Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

In unul sau doi .... dar in trei???


Recommended Posts

quote:
Pe actualul iubit il cunosc de la servici, suntem colegi si eram si buni prieteni inainte. El a trecut prin ceva asemanator cu mama lui si uite asa am inceput sa fim din ce in ce mai apropiati, pana cand acum am ajuns sa iesim, sa formam un cuplu si chiar sa locuim impreuna de ceva vreme. De aceea ideea de a ma distanta de amandoi ca sa iau o decizie nu prea am cum sa o pun in aplicare.
Saddie,necazurile vietii unesc mult un cuplu,in timp v-a exista un ligament ce nu se poate desface usor.Pasiunea ramine pasiune,vine si trece.Eu am trecut printr-o casnicie esuata,eram ft tinara si pasionala!Cu barbatul vietii mele(nici nu im vine sa ii spun "actualul",suna atit de urit:), expresiile fostul/actualul) ma simt parca m-as fi nascut linga el.De multe ori regret ca mi-am irosit ani din viata fara sa il cunosc,desi as fi avut ocazia.Am avut si noi momentele noastre grele in relatie dar am locuit ca si voi impreuna pt. a ne cunoaste hachitele unul altuia. Daca locuiesti impreuna cu prietenul tau eu zic sa gindesti bine de tot inainte de a destrama o relatie deja consolidata.Incearca sa vezi omul de linga tine asa cum este si nu facind comparatii cu o iubire care poate a fost imposibila.O sa iti treaca! Totul se intimpla cu un scop in viata aceasta. Aniela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 51
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...