Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

de ce facem sex???


Recommended Posts

  • Răspunsuri 51
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by marius
Pentru ca daca nu as face cred ca as lua-o razna. Nici macar nu incerc sa-mi inchipui viata fara sex. Whauuu ar fi sau ar deveni un calvar. Ce sa-i faci asta e, sunt sagetator... dar ador sa fac sex. Ma descarc psihic, fizic, emotional imi place sa vad partenera vibrand, sa-i simt placerea explodand....sa mai explic? Marius Pernes www.marius.rdsor.ro / [url="http://community.webshots.com/user/mariuspernes"]Mai multe...[/url] [url="www.romleas.ro/legi/juridic.html"]Pagina legislativa[/url]
Nu, ca poate iti place[:D] si n-as vrea sa declansez o reactie in lant...vine apoi sotia pe forum si ne cearta, spunandu-ne ca ea avea chef sa se uite la tv sau sa doarma in seara asta[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da, da ea, sotia nu isi pierde mintile daca nu se uita la teve. asa ca normal sa cedezi teveul in favoartea unei activitati de care depinde sanatatea fizica si mentala a celui cu care imparti casa. Daca eu ii spun sotului ca urechea mea trebuie mingiiata timp de 1/2 ora in fiecare seara, timp in care el trebuie sa se arate extaziat de ceea ce face, sa ma convinga ca si lui ii face enorma placere, sa geama un pic chiar, fiindca altfel ma omoara, nu mai sint om si nu mai raspund de faptele mele, ce sa faka omul? Inchide televizorul si-mi freaca urechea daca nu i s-a urit cu binele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna.Sunt noua pe forumul acesta dar subiectele mi se par interesante si urmaream discutiile de cand sora mea intra inainte.(cred ca nu a mai intrat de ceva timp). Ca sa fiu la subiect totusi eu consider ca un cuplu face sex pentru ca este un mod de ati exprima sentimentele.Daca faci sex cu o persoana pe care o iubesti atunci nu trebuie sa o faci de frica ca el se va duce la alta,ci pentru ca vrei sa te simti mai aproape de persoana respectiva.Iar cei si cele care zic ca daca nu faci in pat tot ce vor ei mi se par exagerati pentru ca totusi sunt lucruri pe care nu le poti face doar pentru ca partenerul tau vrea. Zicea cineva aici ca nu va suporta sexul anal doar ca partenerul sa nu mearga la alta(imi cer scuze ca nu am retinut numele).Si eu sunt de acord,pentru ca el nu stie ce inseamna durerea pe care o simti si daca in mintea lui vrea sa mearga la alta inseamna ca e mai importanta o partida de sex anal decat relatia voastra.Si atunci ar trebui sa iti pui niste semne de intrebare.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Oliv75
A face dragoste/sex este un capitol important din viata oricarui cuplu normal..ca femeie poti sa faci si spagatu' pe doua scaune daca e sa te insele tot o face[:D]
subscriu la ce a spus Oliv75 Acu' mai am ceva de completat vis-a-vis de sexul anal,deh nu ma pot abtine[alcool] .Daca mi-ar cere as accepta cu placere,doar daca incearca el primul(un vibrator nu mai costa mult)[:D] Kokiy[roker] mami de [iepu]Claudia (12dec.2001) si [copil]Razvan (8 iunie 2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

de ce facem sex? pentru ca ne place, pentu ca vrem sa il simtitm pe partener al nostru, pentru ca iubim... sexul e important in viata oricarei persoane, oricarei femei, oricarui barbat. eu n-am facut sex pentru ca iubitul meu mi-a cerut, sau pentru ca mi-a fost frica sa nu-si caute alta fustitza, ci pentru ca l-am dorit, pentru ca fiecare atingere a lui ma facea sa il doresc si mai mult. cand sunt la el in brate, si incepe sa ma sarute, sa ma mangaie, sa ma excite, asa bine e... si cand il simt si pe el la fel de excitat... [olala] in fine nu mai continui... stiti cu toatele ce as mai avea de adaugat ;) important e sa facem sex in asa fel incat sa ne placa si cu persoana pe care o iubim, nu din obligatie, sau mai stiu eu ce. daca barbatul va vrea sa te insela, te va insela oricum, oricat de des intretinetii1 relatii sexuale.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...