Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul BRASOVENCELOR (6)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La cursuri. Sedinta dureaza 1,45 min si costa in toamna 10 lei. Un curs de 12 sedinte este, deci, cam 120 de lei.A mea merge de 5 ani acolo, pe vremea cand a inceput nu era alta allternativa, apoi a avut indicatie de inot terapeutic, asta a fost mai scump, 210 lei tura de 12 sed, iar de la inceputul lui 2008 am intrerupt ca...nici nu stiu...probleme financiare amestecate cu neglijenta, cred...Acum vreau sa inceapa iar si ma gandisem si eu la Sacele sau la Sf.Gheorghe, unde e mai ieftin si mai fain, dar intervin altele, de alt ordin. Oricum, ma mai gandesc, daca mai afli cate ceva mai vreau amanunte(hi hi hi, chiar si picante...[B)]). Am fugit la serviciu, plina de ploi[pic][pic][pic]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello Fetelor,

 

Am reusit sa citesc si eu din urma, ca acum am timp. Daca pana acum nu aveam nici sa respir acum dintodata......Va intrebati cum asa? E uite asa: cand facem bagajele sa plecam la mare in bulgaria am vazut niste puncticele pe mine, 'nu or fii de varicela?', era fireasca intrebarea ca Blanca tocmai scapase. Si ce credeti? Am facut varicela, asa ca m-am agitat si am trimis-o pe Blnca cu tati si cu bubu (bunicu) in concediu de 5***** si eu stau acasa si ma oftic.

 

Si ca sa fac ceva util: cineva intreba de centrul haidi pentru soala de vara. Au asa ceva, nu stiu daca si pentru astia mari dar pentru pitici sigur. merita intrebat:http://www.centrulheidi.ro/contact/index.php . Pentru cei de 2 - 3 ani stiu ca au program de la 8 la 16.30 , cu masa, cu activitati costa 35/zi (ziua cu innotul costa diferit).

 

Suzi? Puiuta ta ce mai face? ati schimbat gradinita sau cum nu v-am mai vazut din toamna?

 

Ildy si [:)] Blanca Andreea (16.06.06)

 

 

Am gasit mai multe info pe :http://www.centrulheidi.ro/blog/index.php in josul paginii (jos de tot)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!!

Am nevoie urgenta de un raspuns: unde poate fiica-mea de 11 ani sa faca in Brasov gimnastica (nu ma refer la gimnastica de performanta ci doar gimnastica "for fun"). Anul trecut, vara trecuta, a fost in Canada la un "summer camp" axat pe gimnastica. Exista si in Brasov unul??? Astept un raspuns, va rog, sa-i mai umplu timpul si sa o ajute sa mai uite de dorul prietenelor pe care le-a lasat acolo. Multumiri anticipate!!!

Cristina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cfelinar,de tabere de gimnastica nu am auzit in Romania. In timpul anului, adica din septembrie in iunie stiu ca se face gimnastica la Centrul Reduta (langa teatrul de papusi), dar varstele sunt cam de la 5 ani in sus, insa nu stiu daca ajung si pana la 11 ani. Eu vreau sa o inscriu pe fiica-mea din toamna. Altfel sunt tabere cu tenis, calarie, drumetii, engleza, germana... Ildy, spor la varicela si nu te scarpina. [:D] Sper sa iti treaca repede. Am fost tot anul la Heidi, dar pana la 18h. De la anul ne mutam mai aproape de casa. La gradinita Heidi e program de vara si pentru cei mai mari, de gradinita, in aceleasi conditii cu cele spuse de Ildy. Gradinita e pe langa Electrica (str Pictor Luchian) si mai e una pe Carierei. Nicoleta, la Fastrackids fac cursuri de cultura generala: astronomie, matematica, chimie... Cursurile se intind pe 2 ani si se pot incepe oricand daca se formeaza o grupa, pentru ca pe parcursul celor 2 ani se trece o data prin fiecare modul. Acum peste vara e modul separat cu dinozaurii. O saptamana, in fiecare zi cate 3 ore. Fac tot felul de "experimente" in timpul cursului, asa ca nu se plictisesc. Daca dai o cautare pe internet gasesti si adresa. Fug la petrecerea de sfarsit de an de gradinita [:D] "We can do no great things - only small things with great love." ("Nu putem face lucruri mari – doar lucruri mici cu multa dragoste.")Mother Teresa (1910 - 1997)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...