Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul BRASOVENCELOR (6)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui sanziana72
Danielac Daca dai o cautare pe google dupa centrulculturalreduta cu ro in coada gasesti site-ul lor. Din cate stiu cel mai bine e sa suni la secretariat ca sa afli ce si cum. Daca afli mai multe, ma intereseaza si pe mine pentru fiica-mea (desi probabil numai anul viitor o vor primi - fie la gimnastica, fie la balet). "We can do no great things - only small things with great love." ("Nu putem face lucruri mari – doar lucruri mici cu multa dragoste.")Mother Teresa (1910 - 1997)
da, multumesc, stiu site-ul, am intrat pe el. credeam ca cineva are copilul deja la balet si stiti cum e... ca eu nu am reusit deloc sa ajung pana acolo! daca aflu ceva te anunt! [URL=http://good-times.webshots.com/photo/2573357850103554724OulFHz][IMG]http://thumb4.webshots.net/t/72/72/3/57/85/2573357850103554724OulFHz_th.jpg[/IMG][/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Grace30, bine ai revenit. Din pacate nu stiu nimic de dr Martinescu. E medic de familie sau de specialitate ? Danielac, vorbesti de cele 3 after-school de pe site-ul cu gradinite din Brasov ? Ca eu doar pe alea le-am vazut. Diuna, da, am luat dulapul din promotie. Ca la mine e destul de urgent. M-am mutat in casa noua, dar momentan am doar o saltea si o gramada de cutii. Si o bara pt umerase [:D]. Speram ca weekendul asta sa am deja dulapul facut, dar nu e asa. Ieri am fost si mi-am luat masina de gaurit si insurubat ca sa ma pot apuca singura de treaba [:D]. Mai chem oamenii doar sa ma ajute la ridicat si montatul final. Dupa care ma apuc sa fac dulapuri singura [:D] daca tot am invatat cum. Daca pana atunci nu ai reusit nimic, da-mi dimensiunile care iti trebuie ca poate te ajut. [:D] Dar nu te baza pe mine, s-ar putea sa dureze vreun an pana invat cum. Cfelinar chiar ai disparut ? "We can do no great things - only small things with great love." ("Nu putem face lucruri mari – doar lucruri mici cu multa dragoste.")Mother Teresa (1910 - 1997)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dau si eu binete la toate brasovencele! [pup] V-am citit din umbra, din pacate am fost ocupata cu lucruri nu prea frumoase (sanatatea mamei, munca, o raceala ce inca ma tine la pat). Si cum nu am copil de scoala, nici macar de gradinita, [:D] nu aveam ce sfaturi sa dau! Imi place ca ati devenit mai vorbarete, eu parca m-am "salbaticit": numai sarcina ma mai preocupa! [:D] Grace30, vb cumva de dr. Martinescu, ginecolog? Daca da, eu nu prea am cuvinte de lauda! Da' deloc! [bang] Sau poate sunt eu subiectiva! O intrebare de "gospodina" intarziata: credeti ca saptamana asta a recoltei va aduce si ceva ieftiniri la piata? Ca inca nu mi-am pus nici o muratura in speranta ca se va ieftini mai incolo! Legat de dulapuri... acum o saptamana si-a luat mama un dulap pe tot peretele de la Elvila (cam 1800 ron) cu bare, rafturi si sertare. Foarte incapator! Mi-as fi luat si eu o canapea modulabila de la Staer (o minunatie), insa proprietarul nu a fost de acord sa renunte la canapeaua lui veche de cel putin 5 decenii! [bang][bang] Deja mai uit peste alte oferte de chirie, nu mai intereseaza ca vine bebe sau ca se apropie iarna! Pur si simplu tiganiile lui sa le faca la alti chiriasi capabili sa ii supote mofturile. Numai conteaza ca majoritatea imbunatatirilor au fost facute de noi in ultimii 5 ani, nu a putut accepta ideea ca am nevoie de spatiu pentru patutul si dulapul lui bebe! Asa inima rea rar mi-a fost dat sa vad! [alcool][alcool] Abia astept sa aiba parte de niste chiriasi gen "party people" (ceva studenti mai cu sangele ferbinte) care sa-i rastoarne casa cu fundu in sus... cred ca m-as simti razbunata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Nu am mai scris de mult pe forum. Cezar a avut o problema dupa vaccinul de 6 luni, cam ma speriat rau de tot.Trei zile a vomat intr-una si a treb sa mergem la dr.A avut si febra mare si diaree[q].I-am facut analize la sange si a iestit cica o bacterie [:D].Dupa doua zile am mers a ia si probe de scaun. Din fericire analizele au iesit bune si am trecut cu bine peste asta. Asteptam sa venim acasa, nebunesc singura aici[q].Cfelinar,iti multumesc pt carte[flo][pup] Sanziana72,si eu o cunosc pe Danybv are doi copii frumosi si scumpi[:D][flo]. Este vara mea [:D]. Nicoleta ce mai faci? Ce face ingerasul.Poti sa imi dai ID-UL ta de messenger[:D]sa mai stam de vb[:-@](daca vrei) Va doresc o zi frumoasa![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Citat:
citat din mesajul lui danita
nicoleta, nu stiu cum sa dau de ea ... la ea am fost anul trecut . m-as orienta spre altcineva ....dar nu stiu cine ,,,poate ma ajutati voi ! D [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunard20061129_-8_P.png"]BeBelusca[/url]
In caz ca o mai cauti pe dna dr.Brebenaru o gasesti la EUROCLINICA TINO de pe Avram Iancu 76 (tel: 0268/420979 sau 0368/405752. Am fost si eu cu bebe al meu si acum facem tratament.Multa sanatate
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...