Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cel mai penibil lucru facut de sot pt voi


Recommended Posts

  • Răspunsuri 22
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cu toate ca suiectul este : cel mai penibil lucru facut de sot pt voi ... s-a ajuns la povesti haioase facute de sotii nostri din prea multa dragoste. Ai sa va spus si eu prin cea trecut al meu sot cand ne-am intalnit prima data. Era in februarie acum 3 ani ... el in Olanda eu in Romania si urma se ne intalnim pentru prima data [il] .Face el bagajul cu o sapt inainte se pregateste, multe emotii ca doar dupa 7 luni de vb pe net urma sa ne intalnim ,bunnn dimineata la 6 pleaca la aeropot mai devreme cu 3 ore la 13 trebuia sa fie in Ro .Ma suna de acolo , saracu ii tremura vocea de emotie si mie la fel [:D] . Cand ajunge la vama isi arata pasaportul... pers respectiva ii spune sa astepte putin si in cateva min se trezeste cu politia langa el( in acelasi timp vorbea si cu min la tel si imi spune ca trebuie sa inchida) ... Politistii ii iau telefonul, valiza , pasaportul ii deschid sireturile si i le leaga apoi i se spune ca nu are dreptul ca nu zica nimic [:(] il scot din aeroport ca pe cel mai mare infractor si ii duc la politie si il inchid fara sa-i raspunda la vre-o intrebare. Saracul de el mi-a zis ca plangea de nervi el care nu facuse nici un rau la nimeni nu vroia decat sa ne intalnim nu intelegea de ce l-au inchis asa fara nici o explicatie... In schimb dupa cateva ore ii puneai intrebari de genu : "cum te numesti? , din ce tara esti? , de ce te duceai in ro?" si in acelasi timp il bateau peste picioare instrumentele in dotare[:(!] . Le-a spus cum ii chiam ca este cetatean olandez si de ce se ducea in Ro , binenteles ca nu l-au crezut ... Ce credeau ei : cautau un cetatean arab care se asemana cu el si ghinionul lui a fost ca nici numele lui nu aparea in sistem ca fiind cetatean olandez... In fine de la 9 dimineata si pana la 4 l-au interogat incercau da afle cine este. Intr-un final si-au dat seama ca-l confundasera cu un arab ... i-au dat bagajele si tot ce avea la el si i-au zis ca e liber. Cum a plecat de la ei m-a sunat sa-mi spuna ce se intamplase ... Eram asa suparati amandoi si imi era asa mila de el , apoi s-a intors la aeroport unde si-a luat alt bilet pentru a doua zi dimineata [il] ... cand ne-am si intalnit. AliVoogt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...