Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul BRASOVENCELOR (6)


Recommended Posts

Bine ai venit, emyemy!

http://i190.photobucket.com/albums/z34/ISIS2120/Mes%20blinkies/tagarasisis08bienvenue.gif

Eu locuiesc in Brasov numai din iulie, insa imi place foarte mult!!!

Am doi copilasi: 11 ani (fetita) si 2 ani (baietel).

Locuiesc (momentan) pe Grivitei, 40. Tu?

 

O saptamana linistita va doresc!!!

Cristina

 

"Insistons sur le développement de l'amour, la gentillesse, la compréhension, la paix,

Le reste nous sera offert ." Mère Thérèsa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna cfelinar!

Multumesc mult pt bun venit.Ai doi ingerasi frumosi, sa-ti traiasca si sa te bucuri de ei.Ma bucur ca iti place BV, este un oras frumos, nu as da nimic in schimb.Eu stau pe Calea Bucuresti, mai bine spus langa facultatea particulara George Baritiu.Pupici[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

Noi ne-am intors din excursia de 2 zile de la Lacul Rosu si Cheile Bicazului. A fost frumos, dar prea cald!!! Ne-am incarcat retina cu minunatiile frumosului nostru relief...la insinstentele mezinei am facut si-o plmbare pe Bicaz cu vaporasul.

Azi am avut program de analize pentru gradinita. Of, bine ca le-am facut, am scapat si fara prea mare circ. Sper ca de luni sa reusim sa incepem, daca primim rezultatele in timp util.

 

Cristinaid="red"> ai mai sofat? Cum merge?

 

Emy id="red">bun venit! Esti in CIC, nu? id="purple">id="Comic Sans MS">

 

 

 

Eli cu Bianca (13.06.2005) [duel] Andreas (17.08.1998) id="purple"> id="Comic Sans MS">

 

foto 1, id="red">id="Comic Sans MS">id="size2">, foto 2 id="size2">id="red">id="Comic Sans MS">,

"Daca un copil traieste in LAUDE, invata sa APRECIEZE.

Daca un copil traieste in SIGURANTA, invata sa aiba INCREDERE.

Daca un copil traieste in ACCEPTARE si PRIETENIE, INVATA SA IUBEASCA LUMEA"id="Comic Sans MS">id="purple">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am revenit si eu dupa o lunga absenta de pe forum. In vacanta am fost doar la mare si ne-am ales cu o raceala (pentru ca am insistat sa facem baie si dupa ce se racise vremea, dar nu puteam rata balaceala). Cine merge pana la urma la FasTracKids ? Noi mergem, dar nu se stie inca in ce zi, desi am intrebat. Cfelinar, mai esti pe acolo ? Desi fiica-mea probabil ca va merge mai mult cu bunica, ca la ora aia eu nu pot. "We can do no great things - only small things with great love." ("Nu putem face lucruri mari – doar lucruri mici cu multa dragoste.")Mother Teresa (1910 - 1997)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost in vara la dna doctor homeopat Roxana Ciucu. Are consultatii la Forumul German (pe strada Baiulescu, fost Bicazului, langa Poarta Schei). Am fost doar de 2 ori cu fiica-mea, asa ca nu stiu sa iti spun daca e buna sau nu, dar mi-a fost recomandata de cineva care zicea ca e ok. "We can do no great things - only small things with great love." ("Nu putem face lucruri mari – doar lucruri mici cu multa dragoste.")Mother Teresa (1910 - 1997)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna, dragelor!! Da, am mai sofat, dar in parcarea de care ziceai tu nu ni s-a dat voie. Am mers undeva la iesirea spre Sibiu/Pitesti, e acolo un poligon. Sotul meu zice ca nu mai am mare lucru de invatat. Acum trebuie sa fac testele si sa invat semnele, normele... Sanziana, nu am luat inca o decizie finala, dar cred ca nu voi mai merge la FTK (motive personale). Adresez o intrebare acelora dintre voi care lucreaza part-time, mai ales: exista cumva o regula nescrisa cum ca daca vrei sa ai un astfel de serviciu trebuie sa accepti sa fii platita pentru mai putine ore decat lucrezi efectiv, caci in Romania nu gasesti niciunde altfel de conditii in sistemul privat??? Asadar, noul an scolar incepe maine... [flo][flo][flo] Bafta tuturor!!!! Abia astept impresiile Andreei dupa prima zi, dar mai ales dupa prima saptamana, dupa ce-si va cunoaste toti profesorii! Daca ar fi sa-mi pun acum, la inceput de sezon, o dorinta in legatura cu acest club[:)]: sa devina brasovencele muuuuuuult mai vorbarete!![pup],[flo] Numai bine si o toamna frumoasa! http://www.regional02.ca/fonds/automne/1024/automne1.jpg Pupici, Cristina PS In Canada, toamna era foarte frumoasa: lunga, placuta dpdv al temperaturilor si foarte colorata!!! http://lettrances.blogs.psychologies.com/photos/uncategorized/v9842feuille111_1.jpg Oare cum este toamna la Brasov?? Cu nimic mai prejos se pare, dpdv coloristic... http://www.panoramio.com/photos/original/8013138.jpg "Insistons sur le développement de l'amour, la gentillesse, la compréhension, la paix, Le reste nous sera offert ." Mère Thérèsa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bafta la scoala, succes la gradinita! Cristina n-am stiut ca nu se mai da voie, e adevarat ca in ultimul timp parca n-am mai vazut lectii de condus, dar nici n-am dat prea multa atentie, desi trec destul de des ca stau in zona si pe acolo merg spre centrele comerciale, imi pare rau ca informatia nu ti-a fost utila. Foarte frumoase pozele de toamna, mie imi place toamna destul de mult as spune, dar toamna aia frumoasa, calduta, cu multitudinea de culori, plimbarea pe o alee de castani, de stajari cu fosnetul frunzelor sub talpa, mai merge si o zi ploiasa acolo ca mai scapam de iesitul in parc si mai lenevim in casa la un film, activitati de familie... Da, si eu as vrea sa fim mai vorbarete... Noi maine incepem scoala la ora 10, doar o jumatate de ora. Si prima zi de gradinita, vai...sunt curioasa daca se lasa cu plansete sau nu. Eli cu Bianca (13.06.2005) [duel] Andreas (17.08.1998) [url="http://www.dropshots.com/elisibia2"] foto 1, [/url], [url="http://community.webshots.com/user/1972e"] foto 2 [/url], "Daca un copil traieste in LAUDE, invata sa APRECIEZE. Daca un copil traieste in SIGURANTA, invata sa aiba INCREDERE. Daca un copil traieste in ACCEPTARE si PRIETENIE, INVATA SA IUBEASCA LUMEA"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...