Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (69)


Recommended Posts

Multumesc ptr incurajari.. Carmen ,unde faci testul?Tin pumnii sa fie bine!Urovaxom? Retinut,multam. Trebuie sa fac"desenul" ptr faiata din bai,n-am nici un spor...am ales faianta sambata din Dedeman,atat ne-am frasuit,de un an batem magazinele si pana la urma am ales ce-am gasit,nimic deosebit. Acum ma chinui..lucrez in excel(!!!),ma joc cu dreptunghiuri colorate si brauri..da' n-am spor ,dupa cum spuneam..si treaba trebuie sa fie gata..ieri..daca ma intelegeti.. Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Testul il fac la dr meu... l-am sunat ieri dimineata si a spus sa vin azi ca daca nu e el e colega si se rezolva cu recoltarea... daca nu am alte probleme deosebite... nu tin sa imi aminteasca de operatie asa ca nu am alte probleme[:D] Acum sa fiu sincera nu cred ca ar trebui sa am emotii... doar poate pt ca nu l-am mai facut din 2000! dar nu merg chiar inspaimantata... ma alint! Adriana, urovaxom e un fel de vaccin pt e-coli - bacteria raspunzatoare de 90% de infectiile uirnare si care chiar functioneaza. Sanatate. "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata - accept eu ceaiul verde, dar neindulcit [:)] in privinta primelor, mai bine sa nu-mi zica ca s-a impozitat, sa imi zica asta e suma si gata. oricum la noi nu se mai dau prime, s-a hotarat ca in loc de prime se dau bonuri de masa (inainte nu aveam bonuri de masa), asa ca tot e bine...
Ramonika [amoras] si pisicile [url="http://www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/"]Vladutz[/url][pis] [url="http://www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601305182027/"]Bubulina[/url][pis] [url="http://www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/"]Maritza[/url][pis] [url="http://www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/"]Fulgushor[/url][pis] [url="http://www.flickr.com/photos/11125714@N02/2227425419/"]Miki[/url][pis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

poftiim, in ton cu eclipsa si cu vremurile: Nu stiu de ce dar mie mi se pare cunoscuta comunicarea asta! NOTA DE LA DIRECTORUL GENERAL NOTA de la Directorul General catre Directorii Executivi: "Astazi la ora 11 va fi o eclipsa totala de soare, care va fi observabila timp de doua minute. Avand in vedere ca acesta este un eveniment rar si cu totul deosebit, se permite tuturor angajatilor observarea eclipsei din parcarea firmei intre orele 10:30 si 11:30, unde vom oferi si o scurta explicatie despre dinamica eclipselor. Celor care doresc sa observe eclipsa le vor fi distribuiti ochelari de protectie, la un pret minim." NOTA de la Directorii Executivi catre Sefii de Sectii: "Astazi între orele 10:30 si 11:30 toti salariatii se vor intalni in parcare. Va urma o eclipsa totala de soare, care va dispare timp de doua minute. In schimbul unei sume minime, se poate proteja vederea cumparand o pereche de ochelari speciali pentru eclipsa. Directorul general va tine o scurta cuvantare, prin care ne va da anumite explicatii. Acest lucru nu se petrece in fiecare zi si este un eveniment foarte important." NOTA de la unul din Sefii de Sectie catre Seful de Sector: "Azi Directorul General va tine o cuvantare despre eclipsa, timp in care va face sa dispara soarele timp de doua minute. Acesta este un lucru care nu se poate vedea in fiecare zi, asa ca toata lumea sa mearga in parcare incepind de pe la 10, pina pe la 11. In schimbul unei mici sume de bani, veti avea ochelari de protectie." NOTA de la Seful de Sector catre Seful de Echipa: "Vreo 10 sau 11 persoane sa mearga in parcare, unde Directorul General va tine o eclipsa de soare timp de doua minu te. Acest lucru n-o sa se intimple in fiecare zi si cei care iesiti sa aveti niste bani pregatiti, pentru ca o sa va coste. Si sa aveti ochelarii cu voi." Seful de Echipa catre angajati: "Cativa dintre cei care poarta ochelari, sa mearga in parcare, ca sa vada cum dispare Directorul General timp de doua minute. Daca vreti ca asta sa se intample zilnic, trebuie sa strangem niste bani !" "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Un avion zbura spre Montreal, cand o blonda se ridica de pe locul ei de la Economic Class si se aseaza pe un loc de la First Class. Insotitorul de zbor o vede si o roaga sa-i arate biletul. Apoi, ii spune blondei ca ea a platit un loc la Economic Class asa ca va trebui sa se aseze in spate. Blonda ii da replica: "Sunt blonda, sunt frumoasa, merg la Montreal si am de gand sa stau aici!" Insotitorul intra in cabina pilotilor si le spune de bomba blonda care nu vrea sa stea pe locul platit ci sta la First Class. Copilotul se duce la ea si incearca sa-i explice din nou cum stau lucrurile. Blonda ii raspunde la fel: "Sunt blonda, sunt frumoasa, merg la Montreal si am de gand sa stau aici!" Copilotul ii spune pilotului ca - probabil - vor trebui sa astepte pana la aterizare si acolo sa o dea pe mana politiei si sa fie arestata. Pilotul ii raspunde: "Ce spui?…e blonda?…Ma ocup eu atunci. Sunt insurat cu o blonda. Eu vorbesc "limbajul"! Se duce la blonda, ii sopteste ceva la ureche, la care ea :"Oh, ma scuzati…" si se muta inapoi pe locul ei de la clasa Economic. Insotitorul de zbor si copilotul sunt uimiti si il intreaba ce i-au spus de a reusit s-o faca sa se mute la locul ei fara sa mai faca scandal. "I-am spus ca First Class-ul nu merge la Montreal !" "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Habar n-am cine e ca era el si a facut recoltarea... nu am stat prea mult - adica deloc, am intra imediat - si nici nu a avut timp sa se mai ia de mine cu operatia... ba mi-a spus ca pot sta linistita pe moment e totul ok... [cool] "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...