Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

M-am hotarat.........adoptie(45)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nicoll75 noi avem deja atestatul din august 2007 ,am tot asteptat vesti din partea celor de la DPC ,dar ne tot duc cu vorba ,iar cand am gasit un copilas in spital au spus ca nu se poate acorda plasamentul de urgenta in paralel cu adoptia ,ceea ce ulterior am aflat ca totusi e posibil .Oricum urmeaza sa le facem o vizita doamnelor de la DPC sa vedem ce se mai intampla. Vicar ,imi pare rau pentru situatia prin care treci ,dar trebuie sa ai rabdare ca lucrurile se vor rezolva de la sine .Nici la noi sotul nu era decis la inceput cand tot vorbeam de posibilitatea de a adopta ,dar vazand ce ma chinuiesc cu tratamente ,doctori ,stres si asa mai departe ,el s-a ambitionat si a umblat dupa acte si s-a grabit sa depunem dosarul. Eu zic ca intr-o familie comunicarea e importanta . Mult succes tuturor !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diciu, multumesc mult pentru comlimente. Si voi sunteti o familie superba. De la Lau meu pentru Teodora ta multe[flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] Donna, multumesc frumos, si eu cred ca-mi seamana. Ai grija ce-ti doresti pentru ca de multe ori viata iti ofera ceea ce ai sperat. Eu iti doresc pentru inceput sa-ti dea Dumnezeu, un copil pe cale naturala. Apoi,..... o sa mai vorbim si de cealalta dorinta a ta.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...