Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul nurorilor (84)


Recommended Posts

Nu, Nico, nu ne da mai mult. Dar crescusera preturile asa de mult ca nu ne mai incadram deloc cu banii pe care ni-i dadea banca. Acum ne incadram cat de cat. Rata ar fii cam pe la 20 mil[q], adica un salariu intreg..Of...ma tot gandesc dc sa ma risc la o asa rata..pe de alta parte aici nu mai suport sa stau (efectiv m-am inbolnavit de nervi)...ne tot gandim dc sa ne mutam cu chirie si sa mai asteptam sa vedem ce se intampla....Prietenii zic sa nu ne mai complicam si cu chiria care e cam 15 mil, deci nu prea mare diferenta fata de rata...

 

briza_mariiid="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 117
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna seara! briza, prietenii au dreptate cu chiria si rata dar si rata e mare, plus ca ea e constanta in primul an, apoi mai creste si pe mine ma sperie astfel de rate, caci ma gandesc ca daca ramane unu' fara serviciu, am pus-o rau zau ca nu stiu ce sa te sfatuiesc, dar vorba ta mai bine toti banii dati la banca si linistit la creieri, decat nebunie de cate ori li se pune pata, iar apoi casa ta casa ta acum trebuie sa iei in calcul si viitoarea aparitie a unui copil, cat de repede/tarziu vrei sa apara....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,dragelor![hia] E cam liniste pe aici,probabil sunteti plecate...astept cu nerabdare 18 aug. cand voi intra si eu in concediu,nu ne-am hotarat pe unde ne vom plimba,poate imi dati voi idei...ce-ati vizitat si v-a placut? Dar pana la concediu vrem sa schimbam parchetul,asta-i vechi si cam scartaie,vrem sa-l punem singuri,nu cred ca-i mare scoala,sotul stie teoretic,acum sa-l vad cum sta si cu practica...oare are ceva daca-l punem peste cel vechi sau va trebui sa-l scoatem?[:-/]Incep sa googalesc,poate gasesc ceva! Va pup pe toate![pup] Camelia,mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...