Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul BRASOVENCELOR (6)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ligia13, voi cand mergeti la FTK ? Noi mergem luni de la 17h (dar merge cu bunica sau cumnata ca eu nu pot sa o duc la ora aia). Diuna, cumpara un bax de dopuri de urechi si imparte-le vecinilor [:D] Referitor la mobila, am cedat. Adica mi-am luat un dulap de pal de la Tekzen (asta costa 700 RON fata un unul din lemn cam cu aceeasi capacitate la Onix care era vreo 2500 RON). La Onix am mai vazut si mobila de lemn, unele mai scumpe, altele mai putin. Dar si cu dulapul asta de la Tekzen momentan sunt in plop. Am platit transportul, iar acum trebuie sa il montez. Am chemat ieri pe cineva la mine sa ma ajute sa il montez si am descoperit ca nu mi-au pus cei de la magazin punguta cu suruburi de care trebuie. Noroc ca au vazut baietii, ca altfel imi gaureau tot dulapul. Plus ca lipsesc niste gauri pentru pus barele... Pana la urma ma va costa si sa chem pe cineva care se pricepe se mi-l monteze. Diuna, iti spun si tie cand ma apuc de facut mobila, ca deja ma dispera cat costa cea pe care o gasesc. [:D] Cfelinar nici un semn [:D]? Ai fost plecata in weekend ? Dupa ce ne-ai obisnuit sa primim cate ceva in fiecare zi ? Emyemy impachetati ? Mai aveti putin si ajungeti acasa. Referitor la depozitul de mobila de pe Nucului, din Noua, dati o cautare pe google dupa Sicorex, se pare ca e site-ul lor, dar nu au preturi. Sper ca in magazin au mai mult decat in poze, ca nu mi s-au parut cine stie ce. "We can do no great things - only small things with great love." ("Nu putem face lucruri mari – doar lucruri mici cu multa dragoste.")Mother Teresa (1910 - 1997)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Nici nu stiu daca ma mai tinesti minte - n-am mai scris de o gramada de vreme. Vroiam sa va intreb daca stiti cumva ceva de dr Martinescu... mie mi se pare ok pana acum dar as fi vrut sa stiu si alte pareri [:)] [pup] [gravi]http://bd.lilypie.com/Qph4p2.png mami de [bonjovi]Petru Alexandru (16.01.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui danielac
salutare! noi suntem la scoala , deja in a treia saptamana, ii place Dianei foarte mult. ieri am cunoscut-o si pe Danybv care e o draguta si pe fetita ei Maria, o frumusete mica! Apropo, stie cineva cum de procedeaza cu inscrierile la Redouta? pentru cursurile de balet... http://thumb4.webshots.net/t/69/569/5/19/9/2365519090103554724sHUBng_th.jpg
http://thumb4.webshots.net/t/69/569/5/19/9/2365519090103554724sHUBng_th.jpg
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danielac Daca dai o cautare pe google dupa centrulculturalreduta cu ro in coada gasesti site-ul lor. Din cate stiu cel mai bine e sa suni la secretariat ca sa afli ce si cum. Daca afli mai multe, ma intereseaza si pe mine pentru fiica-mea (desi probabil numai anul viitor o vor primi - fie la gimnastica, fie la balet). "We can do no great things - only small things with great love." ("Nu putem face lucruri mari – doar lucruri mici cu multa dragoste.")Mother Teresa (1910 - 1997)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare: Fiica mea face un curs de germana de doua ori pe saptamana de la 16h30 pana la 18h00. Trebuiau sa fie vreo 3-4 copii, dar pana la urma am inteles ca nu mai vin toti copiii. Daca va intereseaza sau stiti pe cineva interesat ne-ar fi de ajutor. E pentru copii intre 3 si 6 ani (fiica-mea are 4) si invata jucandu-se, nu ii streseaza. E vorba de incepatori (Marina a facut ceva germana si la grupa mica, dar cum acasa nu are cu cine vorbi nu stiu daca nu a uitat tot peste vacanta). "We can do no great things - only small things with great love." ("Nu putem face lucruri mari – doar lucruri mici cu multa dragoste.")Mother Teresa (1910 - 1997)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sanziana , noi la FTK mergem joia! Si evident si pe Radu il duce bunica si eu sau ta-su il culegem la 7! Radu are 3 ani si 5 luni si bunica vorbeste cu el numai germana... deci el mai rupe cate ceva in germana , dar ma batea gandul sa-l dau la ceva curs , nici nu stiam ca exista pt copilasi asha de mici! Acum daca ai putea sa-mi dai mai multe amanunte, unde e, cum e, cat costa si cat tine mai ales. Pentru ca daca il ducem o zi la FTK si inca doua la germana , nu stiu cat ar rezista cu programul asta, dar si noi cu dusul/adusul. deci te rog aici sau pe PM mai vreau niste amanunte! Cat despre Tekzen, eu dupa o aplica defecta, niste suporti de baie care lasa de dorit...si o incuietoare care a tinut fix o zi am renuntzat sa mai cumpar ceva de la ei! O seara placuta la toata lumea! Eu [cafea] si Raducu [greutati] (22.04.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare, cine mai sta in Racadau, ar vrea sa isi dea copilul la Lexis, la grupa de prejuniori 1, ca eu vreau si anul asta, insa nu are cine sa il duca si sa il aduca... :( el ma intreaba cand merge, eu nu stiu ce sa-i spun... DAca stiti pe cineva care ar face asta, de 2 ori pe saptamana... contra-cost (nu e o afacere, dar in fine...). Multumesc. Nicoleta, mami de Stefan (27.01.2003)si de Matei (25.04.2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Am lasat mocheta la spalat, noroc ca are numai 15 mp[:D]... Sanziana72, ai luat dulapul din promotie? Cel de pe coperta brosurii? Ca l-am vazut si noi si ne bate gandul, dar mie imi trebuie mai inalt si mai lat( am o nisa in perete), asa ca-l voi face pe comanda.Te anunt si eu cat imi cere omul pe ceva asemanator, poate sti si tu pe cineva si facem schimb de mesteri... Please, nu ma intrebati nimic de zugravit...Inca n-au plecat de aici... Ligia13, sper ca ti-ai luat banii inapoi de la Tekzen pe defectosenii,nu mai merita sa inghitim nimic de genul asta.Noi am luat de la ei vopseaua pe care ar fi trbuit s-o aplice mesterii pe usi de vo trei zile, dar inca nu s-au apucat, so nu stiu cum e. Este singurul loc distribuitor de vopsele Dyo, si cum sunt singurii care produc vopsea mata pe baza de apa si fara pigment inclus...Ia uitati ce ma pricep, pana terminam devin expert. Si asa am jurat ca data viitoare zugravesc singura... Las'ca se intrevede o zi insorita si imi trece...Pupice!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...