Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

de ce facem sex???


Recommended Posts

  • Răspunsuri 51
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by mikki2
Da...sex ..ceva important in viata fiecåruia....dar oare ce facem cind nu mai simtim nevoia de a face sex?Cum e cazul meu de exemplu...o fi ceva in neregulå,sau....[bang][bang]
Nu este nimic in neregula...acum prima intrebare este: folosesti vreo metoda contraceptiva ? (pastile sau alte chestii ce contin hormoni)...ori te-ai gandit daca inca mai simti ceva pentru partenerul tau? sunt mai multe explicatii...sunt sigura ca se intampla tuturor...si stresul poate fi un factor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

in primul rind, din necesitate. Are si organismul nevoile lui: asa cum e recomandat sa maninci si sa dormi (doar daca vrei sa traiesti sanatos in continuare, desigur), e recomandat si sa ai o viata sexuala implinita. Nu cred ca si-a pus cineva vreodata problema "de ce dormim". Elise & [url="http://i177.photobucket.com/albums/w214/bblisa/63.jpg"]BBLisa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by sterge
"stii ca m-ai pus pe ginduri. de fapt daca as fi sigura ca ar fi foarte chinuitor pentru barbate'meu, nu asa cum scrii tu aici, as face secs mult mai des cu el." da? rad in hohote de 10 minute, e criminala afirmatia :-)):-)):-)):-)):-))
Da si eu, am spus-o la birou, a intrat patronul sa vada de ce se face atata haz. Nu i-am spus. Marius Pernes www.marius.rdsor.ro / [url="http://community.webshots.com/user/mariuspernes"]Mai multe...[/url] [url="www.romleas.ro/legi/juridic.html"]Pagina legislativa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...