Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul BRASOVENCELOR (6)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna Nicoleta! STR LUNII langa facultatea particulara GEORGE BARITIU.S-au mai bine spus intersectia Traian cu Calea Bucuresti, s-au dupa denumirea veche CIUCAS.Mi-ar face mare placere sa ne vedem.Eu impreuna cu sotul si bebica locuim momentam in Praga-Cehia.Dar pe 26 sep sunt acasa in rom.DAca iti face placere si poti sa ne vedem cand ajung acasa [:-@], spune-mi cum putem lua legatura.ITI DORESC O NOAPTE LINISTITA SI SOMNIC PUFOS [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Dantje
Servus, A trecut ceva vreme de cand nu am mai intrat pe la voi, mi-am facut mia culpa si am fost 5 min la colt.[:D] Ma mai primiti in clubul vostru? Dantje & Martijn & Hannah
Dantje, nu stiu daca ajung 5 minute. Se sta cate un minut pentru fiecare an pe care il ai, si presupun ca nu ai 5. [:D] Tinand cont ca e inceput de an, se accepta si asa. Bine ai revenit. emyemy, ceva poze prin Praga ati facut ? Am auzit ca e un oras foarte frumos. Ai apucat sa vizitezi ceva ? Scriu pe fuga ca ieri am lipsit. Fiica-mea a facut febra mare dupa 3 zile de gradinita. Azi noapte parca nu a mai avut asa febra, sper sa se puna pe picioare pana luni. Ieri am stat cu ea sa vad ce si cum, dar nu se stie cauza. Dar dupa o noapte nedormita m-a luat si pe mine mai tare raceala pe care o tarasc de 2 saptamani. Cam astea sunt noutatile. O zi frumoasa tuturor! "We can do no great things - only small things with great love." ("Nu putem face lucruri mari – doar lucruri mici cu multa dragoste.")Mother Teresa (1910 - 1997)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BUNA FETELOR!

Ce mai faceti mamici si ingerasi? Noi azi mergem la vaccinul de 6 luni, imi este teama ca nu il poate face ca este un pic racit.

 

NICOLETA,parcul trandafirilor este aproape de mine.Cu mare plcere cand ajung acasa vreau sa ne vedem.Dar cum iau legatura cu tine? La parinti mei eu nu am net[:D][q].

 

Sanziana72, cu mare placere am sa pun cateva poze din Praga.

Este adevarat Praga este un oras frumos mai ales noaptea.Numai limba este urata[q].Am incercat sa invati si eu limba, dar este tare grea [bang].Mai usoara este chineza[:D].

Cehi sunt oamenii buni si saritori uneori[:D]

Va doersc o zi frumoasa si plina de realizari[pup]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Azi am facut vaccinul de 6 luni,nu am plans.Dar am avut varsaturi si pe gurita si pe nasuc.M-am speriat de moarte.Am facut si febra 38.9. Nicoleta, eu cred ca am activat pm-ul,astept rasp[:D] Danita mulumesc pt bun venit.Crede-ma ca de abia astept sa ajung in orselul meu iubit[olala].Mi-ar face mare placere sa ne vedem, poate si cu Nicoleta, sa mergem sa bem o cafea impreuna si sa discutam ca intre fete.[cheers][cheers].Sper ca vom lua legatura[:D] [pup][pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...