Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul BRASOVENCELOR (6)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salutare din nou!!! Am inchiriat ceva, in sfarsit: 2 camere, pe bulevardul grivitei, 40, la intersectie cu aurel vlaicu... Locuiti vreuna pe-aproape?? Pa!!! Cristina "Insistons sur le développement de l'amour, la gentillesse, la compréhension, la paix, Le reste nous sera offert ." Mère Thérèsa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi ne-am inscris la fastrackids din iunie si am mers o luna. Continuam din toamna. Nu stiu inca daca mergem si la modulul de peste vara. In schimb in aceeasi cladire, se organizeaza un curs de engleza pentru copii la care am inscris-o pe fiica-mea, dar inca nu sunt destui copii. Cursul tine 2 saptamani (din 21 iulie in 1 august, adica de saptamana viitoare), in fiecare zi de la 10h la 12h si costa 300 RON. La grupa de copii intre 4 si 6 ani momentan am inteles ca sunt inscrisi numai vreo 3 copii si grupa trebuie sa fie intre 5 si 10 copii. Daca va intereseaza sau stiti pe cineva interesat se fac inscrieri pana maine inclusiv la telefonul 0268425520. Am inteles ca vor face un film in engleza :) Daca aflati ceva de vreo scoala de vara pe langa liceul sportiv cum spunea Nicoleta ma intereseaza si pe mine, ca stau la 5 minute de el. Alte gradinite de vara mai stiu ca fac cei de la yaanik si cei de la gradinita heidi. De cand nu am mai intrat pe aici (adica de mult timp) am fost in poiana si am calarit pe ponei, dar nu a fost cine stie ce. Am fost si la Paradisul Acvativ, care e piperat, dar e super fain. Ne intereseaza si alte posibilitati de petrecere a vacantei daca aflati. "We can do no great things - only small things with great love." ("Nu putem face lucruri mari – doar lucruri mici cu multa dragoste.")Mother Teresa (1910 - 1997)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

SAlut.

 

Si pe mine ma intereseaza subiectul, cu Fastrackids, sanziana, te rog da-ne amanunte. Cat despre scoala de vara de langa Liceul sportiv, am aflat ca nu mai sunt primiti copii (poate de la anul). Stefan (si Diana) merge la inot in Sacele, la cursuri. Altceva... nu stiu. Gradinita Heidi unde e?

 

Nicoleta, mami de Stefan (27.01.2003)si de Matei (25.04.2008)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, cum e la piscina din Sacele? Cat costa cursurile, cine le tine? Imi puteti spune de ce ati optat ptr. Sacele, chiar asa departe fiind, in pofida bazinului de la gara?

As mai trimite-o si pe a mea, sa se mai imbogateasca in stiluri de inot, erau copii la mere care stiau mai multe decat ea si...deh!...nu se cade[8D].

Despre Fastrackids eu nu stiu mai mult decat scrie pe flyerele din cutia postala. A mea e prea mare, iar baiatul nu are indrumator sa-i faca fatza[;)]

Va doresc o zi insorita( eventual daca sunteti prin Caraibe...[:D]) ca in Rom plai de dor e cu coduri colorate de ploi[bang]!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diuna, eu am ales cursurile de la Sacele fiindca e mai aproape decat Poiana unde a mai fost (acolo erau 10 sedinte 150 ron, la Alpin), este mai cald si mai mic bazinul si se foloseste pentru cursuri exclusiv cand ajunge el acolo. Cursurile sunt 10 ore pe luna - 250 ron, 8 - 200 ron. Nicoleta, mami de Stefan (27.01.2003)si de Matei (25.04.2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...