Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul BRASOVENCELOR (6)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

blackgirl, iti multumesc ptr tot. cand am fost eu .... acum X timp tocmai reparase drumul ca venisecu putin timp inainte catziva "zei" de la capitala ;)) . la drumul facut anul asta ...intr-adevar gropi si gropi :)

 

mai am o povestioara dar e moderata, astept maine sa vad daca apare . oricum thx.

 

D

 

 

BeBelusca

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, dragelor![pup] In sfarsit gasesc ceva timp sa mai vin pe la voi prin club. Vineri seara am venit de la Bucuresti, iar de atunci numai si numai ocupata. Desi v-am citit, nu am gasit timp sa va scriu. Impresii de la capitala? Training-ul, minunat!! Acum, dupa training, sunt absolut convinsa ca Fastrackids este 100% garantat. Ba mai mult, am aflat ca ar fi pe cale sa creeze un program pentru 8-12 ani, adica pentru fiica-mea. Bucuresti-ul mi-a lasat un gust amar... Foarte, foarte multa mizerie, chiar si prin centru, manele rasunatoare, caldura sufocanta samd. Nu vreau la Bucuresti!!!! Ligia13, multumesc mult! CV-ul a fost trimis. Imi spui ca Radu-Victor abia asteapta sa revina la FTK, ceea ce ma bucura mult. Cat despre locuri, eu nu-ti pot spune nimic, din pacate nu detin astfel de informatii . Sper sa fie suficiente locuri pentru toti copiii interesati... Daca nu va prinde un loc in septembrie, nu e nimic pierdut, curriculum-ul este modular la FTK, in sensul ca studiem un domeniu timp de 2 luni, apoi incepem sa studiem altul timp de 2 luni samd. Asadar, copiii se pot inscrie ORICAND, fara sa piarda ceva din ceea ce se va prezenta in cele 24 de luni de la momentul in care fiecare dintre ei s-a inscris. Diuna, buna observatie; intr-adevar, din Canada eram mult mai activa... [:-/] Aiamoni[pup], sotul meu a primit o oferta pentru Bucuresti, dar inca stam sa o analizam, desi e o oferta foarte buna... Ceea ce ne face sa ezitam este faptul ca va trebui sa stea\lucreze 2 saptamani din fiecare luna la Bucuresti, iar eu si copiii vom fi la Brasov. Poate ca in final o va accepta... Din punct de vedere al scolii Andreei, si pe mine ma ingrijoreaza faptul ca va trebui sa mearga sau sa se intoarca singura; ma ingrijoreaza mai ales drumul inapoi de la scoala, atunci cand va veni iarna si se va intuneca destul de devreme. Trebuie sa o conving pe Andreea ca totul va fi bine, asa am inteles de aici, ca multi copii de varsta ei merg singuri. Aiamoni, [pup]te asteptam cu drag la Brasov!! Danita, felicitari pentru povestioare si pentru ideile de petrecere a weekend-ului pe care mi le-ai dat. [flo] Blackgirl, felicitari si bafta!!! [flo] O saptamana placuta, Brasov!! Un CERB DE AUR cu multe premii pentru cei mai buni!!! Cristina "Insistons sur le développement de l'amour, la gentillesse, la compréhension, la paix, Le reste nous sera offert ." Mère Thérèsa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare! am revenit si eu la job dupa 3 saptamanani de concediu pe care l-am facut 2 sapt. la Alexandria, am vandut apartamentul si am rezolvat multe probleme... a treia sapt. am revenit la BV si am plimbat-o putin pe Diana, apropo, va pun poze de la Aventura Parc unde am fost cu ea si cu Stefan al Nicoletei... http://good-times.webshots.com/album/565666825wLAOFI Elisor, am citit ca stai in Racadau, m-am uitat la poze dar nu cred ca te-am vazut prin parc...eu stau pe strada padina, chiar langa complexul comercial...poate ne vedem, daca vrei! Eu astept sa se afiseze listele la scoala 25 sa vad in ce clasa va fi Diana. sper din toata inima sa merga si afer school si sa nu am probleme. [url=http://good-times.webshots.com/album/563780092ANabkO?vhost=good-times][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

@danita, acum am avut timp sa deschid si eu weekendurile tale[:)].Am regretul ca nu am fost la Bucium, dar m-ai convins. Poate iti voi solicita informatii la un moment dat. Ai scris tare imbietor, asa de bine scris incat mi-am adus aminte ca vara a trecut si am stat acasa ceva vreme, degeaba...Stii, cam acelasi sentiment care te incearca, probabil, la batranete, ca ai si risipit din viata, n-ai trait-o chiar pe toata la intensitatea de care ai fi fost in stare. Si inca ceva: m-a incercat un sentiment de mare bucurie ca si voi, maitinerii, apreciati si va bucurati de aceleasi valori ca si noi. Mi-era teama, la un momnent dat, ca trepidatia si iphonurile vor cobori standardele. Dar se pare ca e in regula cu omenirea asta.

Joi plecam la Vlahita, o zona superba, sper sa ne placa la toti cate ceva, inca nu prea stiu exact cum ne vom petrece timpul.Toate bune!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diuna unde este zona asta??? concediu placut! noi am fost in we, la Pestera, e un sat langa Moeciu, dar se urca pana in varful muntelui, pe o sosea aproape inexistenta... acolo se afla Pestera Liliecilor si niste peisaje absolut de vis...pacat ca, zona e neexploatata cum trebuie... [url=http://good-times.webshots.com/album/563780092ANabkO?vhost=good-times][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

Danielacid="red"> am vazut comentariu de pe dropshots sarumana [pup], m-am uitat si eu la pozele voastre din Parc Aventura, in sfarsit mi-am facut o idee ceva mai complexa, ca si baietii mei (tati cu Andreas) au fost, dar zgarciti rau la poze. Urmatoarea tura mi-e programata mie si lui Andreas. S-au distrat pustii. Cu parcul ce sa zic, vara am fost prezenta mai des, tati in schimb iese apropae zilnic. Sigur ca ne putem intalni, eu stau pe v.alecasandri, tot aproape de parc.

 

Danybvid="red"> stai tot in Racadau, ca am vazut poze cu voi in Parcul trandafirilor

 

Cfelinarid="red"> financiar si profesional sunt sigura ca merita oferta din Bucuresti, dar e cu doua taisuri despartirea asta si atata dor unii de altii...

 

Ioanaid="red"> sorry, nu te pot ajuta, nunta mea a fost...am si uitat [:D], dar stiu ca pe Republicii langa hotel Postavarul se adunca cantaretii si de acolo se racoleaza pentru nunti, dar nu stiu daca pot fi recomandati sau nu, bafta!

 

Noi ne-am rezervat camera la Lacul Rosu in we asta, de abia astept.id="purple">id="Comic Sans MS">

 

Eli cu Bianca (13.06.2005) [duel] Andreas (17.08.1998) id="purple"> id="Comic Sans MS">

 

foto 1, id="red">id="Comic Sans MS">id="size2">, foto 2 id="size2">id="red">id="Comic Sans MS">,

"Daca un copil traieste in LAUDE, invata sa APRECIEZE.

Daca un copil traieste in SIGURANTA, invata sa aiba INCREDERE.

Daca un copil traieste in ACCEPTARE si PRIETENIE, INVATA SA IUBEASCA LUMEA"id="Comic Sans MS">id="purple">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...