Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul BRASOVENCELOR (6)


Recommended Posts

Blackgirl0, sotul meu si fetele sunt deja acolo, fiindca sotul meu a trebuit sa inceapa serviciul. Eu am ramas in urma sa vind casa, acum sper sa se rezolve si cu asta si ar trebui daca nu intervine nimic sa ajung si eu pe la sfirsitul lui septembire. O sa-ti trimit un pm cu adresa mea de email. Si felicitari, sanatate si sarcina usoara![:D] Fiind plecati atita ani din tara pentru noi astfel de spectacole sunt deosebite, ca aici n-am avut parte...l-am convins pe sotul meu sa-si ia bilet duminica, la seara de folclor. Ce-as mai vrea sa fiu si eu...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Blackgirl0, sotul meu si fetele sunt deja acolo, fiindca sotul meu a trebuit sa inceapa serviciul. Eu am ramas in urma sa vind casa, acum sper sa se rezolve si cu asta si ar trebui daca nu intervine nimic sa ajung si eu pe la sfirsitul lui septembire. O sa-ti trimit un pm cu adresa mea de email. Si felicitari, sanatate si sarcina usoara![:D] Fiind plecati atita ani din tara pentru noi astfel de spectacole sunt deosebite, ca aici n-am avut parte...l-am convins pe sotul meu sa-si ia bilet duminica, la seara de folclor. Ce-as mai vrea sa fiu si eu...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diuna, Elisor, Aiamoni, multumesc de urari! [pup] DPN undeva prin 10-12 februarie la anu'... Am ceva emotii, mai ales ca anul trecut am pierdut o sarcina la 6 saptamani. Aiamoni, astept PM. Desi stam de ceva vreme aici (4 ani) nu pot spune ca-mi cunosc vecinii (cel mult pe cei din casa). Este totusi central, zona linistita, la casa cu curte, nu am nimic de obiectat. De ar fi sa cumparam, cred ca poate ne-am orienta spre altceva (este in schimb extrem de usturator la buzunare). Iar cu Cerbul... off, tare as vrea sa ajung si eu la ziua cu Banica! Dar atatea mi s-au ingramadit pe cap saptamana viitoare... O zi placuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Blackgirl0, nu stiu de ce nu ma lasa sa-ti trimit pm, cind apas pe buton ma duce la pagina principala a forumului...Nu stiu daca e ok sa postez aici adresa de email...ai vreo alta solutie? Si lasa, ca de data asta o sa fie bine si-o sa ai un bebe mare si frumos! Eh, la Banica si eu as fi vrut sa ajung...dar poate reusesc sa merg la unul dintre concertele lui de Craciun.Cred ca mi-as fi dorit sa fiu acolo macar sa vad Piata Sfatului pregatita de concerte, lume multa, agitatie...aici e o plictiseala groaznica, in afara de mall si masa la restaurant efectiv n-ai unde sa iesi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aiamoniid="red">, din pacate nu vad la tine activata optiunea "Mesaje private". Ce ai de facut este sa intri la "profil personal" si sa o activezi. Pana atunci... uite adresa de mail: delia_rd cu yahoo in coada. Nu am nici o pb cu faptul ca o postez aici! [:D]

 

Din pacate, vremea nu va ajuta la Cerb [q] Deja este urat, innorat, de parca ar fi 6 dimineata, nu 10. Parca si chef de viata nu ai pe astfel de vreme!

 

O zi placuta tuturor brasovencelor! [pup]

 

P.S. I-am spus sotului de situatia voastra si a fetei din Canada ce s-a intors in Romania. Mi-a scos pe nas, ca nah! eu vroiam alte plaiuri, mai "straineze"! Si ca uite, nu peste tot curge doar lapte si miere! Inclin sa cred ca are totusi dreptate, cam multi cunoscuti de-ai nostri se reintorc Acasa! Sa va fie intoarcerea cu noroc! [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor

 

va doresc un weekend superb ! si va invit sa cititi ( si sa votati daca doriti ) sa comentati si sa vizitati cateva povesti de wk de la mine :

tusnad

manastirea bucium

manastirea sambata

 

mai am o povestioara dar care e moderata. daca v-au placut dau de veste si la urmatoarea :)

 

pupici

D

 

BeBelusca

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa urez si euid="blue"> La Multi Ani !!!id="red"> tuturor celor care poarta numele Sf Ierarh Alexandru sa fie sanatosi si fericiti alaturi de cei dragi lor id="blue"> id="size3">[s]

 

danybvid="blue">

Mamy de [bb] Mariaid="red"> (11 Ianuarie 2008 ) si [bonjovi]Andreiid="blue"> (21 Martie 2006)

Album poze id="red">id="size2">

 

De Ziua Marineiid="blue">id="size3"> [marinar]

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...