Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul BRASOVENCELOR (6)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

HELLO! Ma bucur de noul capitol, de noii veniti si de ...Noua! Am fost la zoo, la Aventura parc si la Aquapark si chiar ma bucur de ceea ce am vazut(va dati seama ce e pe capul copiilor...). Va recomand ca macar sa le vizitati. E asa scurta vara... A mea fata va fi mesotista din a V-a, va rog pareri si impresii daca aveti, voi sau cunostintele/neamurile/prietenii vostri.Please! Salut @grace30. Unde pleci la mare?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diuna, sper ca esti fericita de Aventura parc si Aquapark, ca despre Zoo... [bang][bang][bang] Azi am fost pe acolo si de-za-ma-gi-re! Chiar nu stiu ce ar putea vedea copiii pe acolo, ca animale... lipsa! Cat despre Mesota, eu sunt absolventa de 10 ani a acestui liceu. Mi-a placut perioada, insa chiar nu-mi inchiui cum un copil de 10-11 ani poate sa inteleaga ceva din stilul de lucru al profesorilor de liceu (mai severi, cu cerinte mai multe). Pentru un copil mai combativ cred ca este ok, insa pentru unul mai sensibil si mai mamos... nu prea! O seara placuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, @blackgirl0! Noi la zoo mergem pentru ca avem un prieten acolo, un animalut, poate revin vreodata cu detalii, nu intram decat 10-20 de metri. Dar ultima oara cand am fost pe la custi, in perioada cu puii de leopard, fetitei mele i-au placut animalele de acolo. Acum, ca au marit custile, poate animalele sunt mai multe si mai frumoase, dar au loc sa se ascunda...[:-/][:D] In perioada cat ai fost eleva existau clasele de gimnaziu, ca zau nu mai tin minte prin ce era s-au introdus? Profesorii nu sunt toti aceiasi cu cei de la liceu. dar tot m-ai speriat putin.Nuu, fetita mea nu-i vreo mamoasa,dar nici combativa nu as spune ca e. Noi mai avem timp sa ne razgandim pana in septembrie, de aceea v-am rugat sa ma ajutati cu pareri, si multumesc mult pentru postare, iar la o adica o pot muta si daca simte ca nu face fata. Dar chiar n-as vrea sa o tot mutam, e de inteles din ce ratiuni. @blackgirl0, eu nu stiu prea multe despre tine, fiind membra mai noua, daca-mi permiti, ai copii? Banuiesc ca nu sunt oricum de varsta scolara, nu? Voi unde mai iesiti, sau cum petreceti impreuna timpul liber? Multumesc. Va doresc o saptamana minunata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Am mers si noi la Aventura-parc, placut mult... Mai ales lui Stefan, ca Matei a dormit non-stop... Cat despre Mesota, nasul meu are copilul acolo, si el tot mesotist la vremea lui. Ei sunt multumiti, si copilulmi s-a parut la fel. Mai multe nu stiu... Nicoleta, mami de Stefan (27.01.2003)si de Matei (25.04.2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diuna, scuze de lipsa prezentarii. Tocmai am implinit 29 de ani, casatoriat de 3, deocamdata fara copii (chit ca-s in incercari de aproape un an). Am avut si o sarcina pierduta din pacate in decembrie. De atunci, parca am mai lasat-o mai moale cu aceasta presiune, incerc sa am alte preocupari. Am observat ca multe dintre voi (va mai citesc [:D]) stau in zona Racadau. Eu nu, ci prin centru, dar chirie. Vrem si noi locul nostru, insa la preturile de acum, ne-am cam luat gandul. Sau cel putin nu in oras. [}:)] Nu, nu erau clase de gimnaziu cand am terminat eu. Si cu toate acestea, chit ca aveam 15 ani, tot mi s-a parut sever liceul, insa vezi, era taman pe stilul meu. Cred ca in alt loc nu m-as fi regasit. Nu ai motive sa te sperii, nici profesorii numai sunt aceiasi de pe vremea mea. Cred ca majoritatea au emigrat in alte locuri (la facultate sau in alte tari!) Timpul liber... Mai nou am descoperit Ocna Sibiului, este mai aproape si mai ieftina decat litoralul. Nu-mi place mizeria de acolo, insa am impresia ca asta este o stare generala. Daca mai vrei detalii, oricand! [:D] O zi frumoasa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ooo! Multumesc, deocamdata ajunge. Si noi mai mergem la Ocna Sibiului, acum doi ani am facut concediul acolo in loc de mare si ne-a placut very. Zestrea naturala si climatul sunt extraordinare, condiitiile si civilizatia mai au de lucru. Dar tot mergem, chiar ne gandeam pe un wee in iulie s-o intindem. Mai vedem. Celelalte brasovence...? Buna dimineata! Hai povestim la o cafea!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare! noi nu am ajuns nici we asta la aventura parc ca am avut musafiri d ela Alexandria si sambata dupa amiaza ne-am dus cu ei la Satic, unde au acsa de vacanta niste fini de-ai lor.... superba zona, superbe peisaje! [url=http://good-times.webshots.com/album/563780092ANabkO?vhost=good-times][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by danielac
salutare! noi nu am ajuns nici we asta la aventura parc ca am avut musafiri d ela Alexandria si sambata dupa amiaza ne-am dus cu ei la Satic, unde au acsa de vacanta niste fini de-ai lor.... superba zona, superbe peisaje! [url=http://good-times.webshots.com/album/563780092ANabkO?vhost=good-times][/url]
Unde e Satic? E o localitate? Ce face Diana? E dornica de scoala? Noapte buna, mamici!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...