuns-o un pic ca ii intra parul in ochi- de fapt a vrut dar nu a stat in cada cumtrebuie, ca eu m-am tuns si baietzii de la geta, deci vrea si ea sa fie"moasa".Alex e spre bine, sper sa isi evina si cu papa,desi azi e maibinisor dar nu il mai laud. Daniela-eu am dat-o pe Emma la gradi pt ca ea se plictisea rau cu mine si bb mic acasa,plus ca aici e iarna lunga si nu o pot duce mereu la copii,etc,deci ea e super happy acolo si invatasi lucrurica acasa si normal ca faciu fata dc te dai peste cap,cu Alex nu stiu inca cevoi face dupa 1an,sper sa vina mama cateva luni si apoi sa il dau la geta, e mai lipicios, asa il simt dar sa vedem.Fii-mea e d-na profesoara cu el, il nauceste de ce il pune sa faca, se baga la el in tzarc,il ajuta,dirijeaza, e haioasa,sunt curioasa ce va fi peste4-5luni cand va merge si Alex,durere cred, sanatosi sa fim. Merg sa ma ocup de o pizza, am facut siun tort yummy cu nuca de cocos si putina cioco, f. rapid si usor, eu asa il rasplatesc pe husband AZI 14 =el zicea ca imi da 200 cad sa imi iau cercei sau ce vreua eu[alcool]..Bun si asa- o noapte usoara va doresc! Denisa [mamica]'de Emma Andreea (17 Ian.2006)si Mark Alex(5 Iulie 2007) Zambeste, si maine e o zi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helo. Eu tre sa ma apuc de un tort ... si cum ma urnesc tare greu ... incep prin a va scrie voua. Haha [:D] Moni, ca sa te incurajez nu pot sa zic decat ca ... "trece" [:D] Las ca se face fata mare si nu o sa mai faca asa. [il] Eu daca iti spun cat de cuminte e Daria...cred ca ...[alcool] Deci, Daria, e asa cuminte, incat ma face pe mine sa stau numai dupa ea exact din acest motiv. Cand o vad cat e de cuminte, nu ma rabda inima sa nu merg sa colorez cu ea, sau sa nu ii inventez tot felul de jocuri prin casa, sau sa o scot la topoganul cel mare si rotund din parcul central. Cand o vad atat de cuminte, incerc sa o rasplatesc, dar zau ca mi se pare ca raman mereu datoare. Mai nou, asculta si intelege tot ce ii spun, chiar daca ea vrea contrariul, intelege de vorba buna daca nu o las. Nu mai face dezordine (in sensul ca nu mai arunca jucariile pe jos, ci le pune pe masa). Pis vad ca a inceput sa ceara din nou. Azi a stat fara pampers [bis] si nu a udat nimic. De mancat, mananca exemplar. Nu foarte mult, dar mai mult de 5 lingurite cat ii era portia inainte. Nani face la pranz fara scandal, singurica. Nu mai stiu ce sa zic...e cuminte foc, zau asa...stau si eu si ma minunez. Si ... a observat si ea ca e apreciata daca e cuminte, si mai nou, daca face vre-o boacana si ii spun NU, ma intreaba cu o fata angelica: MINTE ? (cuminte?) [il] si se potoleste, laudandu-se ca e cuminte. Si .. in premiera, noua ocupatie: Online games [:D] .. cu mousul [bis] Am reusit sa si filmez. Incerc sa pun in seara asta. Va pupicez [pup] http://community.webshots.com/user/torturi http://community.webshots.com/user/daria_ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...