Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (69)


Recommended Posts

Va multumesc mult pentru ajutor si ganduri bune! Eu incerc sa nu ii las pe copii sa cheltuie prea mult si nu vreau decat sa iasa totul bine! Sincer ma gandeam sa le cumpar unservicu de masa, in fine am sa merg pe la ei sa vad ce le mai trebuie si sincer, Aime ai dreptate, nu am nevoie de camasi si nici de materiale. Chair am sa le spun. Sa vad ce au nevoie prin casa... Sanatate multa tatalui tau! Si sanatate multa lui Puiut si voua! Si un pupic lui Puiut! Adriana inca o data la multi ani mamei tale! M-am mai uitat o data pe la prajituri si deja imi ploua in gura! De ce spuneai ca trebuie sa faci radiografie la glezna? Ce ai patit? In legatura cu nunta si nasitul, la ce peripetii te gandeai cand vorbeai de ele? Nu vreau peripetii... Si eu vreau sa vina primavara... "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu nu il duc inca pe Alex la gradi. Pentru ca ... stiti voi de ce v-am mai spus. Dar dimineata copilul s-a trezit brusc pe la ora 7 si a inceput sa scanceasca. M-am dus sa vad ce are. "Mami sunt trist dar fericit!" "cum poti fi si trist si fericit?" "pai trist ca am visat urat si fericit ca ma tii in brate"... - n.t. adica aburirea a inceput de dimineata si s-a soldat cu succes! alta tot dimineata! "mami ai spus sa nu te mai trezesc noaptea sa iti spun ca te iubesc" "da, m-as bucura daca ai renunta la obiceiul asta" "pot sa ii spun lui tati?!!" "adica tot ne trezesti pe amandoi!" "nu intelegi ca chestia cu iubitul e foarte importanta? trebuie sa iti spun!" "dar stiu ca ne iubesti" "dar daca iti spun seara tii minte pana dimineata?" "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen,simpatic Alex,ca de obicei. Ecografie trebuie sa fac la tendon,radiografie am facut si nu se vede nimic,am avut glezna si laba piciorului umflate,am facut proceduri..insa tendonul a ramas inflamat,e umflat si doare. Nimeni nu vrea peripetii la nunta,insa,se mai intampla..diverse.. Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma fugariti daca spun ca mai vreau zapada, pt. saniuta? [hopsieu] Aime: multa sanatate tatalui tau. Adriana: nu stiu unde poti face eco dar nu poti intreba tot medicul ce recomanda pt. varianta a doua? Editare poze: nu ai nevoie de un programel special, este suficient cel cu care deschizi pozele. Frumos tortuletul, ca de obicei.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by miki68
Adi, daca poti rabda pana saptamana viitoare, mai bine te programezi la Wittenberg ca's buni, sa stii! Btw, se fac si mamografii acolo. cristina d. [url="http://www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1"]Motaneii mei[/url]
Stiu,am facut anul trecut ... Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...